sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawko po terminie

Witam, może ktoś mi podpowie, gdzie zrobić badania, moje pj traci ważność, czy w lomzy czy w Białymstoku, no i jakich lekarzy oblatac.

Dalu72

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

dr Alban

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

To podaj adres siwy.

Dalu72

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

To podaj adres siwy.

Dalu72

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

Takim tępym dzidom co nawet nie wiedzą gdzie zrobić badania a raczej nie mają 5 lat i umieją czytać to powinno się je odbierać za brak logicznego myślenia co jest zagrożeniem na drodze.


w biedronce tam na półkach leżą badania po 5 zyla - na głupie pytania głupia odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

Ty się dowiedziałes z biedronki inteligencjo, tam zasiegasz wiedzy, gogusiu.

Dalu72

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

kuzwa co za niedorajda i taki na ulice jedzie w dodatku jak 5 lat prawo jazdy traci mu ważność to zawodowy kierowca co już raz robił badania zaraz pewnie link wklei z pytaniem:

Czy tam mogę zrobić badania tak możesz i do psychiatry też idz tez. Umiesz wklepać tu na forum a nie umiesz w google napisać badania dla kierowców przykładowo Łomża lub Białystok i masz adres gdzie iść co tu drążyć nie rób z siebie idioty.


Bym ci podał adres i nazwę ale myśle że po podpowiedzi już sobie dasz radę.


Chyba że szukasz lekarza co nie robi badań a wystawi kalece zaświadczenie że jest zdrowy za kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

dr. Pękała na Wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

Napociles się przy tym, bardzo mi pomogles gogus, usmialismy się wszyscy, musi cię bardzo podniecać ublizanie grzecznym ludziom na forum, apropos mam 65 lat, może faktycznie odwiedzę psychiatra, może jestem nienormalny, że korzystam z forum, dobra rada-ty odwiedź pierwszy. Chyba zmienię nazwę na “tepa dzida“ super.

Dalu72

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

W Eskulapie na Piłsudskiego wszystko załatwisz kompleksowo, każda kategoria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawko po terminie

Za dużego wyboru to nie masz a ceny takie same.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org