piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poród w Łomży

Witam. Tak jak w temacie chciałbym dowiedzieć się coś więcej na temat porodu w łomzynskim szpitalu. Co szpital daje dla mamy i dziecka po porodzie. Czy mozliwe jest przebywanie po porodzie w jednoosobowej sali? Jak oceniacie polozne i ogólnie pobyt na tych oddzialach.

Jogobella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Szpital zapewnia niezapomniane przeżycia, hardkorowe wspomnienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Co szpital daje dla mamy i dziecka po porodzie?
- wypis ze szpitala:P +ksero zaleceń, książeczka zdrowia dziecka
Czy mozliwe jest przebywanie po porodzie w jednoosobowej sali?
- nie ma sal 1-osobowych, jest jedna (ale do niej sie trafia jak się jest znajomym lekarzy czy położnych itp. (nie ma jak kiedyś wykupienia sobie możliwości bycia samemu na sali )
czasem jak jest malo porodów to na sali 2-os. możesz być sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Czyli zadnych pokładów pampersow nie dostaniemy. A torbe każą wziąsc jak najmniejsza. Slyszalam ze po remancie sale jednoosobowe sa cztery wiec po cichu licze do takiej trafie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Moja kuzynka jakieś 3 lata temu rodziła w Łomży i po porodzie miała salę jednoosobową i na pewno nie jest znajomą lekarzy ani położnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Po remoncie są : 4 sale jednooosobowe do porodu,
po porodzie są 2osobowe i jedna sala jednoosobowa (do niej trafia się jak jest mało porodów albo znajmym lekarzy itd, aby do niej trafić to loteria. Ta 1os. sala wcale nie jest lepsza od 2osobowej. Leżałam na dwójce i mogę tylko pochwaliłć, czas szybciej i milej leci (w zależności na jaką dziewczynę trafisz) jest z kim porozmawiać pośmiac się. Wychodzisz do łazienki to na dziecko sąsiadka zerknie.
odnośnie personelu to Panie super, poza jedną położną (starsza krótko ścięta Katarzyna-może już wypalona mało empatyczna i uprzejma) przy pionizacji nie pomożę-zero asekuracji- tylko \"boli, przecież dostaje Pani leki przeciwbólowe\". Pozostałe Panie super chodzą dopytują czy pomóc czy leki przeciwbólowe, czy dziecko dokarmić, same kąpią, ubierają itd uśmiechnięte i życzliwe, pozdrawiam serdecznie cały oddział noworodkowy.
Na stronie szpitala masz co trzeba zabrać do szpitala, po porodzie masz jedynie wkładki poporodowe ich nie braku, podkłady do łóżka trzeba wziąć bo kładą jeden i nie wymieniają -samej trzeba o to zadbać) nie patrz ze torba najmiejsza ale bierz z głową.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poród w Łomży

Rodziłam w 2016 r. To co dawał szpital to na pewno całą dokumentacje. ;) Ogólnie Panie połozne po porodzie ubierają dziecko w ubranka szpitalne i oczywiście jak chcesz to równiez mozesz z nich korzystać az do wyjścia ze szpitala. To samo tyczy się tez pampersów czy podkładów poporodowych. Ale zawsze lepiej mieć swoje. ;)
Na pewno teraz są dostępne jakieś sale jednoosobowe. Ale to czy Ci dadzą taką sale to chybił trafił. No chyba, ze na prawdę się dogadasz z personelem.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org