sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

http://www.90minut.pl/news/293/news2930932-Jagiellonia-otrzymala-pieniadze-od-miasta.html
Od miasta Białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

Jak podają na oficjalnej stronie Jagiellonii, te pieniądze zostaną przeznaczone na organizację meczów i zgrupowań, wynajem boisk oraz zakup sprzętu sportowego.
a Jagiellonia ma swój stadion ?
Jagiellonia korzysta ze stadionu na podstawie umowy najmu i za to płaci.

ŁKS płaci coś miastu za używanie stadionu ?

Żywej gotówki miasto w 2018r wsadziło w ŁKS ok. 460 tys. zł .

Trzeba dodać, że miasto Łomża wspiera ŁKS nie tylko wypłacając klubowi „żywą” gotówkę. ŁKS praktycznie za darmo może korzystać z miejskiej infrastruktury sportowej. Te „zwolnienia” z kosztów Biuro Audytu i Kontroli Urzędu Miejskiego szacowało w 2016 roku na około 500 tys. zł.

[URL]https://www.4lomza.pl/index.php?wiad=49399[URL]

Białystok ok. 300tys. mieszkańców, dużo większy budżet
- a i osiągnięcia klubu, jak i promocja dla miasta dużo większa ,

per capita i tak ŁKS za dużo dostaje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

speech - WSTYDU sobie nierob !!! zambrow daje ponad 800 tys , plus stadion !!!
a ty sie wychylasz z drobnymi :) - nasi powinni dostawac przynajmniej BANKE
to I w tabela byla inna , zreszta jestesmy w B.MOCNEJ grupie - ale ty widzisz tylko te ZLE strony !!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

Bardzo mocna grupa haha ŁKS umacnia sie jak zawsze na koncu tabeli. Za co placic pieniadze? Jak sie wezme za gre to i sponsorzy beda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

zambrów nie ma nawet złotówki długu. Organizuj sobie za swoje igrzyska na kredyt. Cudze łatwo się wydaje... bez pojęcia. Polityka daj. A może zmienili by model biznesowy klubu? pora pogodzić się, że na tym poziomie grać się nie da bez organizacji? to nie wina zawodników tylko kadry zarządzającej klubem.
Piłka to ich praca i grają za pieniądze. Z pasji to w MŁKS lub na orlikach z kolegami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

\"Stado baranów poprowadzome przez lwa jest w stanie pokonać stado lwów poprowadzone przez barana\"

Pewnie mnie zlinczujecie ale uważam, że jak dalej ma to iść w tym kierunku(\"kariera\" ŁKS-u) to lepiej to roz.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

Po co przedłużać tą ciągnącą się latami agonię? To nieludzkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

Czyli nie tylko ja tak myślę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

Według mnie to jest chore jak można przeznaczać aż taką ilość pieniędzy na tych śmiesznych piłkarzyków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

To dajcie nie śmieszną ilość pieniędzy to wtedy będą poważni piłkarze. Jedźcie do Zambrowa i uczcie się od nich łomża. Przy Zambrowie łomża z małej litery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłkarze dostali 1,7 mln dotacji od miasta

John eyżej napisałam i dalej trwam przy tym że \"Stado baranów poprowadzone przez lwa jest w stanie ppkonać stado lwów poprowadzone przez barana\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org