czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Licytowanie się na pochwały dla twórcy WOŚP sięgnęły zenitu i przekroczyły granice zdrowego rozsądku. Oto prof. Bartłomiej Dobroczyński – współautor książki „Orkiestra Klubu Pomocnych Serc czyli Monolog – wodospad Jurka Owsiaka”, na łamach „Wprost” porównał Jerzego Owsiaka do Jezusa Chrystusa.

Read more: http://www.pch24.pl/licytuja-coraz-wyzej--profesor-twierdzi--ze-jerzy-owsiak-przypomina-jezusa-chrystusa-przed-pilatem,65621,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Zresztą, ostatnio w Polsce absurd goni absurd. Pochowanie z honorami, w Bazylice Mariackiej, polityka, który działał w sposób sprzeczny z religią katolicką, np. popierał \"związki\" LGBT czy \"czarne protesty\". Ponadto prowadził politykę sprzeczną z interesami Polski, np. honorował nazistów, chciał sprowadzać \"przychodźców\", itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Co na lokalnym łomżyńskim forum robi prowokator piszący z Łodzi , innym razem z Wrocławia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem


Autor: Polonia Christiana (---.lodz.dialog.net.pl)
Data: 21-01-19 10:19


Autor: Polonia Christiana (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 14-01-19 15:45


Autor: Polonia Christiana (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 14-01-19 11:18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Polonia Christiana mam pytanie,piszesz że Bóg dał dekalog trzeba go przestrzegać itp itd to w nagrodę pójdziemy do nieba.A co np.z rdzennymi ludzmi Amazonii,oni nie mieli nawet stycznosci z cywilizacją.Nie piją,nie palą,nie mordują,nie gwałcą -jednym słowem zyją prawie jaj Adam i Ewa w raju.Ale nie wiedzą co to wiara,Bóg.Moje pytanie brzmi czy też trafią do nieba? Pomimo swojej niewiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Odpowiedz na pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

@kamil1415: to jest pytanie z zakresu wiedzy religijnej. Spytaj katechetę, albo proboszcza.
Wg mojej wiedzy Bóg wie, co robi. I posłał na ziemię Jezusa Chrystusa, a On posłał apostołów i powołał Kościół katolicki.
I \"komu więcej dano, od tego będzie więcej wymagane\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

a jakim prawem pochowano karakana na wawelu jakie ten błazen miał zasługi co on zrobił ten twój Bóck widzi i nie grzmi co robią czarni pis i jest wszystko pięknie? pięści się same zaciskają ale niebawem ludzie wyjdą na ulice ..i będzie wtedy o mój Bócku co się dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Nie sądźmy ludzi...ale świat lekko oszalał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Nie dał im dekalogu, bo uznał, że jest im niepotrzebny, np.

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Polonia piszesz że to pytanie z zakresu wiedzy religijnej,kurcze to w końcu co ty treści satanistyczne,ateistyczne propagujesz ??? Twoja strona chyba raczej katolicka i nie potrafisz wybrnąć z pytania.
Katechety nue spytam bo już dawno szkołę skończyłem.
Proboszcza tym bardziej gdyż jestem agnostykiem.
No lipa trochę wyszła,myślałem że Polonia Christiana pomoże znaleźć odpowiedź na nurtujace mnie pytanie.
Taka strona,takie wiadomosci.
A może jak datkiem jakimś bym wspomógł to coś gdzieś by dalo radę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Gumiś1212 ma rację.Po pierwsze gdzie jest Bóg że pozwala na tyle zła (tylko bez tekstow ze czlowiekowi dał wolną wolę) gdyby istniał już dawno zrobiłby porządek.
A po drugie moim zdaniem najważniejsze to:jak trwoga to do Boga.Hasło wszystkich wierzących.Jak jest mi dobrze to po co mi kościół,religia,ale jak źle się dzieje to o boziuuuu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Ty PC oburzasz się, że jakiś profesor przyrównał Owsiaka do Chrystusa. Zapytam: a co masz przeciw Chrystusowi. Uważaj, bo obrazisz moje uczucia religijne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Kamil1415 też dobrze napisałeś i zgadzam się z twoją opinią pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Ludzie pierwotni gdzieś z dżungli będą sądzeni według dobrych i złych uczynków bo nie mieli możliwości poznania Boga.
Przyczyną zła na świecie jest grzech, do którego kusi człowieka szatan.
To nie jest kwestia wiary, to już jest kwestia wiedzy proszę zobaczyć ten filmik
https://youtu.be/KSsHuQlT3hE
to nie są aktorzy, czy ludzie psychicznie chorzy bo co to za choroba która daje takie efekty pod wpływem modlitwy.
Tak jak istniej dobro i zło tak istniej Bóg i szatan, niebo i piekło. To są logiczne związki.

A tu kolejny dowód cud eucharystyczny który daje sam Bóg, trzeba tylko trochę samozaparcia i zglebić temat.

\"Podczas Cudu Eucharystycznego w Buenos Aires (1996 r.) konsekrowana Hostia, która była sprofanowana przez nieznanych sprawców, również zamieniła się w mięsień ludzkiego serca. Stwierdzili to w 1999 r. amerykańscy naukowcy w Nowym Jorku pod kierunkiem prof. F. Zugibego, znanego kardiologa i patologa medycyny sądowej.

Badając przesłaną z Buenos Aires próbkę, nowojorscy naukowcy nie wiedzieli, skąd została ona wzięta. Stwierdzili, że badany materiał jest fragmentem mięśnia sercowego, znajdującego się w ścianie lewej komory serca, z okolicy zastawek. Jest on w stanie zapalnym i znajduje się w nim wiele białych ciałek, co wskazuje na fakt, że serce żyło w chwili pobierania z niego wycinka.

Ponieważ białe ciałka wniknęły w tkankę, wskazuje to na fakt, że to serce cierpiało – jak na przykład u kogoś, kto był ciężko bity w okolicach klatki piersiowej.\"

I to samo z Polski cud w Legnicy \"fragmenty\"

Profesor Parafiniuk wraz z zespołem współpracowników przeprowadził badania na tych samych próbkach, które były już wcześniej analizowane we Wrocławiu. Za pomocą mikroskopu UV, wyposażonego w specjalne filtry, odkryto w nich istnienie włókien mięśnia ludzkiego serca, w stanie fragmentacji, czyli w stanie agonii.

Dla uczonych był to szok, bo dokonali odkrycia niewytłumaczalnego z naukowego punktu widzenia. Wyniki tych badań nie pozostawiły wątpliwości, że mamy do czynienia z tkanką mięśnia sercowego w momencie agonii.

W orzeczeniu Zakładu Medycyny Sądowej czytamy:

„W obrazie histopatologicznym stwierdzono fragmenty tkankowe zawierające pofragmentowane części mięśnia poprzecznie prążkowanego. […] Całość obrazu […] jest najbardziej podobna do mięśnia sercowego […] ze zmianami, które często towarzyszą agonii. Badania genetyczne wskazują na ludzkie pochodzenie tkanki”.
Naukowcy napisali:

„Takie zmiany powstają jedynie we włóknach niemartwiczych i odzwierciedlają szybkie skurcze mięśnia serca w okresie przedśmiertnym, agonalnym […]. Środkowa część Hostii zamieniła się w tkankę mięśnia sercowego, tworząc nierozerwalną strukturę z pozostałą częścią białej Hostii. […]

To niezwykłe, tajemnicze zjawisko przenikania się materii białej Hostii z włóknami mięśnia ludzkiego serca było obserwowane, badane i sfotografowane zarówno w mikroskopach świetlnych, jak i mikroskopie elektronowym transmisyjnym. Świadczy to o tym, że nie mogło tu być żadnej ingerencji człowieka”.

Poprzez ten cudowny znak Pan Jezus dobitnie wskazuje na fakt, że w każdej Mszy św. uobecnia się Jego męka, śmierć i zmartwychwstanie.
Linki do całości
https://milujciesie.org.pl/eucharystyczny-cud-w-legnicy.html
https://milujciesie.org.pl/lekarstwo-dajace-niesmiertelnosc.html

Także proszę nie pisać że Boga nie ma i go obrażać, wystarczy przyswoić to wiedzę, gdzie podałem dowody na istnienie zarówno Boga jak i szatana.
Czego jeszcze może oczekiwać współczesny człowiek który wszystko przyjmuje rozumem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

następny i o czym tu pisać jak każdy zaślepiony kościołem i Buckiem?jak to sekta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Usłyszany czyli religia tak naprawdę nijak się ma do tego czy wierzymy i w co wierzymy.Jeżeli ci dzicy niewierzący pójdą do nieba(o ktorym tak naprawdę nie mają pojęcia)
Jeśli ja nie wierzę w żadną wiarę,bóstwo itp.rzeczy ale jestem tak naprawdę dobrym człowiekiem to też za moje dobre uczynki pójdę do nieba.
A co np.z buddystami oni nawet muchy starają sie nie zabić i żyją praktycznie bezgrzesznie.I co taki mnich umiera idzie do nieba i mówi hej hola ja mam tam wrócić reinkarnacja jest,a Bóg chrzescijan co na to co ty głupi tutaj w niebie zostajesz tutaj jest raj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Albo muzułmanie walą do św Piotra,a tam wałek bo dziewice im obiecano.
Moim zdaniem nie ma własciwej wiary,w każdej można się do czegoś przyczepić.A najgorszą wiarą jest ta która staszy,nie bedziesz dobry pojdziesz np.do piekła.A ktoś już piekło na ziemi przeżył w swoim życiu. Druga sprawa zastraszonymi łatwiej się kieruje i manipuluje.
Wracając do chrześcijan Pismo Św. bylo pisane,tlumaczone wiele razy w niedoswietlonych celach np.co nie doczytał bądź nie zrozumiał dopusał po swojemu.
U muzułmanów jakiś ich turban guru krzyknął jakiś czas temu że nie muszą czekać na dziewice po śmierci teraz za życia niech gwałcą bo przecież w imię Allaha.
Czlowiek od wieków przeinacza wszystko na swoją MODŁĘ I WIARĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Usłyszany trailer filmu ciekawy.
Tylko kiedyś ludzi chorych np.na padaczkę,schizofrenię i podobne schorzenia palono na stosie,zabijano na różne sposoby.Ba murzyni wg sredniowiecza to diabeł bo ma inna skórę.Czarna wołga ludzi porywała.
Masa przykładów prawdziwego chrześcijaństwa i niewiedzy społeczeństwa.
Czasy się mocno zmieniły i czarownicę mozna wyleczyć,nie musimy jej palić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

@kamil1415: kto szczerze szuka Boga, Ten jemu się objawi. Podobno po wyjściu z zawału niejeden łobuz zaczyna zaglądać do Kościoła. Recepta jest ta sama: kto szczerze szuka Boga...

@gumiś1212: po pierwszym zawale zaloguj się i opowiedz. A teraz nie trać czasu, nie pajacuj, bo życie jest zbyt krótkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

No właśnie jak trwoga to do boga,o tym pisałem, łobuz jak mu śmierć w oczy zagląda to i wierzacy się staje,ale jak wydobrzeje to dalej sieje zło.
Co to za wiara.
Wolę nie wierzyć i żyć w zgodzie z własnym sumieniem.
Wiara wcale nie jest mi potrzebna zeby być dobrym czlowiekiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

A co do gumisia to może on wierzy w reinkarnację,jeden zawał to czy tamtą i tak tutaj wróci.I napisze wtedy ludu boży wróciłem to już moje kolejne wcielenie,nie bójcie się piekła i szatana bo to bujda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

@kamil1415: chyba jesteś przypadkiem kandydata na rewolucjonistę. Ale tylko kandydatem, bo jesteś leniwy, skoro nie chce się Tobie wylogować i zalogować jako gumiś1212.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Oj chyba coś za dużo teorii spiskowych się nasłuchałeś.Jestem na tym forum już jakiś czas pod nikiem:kamil1415.
Gumisia nie znam i na oczy nie widziałem,ale na tym własnie opiera się wiara-na domyslach.
Co do kandydata i rewolucjonisty to masz rację jestem leniwy bo mam na to wszystko wy.....je...bane.
Żyje w zgodzie z wlasnymi poglądami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

A tak nawiązując do rewolucji,to wystarczy spojrzeć kto propaguje wiarę katolicką,faceci w sukienkach którym jeszcze trzeba usługiwać,leniwe upasione,wycyckane,wydmuchane istoty ludzkie.
Oczywiscie niewinni,czyści bez grzechu,kvrwa aniołowie na ziemi.
Rewolucja wiary już się rozpoczęła bez mojego leniwego udziału.
Zresztą Polonia znasz to chyba,ludzie tobie za nic też kasę pompują.I co ciekawe wszystko co prowadzisz jest świeckie.
A gdybyś ksiundzem był o to dopiero miał byś władzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Dla tych co tkwią w oparach niewiedzy!
Owsiak nie jest żadnym \"twórcą\" WOŚP! WOŚP jest jedną z opcji, wymyśloną jeszcze przez komuchów i bezpiekę, jako jeden ze sposobów na rozładowanie z uwzględnieniem młodzieży, napięć antykomunistycznych. A Owsiak jako ich człowiek i syn pułkownika MO, został postawiony na jej czele.
Głównym pomysłodawcą był ówczesny specjalista od \"śpiewu i mas\", niejaki Walter Chełstowski.
Cytat:
\"Początki współpracy tandemu Owsiak-Chełstowski sięgają czasów PRL-u i ówczesnych edycji festiwalu w Jarocinie. Tam Owsiak pojawiał się od 1988 r. wraz z enigmatycznym Towarzystwem Przyjaciół Chińskich Ręczników. Jego „happeningi” jak wskazują raporty Służby Bezpieczeństwa zachowane w IPN, służyły rozładowaniu napięć antykomunistycznych wśród młodzieży. Chełstowski, dyrektor generalny „Jarocina”, uczynił w 1993 r. Owsiaka, jak wiadomo syna płk Milicji Obywatelskiej, dyrektorem artystycznym festiwalu.  Jak się okazuje, fakty obalają mit Owsiaka jako symbolu buntu młodzieżowego tak jak nie dają podstaw do mitologizowania „Jarocina”.\"

A to że jakiś tam, porównuje Owsiaka do Chrystusa, dziwnym nie jest. Skoro przed drugą wojną światową i w jej początkach, byli tacy profesorowie, którzy Hitlera nazywali mesjaszem. Ooooooo, i to jeszcze jakiego pochodzenia profesorowie.
Trochę jaśniej? Czy parę linków podrzucić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Czytać do k-nędzy!
A nie łykać wszystko to, co wam różni karierowicze i lachociągi wciskają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Na tacy:

https://www.youtube.com/watch?v=M4Vxxqyqd-s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Polus grzeje mnie czy jego ojciec był w ZOMO,ORMO,FBI,CIA,MI6,KGB.Ważny jest czlowiek i jego czyny.
A cóż ty takiego dobrego uczyniłeś,że krytykujesz innych,kolejny święty na forum.
A mógłbyś jakiś swój rodowód przedstawić ,pewnie Aryjczyk jsk mniemam czystej krwi.
Rodzice,wojkowie,dziadkowie bez skazy ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Polus daj jakiś namiar na siebie:Imię Nazwisko,Rodzice skąd pochodzą.
Mam dobre dojścia to coś na członków twojej rodziny na bank znajdę.Daj mi jakiś miesiąc i sprawozdanie z drzewa genealogicznego tobie podeślę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Nie pojmuję! Że niby krytykuję?
Napisałem prawdę i to że, Owsiak nie jest twórcą WOŚP. Lecz postawionym przez służby na jej czele. Jeszcze przez komunistyczne zresztą.
W czym więc problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

hahahah

czyli służby PRL to ludzie , którym bardzo zalezy na Polsce, na zdrowiu jej obywateli i budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Piękne.
To za co ich sądzić?
Raczej nagrodę i Nobla dać.

Co w tych głowach ludzkich kiełkuje... a potem .. opłakane skutki.

Ludzie myślą, że myślą ..
i niczego nie pojmują. (ja)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Oczywiście że krytykujesz wystarczy,że napisałeś syn pułkownika MO.
Nie kazdy z MO był złym człowiekiem,a nawet jesli to Owsiak będąc synem nie musi być taki sam.
To właśnie Polskie hasła Tusk Niemiec,Wałęsa Bolek,Smoleńsk Zamach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Ludzie co wy wypisujecie 2019 rok mamy,co za porównania do PRL.
Było minęło,pora żyć teraźniejszością.Martwmy się tym co teraz się dzieje.
Naród Polski przeżył zabory,rozbiory,dwie wojny,rewolucję mało tego.I dalismy radę, a teraz sami na siebie warczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Kamil, czy możesz i potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Mi nie przeszkadza to, czy ktoś ma tatę pułkownika MO. Chociaż, jak znane przysłowie głosi:-nie urodzi kruk sokoła. Przykładem może być taka pani jak \"stokrotka\". Też Ci się podoba, fajna kobitka nieprawdaż? Tata major SB, a córcia również oficer SB. A rok mamy 2019.
A w przypadku Owsiaka, duże widać miało znaczenie dla tych, co posadzili go na czele orkiestry. Jak wyżej wspomniałem, swój człowiek.
Ktoś powyżej wspomniał o dobru tych, co orkiestrę wykombinowali. Akurat, dobro to było ostatnie zapewne, o czym owi stwórcy myśleli. Odpowiedź też powyżej, co było istotnym celem.
Rozładować młodych i czymś zająć, oraz wypuszczać odpowiednią propagandę. W czym akurat Osiak nie zawodzi, wyrzucając przy każdej okazji lewackie przesłanie. O politycznych wypowiedziach tego gościa, każdy chyba doskonale wie.
Mądrzejsi już napisali że, cała ta orkiestra, to socjo-techniczny projekt służb, z przeznaczeniem dla mas. Zresztą, doskonale spełniający zamierzenia twórców.
Wspomniałeś że, mamy rok 2019, a nie jakiś tam PRL? Fajnie, tylko że, oprócz pewnych niezależnych zmian, wszystko nadal po staremu. A ostatni rozbiór, odbył się pod okrągłym stołem.
Nie będę więcej pisał, bo naprawdę, szkoda czasu. Oglądaj dalej TVN i TVP, do kibla bierz wyborczą, a na pewno wszystko będziesz wiedział.
Tutaj brakuje tylko pewnego stałego forumowicza i jego tradycyjny wpis:
-\"masakra\"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Tobie nic nie przeszkadza a dalej drążysz temat że Owsiak był ustawiony.Bądź jakaś kobitka jest z SB,aby dobrze się dymała i może być i z KGB.
Odnośnie tych co orkiestrę wykombinowali (twoja teza)wykombinuj sam coś takiego możesz i miliony zarabiać ale jakiś niewielki procent przeznacz na cele charytatywne to raz,a dwa rusz dup€ sprzed komputera i pozałatwiaj wszelkie formalności związane z takimi imprezami.
Eeee masz rację lepiej na tylku posiedzieć przed kompem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Słuchając twoich wywodów skłaniam sie jednak ku temu,że ziemia jednak jest płaska i słońce kręci się dookoła ziemi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Żyjąc trochę na tym świecie zawsze spotykałem się z rozgrabianiem i złodziejstwem,czy to na wysokich stolkach czy też u szarych ludzi.Zarowno u prawicy jak i lewicy tych na górze i na dole,czarnych,żółtych i różowych.
Sam nie raz dzięki znajomościom mogłem mieć lepszą pracę,bądź załatwić coś po znajomości.
I tak jest wszędzie na świecie bez wyjątku.
Co do ogladania telewizji potrafię oglądać TVN,zerknę na TVP1 żeby nikt w bambuko mnie nie robił, zeby wiedzieć że nie tylko u nas jest źle poogladam BBC np.
Nie jestem zaslepiony tylko jedną formą przrkazu,a na pewno nie pomówieniami.
Bo gvwno Owsiaka i innych znasz tylko masz wiadomości z drugiej ręki.
Na oczy nie widziałaś osób o ktorych piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

@Polus: słusznie przywołałeś \"ojców założycieli\" WOŚP, co próbuje zagadać kamil1415, chyba naśladując \"kręcioła\" Owsiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

A wasi ojcowie założyciele,wypchane bebechy pławiące się w luksusach.Chodzi mi oczywiscie o wielce czcigodnych,arcybiskupów,nuncjuszy i całą zgraję darmozjadów tego typu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Jak wnukom Hunów (Azjatów) wytłumaczyć kwestie niedostępne dla ich percepcji?
Może tak: kiedy zapanuje szariat, będziesz musiał poznać (i pokochać) Allacha, więc ciesz się z życia w pozostałościach cywilizacji łacińskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Licytują coraz wyżej. Profesor twierdzi, że Jerzy Owsiak przypomina Jezusa Chrystusa przed Piłatem

Ty mądry,a jak zapanuje szariat to ty nie będziesz musiał pokochać Allacha.Pierwszy się zesrasz i dvpę na dywaniku do góry wywalisz.
Każdy niech kkochajak potrafi i wierzy w siebie a nie wyimaginowane bóstwa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org