piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klimatyczna sala na wesele

Szukam klimatycznej sali weselnej w okolicach Łomży, najlepiej coś w stylu wiejskim, nie sala balowa. Docelowo ok. 150 osób. Czy ktoś może coś polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

Może Stara Waciarnia Ci się spodoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

Może w klimacie postsowieckim lub prymitywnym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

ja nie znam lomzy ale moja corka bedzie obchodzila 1 komunie w kupiskach, sugerowalismy sie wygladem a czy to trafny wybor moge napisac za kilka miechow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

Sala to nie wszystko, pomyśl także o atrakcji aby goście się świetnie bawili. Ostatnio w modzie są pokazy sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, to świetna atrakcja. Spotkałam się już z tym na weselu. Sztuczki są na najwyższym poziomie, połączone z show LED-owym wyglądają znakomicie. Goście byli zadowoleni, także warto skorzystać http://kojakfree.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

jowita dziecko, polec lepiej cos na prezent, moze pilka z autografem tego farmera???
tylko czym by na chleb chlop zarobil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

W małych miejscowościach w pobliżu Łomży z pewnością znajdziesz wiele takich sal. Wystarczy tylko zrobić sobie listę i zdecydować się na tę, która najbardziej przypadnie do gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

Wybór sali na wesele nigdy nie jest łatwy, ile się nasłuchałam jak moje koleżanki prowadziły takie poszukiwania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

Chaberek w Budach Czarnockich

h2o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

Pod Topolami w Konopkach wystrój jak dla myśliwych.Ogólnie fajnie byłam kilka razy tam na weselu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

Długie poszukiwania klimatycznej sali w ładnym plenerze w okolicach Łomży okazały się bezskuteczne - po prostu nie ma takich obiektów.
Jedyne co się podobało to \"Majątek Howieny\" koło Suraża - mają swoją stronę. Niestety to jest obiekt o b. wysokich cenach.

zainteresowana01

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyczna sala na wesele

Hej! Szukam miejsca na organizację wesela nad jeziorem na Śląsku https://salaonesto.pl/sala-weselna/nad-jeziorem-slaskie/. Czy ktoś z Was może polecić jakieś dobre miejsca na takie okazje w okolicy? Będę wdzięczny za każdą informację!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org