piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WOŚP

Kto lubi ciepełko to na WOŚP idźmy w SOBOTĘ 12.01-do VENEDY.Sie ma!!!!!Pozdrawiam wszystkich ,którzy będą na WOŚP na Starym Rynku.Sie ma !!!!!!

Maria47

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

Sie gra- sie ma !:)

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

Janie graj, tez bedziesz mial. Nie chcesz, wolny wybor. Pozwol ze inni, zgodnie ze swoimi checiami beda grali ....





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

Idziemy sposorowac Owsiaka zeby żył jak król.życie z puszek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

ty śmieciu nie musisz ..i odp się od WOŚP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

daj swoim pedofilon na tacę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

Widziałam w Lomży te pordzewiałe szafki przy łóżkach pacjentów, oblepione serduszkami. Dba o szpitale jak nikt .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

Głupia babo a kiedy on szafki kupił dla szpitali.Pacjenci sami pewnie ponaklejali.On sprzęt i karetki zakupił np.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

A tak poza tematem krytykujecie WOŚP,a co sami zrobiliscie dla innych.Ja ze swojego przykładu mogę powiedzieć że wolę wrzucić do puszki,niż z tą puszką latać.Łatwo jest pieprzyć na innych jak to oni kasy się dorobili i dobrze może Owsiak srać kasą ale coś z siebie daje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOŚP

A niech nawet coś z tego ma, ale ile dobrego zrobił dla dzieci? Przecież też musi z czegoś żyć, ale gdyby nie on wiele sprzętu by nie było. Owszem szpitali by nie pozamykali, ale na pewno nie byłoby takiego nowoczesnego tylko jakieś stare graty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org