czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pijany zaatakował ratowników

Czy w końcu coś zmieni się w prawie karnym,żeby za takie zachowania stosować naprawdę surowe kary?Człowiek niesie pomoc i jeszcze dostaje fizycznie lub słownie.Dla zwyrodnialców nie powinno być pobłażania!!! Służba medyczna nie jest taka lekka i tak dobrze płatna,żeby jeszcze osoby ją pełniące miały za to płacić przykrościami słownymi lub urazami fizycznymi.
Przy okazji chciałbym złożyć gorące podziękowania za opiekę,jaką zostałem otoczony na oddziale chirurgicznym naszego,łomżyńskiego szpitala.Wspaniały personel,który na każdym kroku pomagał w walce z ogromnym bólem.Szczególne podziękowania dla pielęgniarki,która mnie nakarmiła,kiedy nie byłem w stanie sam tego zrobić oraz Pani doktor,która uśmiechem i miłym słowem pomogła przetrwać psychicznie najgorszy okres bólu.Takie osoby trzeba szanować.Jeszcze raz dziękuję i wierzę,że nie tylko ja mam takie wspomnienia z pobytu na tym oddziale.Jednocześnie życzę samych sukcesów,wytrwałości,uśmiechu oraz wszystkiego co dobre i miłe w NOWYM 2019 ROKU :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany zaatakował ratowników

Jesli chodzi o ratowników medycznych,to powiem tak ze oni nie sa aż tak przyjaźni jak by sie komuś mogło wydawać.miałem okazje sie przekonac,gbury zachowanie co niektórych pozostawia wiele do życzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany zaatakował ratowników

Może nie tylko pijany ale i na prochach np. Zombi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany zaatakował ratowników

z tym wychwalaniem szpitala lekarzy ratowników to bym się wstrzymał nie jest tak pięknie jak wyżej no ale fakt faktem żeby atakować ..to nie ładnie a powinni nie udzielić pomocy ....złego licho by nie wzieło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pijany zaatakował ratowników

Gumiś1212,ja przedstawiłem podejście do mojej osoby.I naprawdę nie byłem na tym oddziale żadnym VIP-em.Byłem zwykłym pacjentem,którego nikt z imienia i nazwiska nie znał.A co do udzielania pomocy,to każdy z nas zobligowany jest do tego prawnie.Oni byli akurat w pracy,jednak widząc osobę,która potrzebuje pomocy mając jakiekolwiek sumienie,powinnyśmy jej udzielić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org