piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Z ciekawości zawitałem na stronę Polonia Christiania,gdyż nie lubię kogoś pomawiać,plotkować bądź rozpowszechniać nie sprawdzonyxh faktów,a coś zaczynało mi nie pasować w postach publikowanych przez PCh.Otóż za darmochę dostałem możliwość pobrania ebooka o św. Ricie.Wiec zamówiłem chcąc zobaczyć jak to przebiegnie , i o dziwo ebook za darmo ale ale pranie mózgu zaczęło się chwilę później.Nie chcę się rozpisywać bo mogę coś źle napisać wiec przytoczę dane bezpośrednio od źródła.
Dziękuję Ci za zamówienie e-booka „Święta Rita. Wspomożycielka w sprawach trudnych i beznadziejnych”. Wysłałem go na podany przez Ciebie adres email.

Ufam, że dzięki tej pięknie wydanej elektronicznej książce poznasz nieznane Ci dotąd fakty z życia św. Rity, dowiesz się o niesamowitych cudach z jej udziałem i odkryjesz, dlaczego miliony rodzin na całym świecie zaufały jej wstawiennictwu.

W tym miejscu mam do Ciebie prośbę: proszę, pomóż mi pokryć koszty prowadzenia tej akcji oraz dotrzeć do kolejnych naszych rodaków z wyjątkowym ebookiem o św. Ricie z Cascii.

By przeprowadzić skuteczną kampanię w internecie, musimy zebrać 31 tysięcy złotych. Pozyskane środki pozwolą m.in. na wykupienie reklam i postów o szerokim zasięgu w mediach społecznościowych.

Twój dobrowolny datek w wysokości 20zł pozwoli nam dotrzeć do kolejnych 55 osób. Każda wyższa kwota znacząco poszerzy grono obdarowanych osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Nastepna ciekawostka:

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wielu łask wyproszonych przez św. Ritę dla Ciebie, szczególnie w trudnych życiowych momentach.

W Jezusie i Maryi
Sławomir Olejniczak
Prezes Instytutu
Ks. Piotra Skargi
Czyli gość prywatnie nie zwiazany z kościołem pompuje z naiwniaków kasiore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Trochę informacji z Wikipedii:
Stowarzyszenie powstało w lipcu 1999 r. w Krakowie z inspiracji działających na świecie Stowarzyszeń Obrony Tradycji, Rodziny i Własności (TFP). Jest organizacją typu non profit i działa w oparciu o dobrowolne wpłaty i datki ze strony darczyńców. W listopadzie 2001 roku została powołana fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w celu koordynacji działań Stowarzyszenia[1].

Działalność Edytuj
Stowarzyszenie jest aktywne na polu działalności społecznej, poprzez organizację różnych akcji, jak np. coroczny Marsz dla Życia i Rodziny. Angażuje się w działania oświatowe i edukacyjne, takie jak organizacja spotkań naukowych, wykładów, konferencji. Działa także na rynku wydawniczym: do tej pory opublikowało kilkadziesiąt książek, regularnie wydaje dwa czasopisma: „Polonia Christiana” oraz „Przymierze z Maryją”. Prezesem stowarzyszenia jest Sławomir Olejniczak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Najlepsze zostawilem na koniec również źródłem była. Wikipedia:
Według oficjalnego komunikatu Kurii Krakowskiej stowarzyszenie jest organizacją prywatną, założoną przez osoby świeckie, nie powiązaną instytucjonalnie z Kościołem i działającą na własną odpowiedzialność. Stowarzyszenie nie przedstawiło swego statutu do aprobaty władzy kościelnej, dlatego nie może być traktowane jako uznane przez Kościół stowarzyszenie wiernych (kan. 299 § 3). Komunikat ten został wystosowany przez Kurię Metropolitalną w Krakowie w wyniku licznych zapytań wiernych, którzy uskarżali się na natarczywy ton korespondencji, w której Stowarzyszenie w sposób uciążliwy próbuje narzucać kontynuowanie kontaktów i zamawianie dalszych materiałów[2]. Stowarzyszenie jest oskarżane o stosowanie psychomanipulacji, której celem jest wyłudzanie pieniędzy oraz podszywanie się pod autorytet Kościoła Katolickiego. Jak zauważa o. Tomasz Franc, dyrektor Dominikańskiego Centrum Informacji o Ruchach Religijnych i Sektach w Krakowie: Często sprzedają różańce lub książki religijne, odwołują się do Boga i patriotyzmu. W części mogą mieć rację, bo modlitwa różańcowa może zdziałać cuda, ale sam przedmiot nie jest cudowny[3].

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Prywatny gostek pod szyldem wiary i kościoła prowadzi niezły biznesik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Nie ma przymusu zamawiania książek oraz czasopism wydawanych przez Instytut Księdza Piotra Skargi. Podobnie, jak nie ma obowiązku słuchania i wspierania Radia Maryja.

Pozdrawiamy wszystkich szukających Prawdy, Drogi i Życia. I zachęcamy do lektury dwumiesięcznika \"Polonia Christiana\", w porze seriali TV deformujących katolickie myślenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk


Polonia Christiana – pseudo-chrześcijański szmatławiec
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/polonia-christiana-szmatlawiec-2013-07

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Komunikat Kurii Krakowskiej o Stowarzyszeniu im. Ks. Piotra Skargi (nr 507/2008), \"Stowarzyszenie oraz Instytut nie posiadają aprobaty Arcybiskupa Krakowskiego, a podejmowane przez nie inicjatywy religijne nie zostały uzgodnione z Kurią Metropolitalną w Krakowie\".

Tu nawet władze zakonne odcinają się od tej organizacji :
https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,34063,wladze-zakonow-ostrzegaja-przed-broszurka-nie-ma-nic-wspolnego-z-kosciolem-foto.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

kamil1415
Dziękuję za informację . Po przeczytaniu twojej wypowiedzi wpłaciłem na konto
Polonia Ccristiana 100 pln na ewangelizację takich ludzi jak ty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

I zaje...biscie twój nick mówi sam za siebie-jesteś jeńcem i masz wyprany mózg,ale to twoja sprawa.Ja przestrzegam tyljo innych,że to takie naciaganie jak na wnuczka,ale w lepszy i legalny sposob.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Jeniec to trochę mało wpłaciłeś ja gdybym był wierzący wpłacił bym z 1000$ na ewangelizacje niedowiarków.
Oj nie zostaniesz świętym,musisz wpłacić trochę wiecej i wtedy na pewno trafisz do nieba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Jeniec nie żebym się czepiał ale mógłbyś może jakiś skan czy potwierdzenie wpłaty zamieścić że dzisiaj wpłaciłeś te pieniądze na szczytny cel.Dane swoje i adres oczywiście nie ujawniaj,ale żeby nie być gołosłownym mógłbyś udowodnić że jesteś prawy i lojalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Chrońmy swoje dzieci przed szaleństwem gender!




Podpisz: https://zatrzymajgender.pl/


Read more: http://www.pch24.pl/najwyzszy-czas-na-wypowiedzenie-genderowej-konwencji-stambulskiej-,64552,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Komu mam pokazać ? Pokaż mordę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

TAK - Chcę by portal PCh24.pl nadal odkrywał prawdę o kryzysie w jakim znajduje się Kościół oraz ostrzegał przed atakami na Świętą Wiarę Katolicką.
Dlatego wspieram go kwotą:
20 zł

100

kamil1415
Pokaż mordę , to prześlę ci na twój email Kamilu Rozynek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

TAK - Chcę by portal PCh24.pl nadal odkrywał prawdę o kryzysie w jakim znajduje się Kościół oraz ostrzegał przed atakami na Świętą Wiarę Katolicką.
Dlatego wspieram go kwotą:
20 zł

100

kamil1415
Pokaż mordę , to prześlę ci na twój email Kamilu Rozynek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

jeniec - w morde to ty mozesz dostac frajerze !!! te wszystkie mordy niby katolickie powinny zrobic sobie rachunek sumienia I zastanowic sie nad swoim postepowaniem

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

jeniec itp. TU frajerow nie znajdziesz , wiec zawijajcie sie z tego portalu z ta organizacja NIBY katolicka !!!! FRAJERZY

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

jeniec okazal sie byc zwyklym niewolnikiem, z nie tylko zrytym lbem ale i wyzutym z godnosci...




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Ciekawe czy naprawdę chciałbyś tak z bliska zobaczyć moją morde.A nie udowodniłeś ze dokonaleś wpłaty,ja też moge popisać że ma 30 cm w zwisie.Dawaj te potwierdzenie przelewu na 100pln.tylko data wczorajsza żeby była.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

A tak poza tematem widać od razu rasowego KATOLA.
Coś nie pasi to się sadzi,oj nie tak Pan w sukience chyba uczył.
Wal do konfesjonału jak do psychoanalityka.
A po za tym to calkiem niezłe ciacho z ciebie miałbyś branie w pudle.Jak byś przypadkiem się wybierał to daj znać,poleci gryps za toba.Zjechał byś na dźwięki, wpierdol od gadów dostał i cykałbyś jak w zegarku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Jeniec zagorzały katoliku,pewnie wpojone masz bać się szatana uwierz mnie bardziej byś się wystraszył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

O *** ale patrzę że Sherlock Holmes z ciebie,sypiesz do mnie: Kamilu Rozynek,o przehuj gdyby to były moje prawdziwe dane to podziwiał bym ciebie.Kto przy zdrowych zmysłach podaje prawdziwe imię bądź nazwisko na takich forach.Ale bystrzacha jesteś nie ma co.No zaimponowałeś mi inteligencją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana-Wałkuje naiwnych lepiej niż Rydzyk

Ty jeniec i pewnie jeszcze wiesz że urodziłem się w 1415 roku.Buahahaha bo na to mój nick wskazuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org