piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

Nowe przepisy weszły w życie Kto w najbliższy weekend wybiera się na dłuższy spacer z psem, będzie musiał uważać. Za puszczanie czworonoga bez smyczy właścicielowi może w niektórych przypadkach grozić grzywna nawet 5000 zł. Do tej pory było to 250 zł BRAWO!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

Najlepiej od razu rozstrzelać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

I bardzo dobrze właściciel psa który tak się z nim prowadza to zwykły pajac i nierozni się niczym od pijanego kierowcy ,szczególnie dotyczy się tych dużych psów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

I 5tyś bym dołożył za sranie po trawnikach przy bloku nie tylko psy ale i koty tych milusińskich. Chciałeś prostaku zwierzaka nie mam nic przeciwko ale gówna nie toleruje może w domu tobie srać i na stół ale jak wyprowadzać to nie pod czyjś nos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

Najlepsze to tę paniusia wyprowadza pupilką któremu mało jaj nie urwie lub dupe nie rozsadzi a ten tylko drzwi minie od klatki to nasra i oszczy barierkę wali szczynami przy każdej klatce schodowej. A lafirynda udaje że nie widzi dno i wodorosty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

I tyle samo powinni dowalić ... co nie sprzątają po swoich pupilach. By się szybko nauczyli obsrańce. Nie raz obserwowałam jak Pani z pieskiem stoi i udaje że nie widzi jak piesek się załatwia, a później tylko się rozejrzała i poszła jakby nic.
A zwróć uwagę to jak z mordą wyskoczy to mało co nie zabije, szczekate ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

popes w końcu Ciebie zaczną wyprowadzać na smyczy i będzie spokój we wsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

lewitan ciebie takie rzeczy może kręcą mnie niestety nie!!!!!

PS2480

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawet 5000 zł grzywny za psa bez smyczy

Brawo i prawidłowo ponieważ niektóre psy są bardzo groźne i za kupki powinno być to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org