czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budowa domu

Szukam majstra który by teraz w tym roku podjął się zrobić poziom 0 tzn fundamenty ławy itp 15 km od Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Witam, mogę podać kontakt do solidnych majstrów, którzy budowali mi dom od podstaw. Ja wszystko ustaliłam przez maila:
uslugi.budowlane12@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Albo jak byśmy się dogadali postawienie całego domu od podstaw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Polecam Łomżyńskie Forum Budowlane. Jest tam wielu wykonawców, ale też osób, które są w trakcie budowy i mogą kogoś polecić lub też odradzić.
facebook.com/groups/1110746885717407/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Odezwij się do tego Pana na maila. Gwarantuje że dogadacie się nie tylko z wylaniem ław. Polecam firmę w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

lepiej spytać znajomych, ewentualnie jak nie z polecenia to pytaj gdzie wcześniej robił i spytać u źródła o opinię. Niestety dobry majster ma robotę zaplanowaną na rok z do przodu. Z kiepskim czekają jedynie problemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Budowa domu to poważna i męcząca inwestycja, ale powiem, że warto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Dzisiaj takie oczyszczalnie są bardzo popularne. Ja jednak nie wiem, czy bym na to postawiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Budowa domu to naprawde duza inwestycja, moim zdaniem nie ma co oszczędzać na materialach budowlanych i wybierać te najlepszej jakości, które posłużą nam jak najdłuzej. Można powiedzieć, ze jestesmy juz bliżej konca, na wiosnę chcemy ocieplić nasz domek oraz wykonac kompletną elewację. Ekipa budowlana zawsze dokonuje zakupów na https://kosbud.com.pl/ Czytałam, ze firma cieszy sie bardzo dobrą opinią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Co ty chrzcisz. Nikt tam nie kupuje. Drogi, słaby wybór, obsługa porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Polecam bardzo solidnego majstra. Od lat na rynku takze sprawdzony a cena naprawdę spoko.
kontakt 510-872-229



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

A do wytyczenia i inwentaryzacji tylko Getek :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Mi by przydał się taki kretyn jak ty , który by za parę groszy (tyle ile bierze za wklejony link) zasuwał z taczką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

kamyki daj sobie na luz, bo ta twoja bieda firemka to dramat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Mam takie pytanie, jestem w trakcie wykończenia domu jednak nie podpisywałem żadnej umowy zarówno z projektantem z którego usług korzystam ani z wykonawcą zlecenia. Parę sytuacji przykuło moją uwagę i wzbudziło lekki niepokój dlatego najnormalniej zacząłem się zastanawiać czy dobrze zrobiłem nie wiążąc się z nikim chociażby w minimalnym stopniu formalnie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Powiem szczerze, że dziwi, że nie podpisałeś żadnej umowy. My mamy podpisaną umowę, choć budowa jeszcze nie ruszyła. Ale w umowie są wszystkie ustalenia, a co najważniejsze dostaliśmy od firmy gwarancję stałej ceny, co znaczy, że jak w przyszłym roku rozpoczniemy budowę, to nawet jeśli ceny pójdą w górę, nie będziemy na tym stratni. Mamy też szczegółowy kosztorys, więc nic nas tutaj nie zaskoczy. W umowie też są zapisy o gwarancji od wykonawcy. Będziemy budować z firmą Espiro Property. Polecam Ci jednak porozmawiać z wykonawcą i taką umowę rozpisać, póki nie jest za późno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Majster 661 968 840

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Zdecydowanie odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Mamy. Poszukaj innego forum na swoją reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Współczuję wszystkim, którzy zdecydowali się teraz na budowę domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Ja uważam, że warto zawsze sięgać po przemyślane rozwiązania, wynikające bezpośrednio z wybranego przez Was projektu. Turaj raczej nie ma się nad czym rozwodzić, bo zasady budowy są raczej jasno określone. Mnie zastanawia bardziej to, na jakie materiały faktycznie warto postawić. Ciekawi mnie, czy według Was płyty warstwowe byłyby dobrą opcją. Czytałem o tym więcej na stronie www.kingspansklep.pl/kategoria/scienne-plyty-warstwowe/ i w sumie nie wiem, co na ten temat myśleć. Ktoś z Was korzystał z płyt przy budowie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

WINDYKACJA FAKTUR VAT

Oferuję windykacje faktur VAT zadzwoń lub napisz

tel. 536796666

e-mail: olekcob92@gmail.com

Wystarczy wysłać fakturę VAT na maila i na tej podstawie przygotujemy zlecenie windykacyjne
Brak opłat z góry



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Moja siostra właśnie skończyła się budować i wprowadziła się do nowego domu i jak z nią rozmawiałam o kosztach to mówiła, że w porównaniu jeszcze z cenami 2 lata temu to wzrosły w niektórych materiałach nawet o 150%.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org