środa, 24 kwietnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca NOVUM

Witam. Czy może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w Novum? Jak atmosfera, zarobki? Albo jakieś inne firmy informatyczne lub nie gdzie szukają analityków danych, bankowych czy programistów systemów bazodanowych? Będę wdzięczna za informacje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca NOVUM

Dzień dobry. W nawiązaniu do Pani zapytania o pracę z systemami i bazami danych, czy mogłabym prosić o kontakt na adres: dorota.kalinowska@piatnica.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca NOVUM

Droga Kajaao,
chcesz być analitykiem, którego głównym zadaniem jest gromadzenie i analizowanie danych. Tymczasem sama szukasz danych (atmosfera, zarobki) w niewłaściwym zbiorze jakim jest forum, gdzie najwięcej rekordów dotyczy prezentu na 18 dla koleżanki lub gdzie kupić fajne meble i sukienkę na wesele.

Jak lubisz wyzwania i ciekawe dane do analizy to możesz spróbować przeanalizować dane dot. preferencji wyborczych. Otóż jak to możliwe, że w 60 tysięcznym, wyludniającym się mieście wygrywa wybory prezydent, który zadłużył miasto na 150 baniek, załatwiał pracę SMSem i przez kolejne 5 lat będzie raczył gawiedź \"koncertami\" disco polo, tandetnymi ozdobami (miś) na święta, darmowo komunikacjo miejsko (jak spełni obietnicę wyborczą). Po analizie wyjdzie, że najlepiej będzie wziąć 7500 z Urzędu Pracy na zasiedlenie, bo mimo, że to fajne miejsce do życia, to pracę ciężko znaleźć bez znajomości. No chyba, że u lokalnych byznesmenów, którzy muszą przecież przylansować się nową fura lub wakacjami w egzotykach niż godziwie wynagrodzić pracownika.

Pozdrawiam i powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca NOVUM

Cenna uwaga 7,5 tyś na wyjazd wtorek składam papiery i sper...dalam z tego syfu. porównując oferty pracy na tych samych stanowiskach Łomża a Warszawa to 100% różnicy. A koszty życia i utrzymania niewiele droższe a może nawet niższe. Porównując ceny paliw to w Warszawie zatankujemy auto o 50groszy taniej niż u naszej zmowy cenowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0