środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo jazdy lomza

Witam
Czy ktokolwiek w lomzy oferuje kurs prawa jazdy na kat. B za mniej niz 1300zl?
Obdzwonilem ponad 5 osrodkow i wszyscy tyle samo, 1300...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Hej wyszukaj na fb osk Rafał fajny przyjemny chłopak kompetentny i z ceną się dogadasz. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Podziękować trzeba Panu Morawieckiemu, minimalna płaca + wysokie ceny paliwa, skończyły erę taniego prawka w Łomży! Po nowym roku ceny dalej podskoczą ! OSK Gruszfeld ma promocję można wygrać kurs prawa jazdy losowanie w grudniu info na fb!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Chyba ceny za prawko są coraz większe - niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Spójrzmy na to z drugiej strony. Co to jest 1300zł? Opłać samochody, Zusy i wynagrodzenia (w tym za pracowników biurowych), paliwo itp. Wszyscy chcą teraz kasę taką jak na umowie, nie przekraczać czasu pracy i kto za to zapłaci? Tylko i wyłącznie konsument. Teraz jest jeszcze tanioszka, rok- dwa i taniej jak za 2000zł nie znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Odpowiedz Pana Gruszfelda ile kosztuje kurs na prawko, super podejscie do klienta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Czy to jest normalne by przy wydawaniu dokumentów, trzeba było dopłacać do kursu, który był w całości opłacony? Ręce mi opadły gdy usłyszałam, że ze względu na wzrost cen paliwa muszę dopłacić 200zł!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Dodatkowe koszty były zawsze u Kamińskiego, ale ostatnio i Gruszfeld zaczął jakieś niejasne wprowadzać dodatkowe dopłaty, ktoś musi zapłacić za prowadzony konkurs na darmowe prawko, a to że padł na obecnych kursantów przykre!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

siemanko Wam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Jedyne dodatkowe koszty jakie powinny wchodzić w grę to cena badań lekarskich (i oczywiście opłata za sam egzamin). W CS Lektor nie ma żadnych ukrytych opłat, czy dodatkowych kosztów związanych z podstawowym kursem na prawo jazdy, a badania lekarskie można wykonać na miejscu w cenie 200 złotych. Kursy Lektor na prawo jazdy kategorii B odbywają się w oparciu o warunki w umowie, nie ma miejsca na jakieś niejasności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Panowie to jest zmowa cenowa tak samo jak idzie się zrobić zdjęcie, do którego fotografa się nie idzie ta sama cen. Przypadek? nie sądzę

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Co roku przecież straszą że zrobienie prawa jazdy będzie droższe. Co roku jest więcej pytaj, cena wyższa a chodzi jedynie o wyciągnięcie jak największej kasy z kursanta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Długo się zastanawiałem nad prawem jazdy, ale teraz, kiedy mam zostać ojcem, jest to, jak można powiedzieć, warunek konieczny. Dlatego też najpierw tu https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kazdy-kandydat-na-kierowce-musi-sie-przebadac/ zapisałem się na badania, a potem wybiorę odpowiednią szkołę jazdy. Zdam, chociaż miałbym 20 razy próbować.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

adi,
Dziadując za parę groszy wklejaniem pseudoreklamy z Warszawskiego terenu, na forach lokalnych w innych miejscowościach,
dasz radę zarobić na kupno i bieżące utrzymanie samochodu :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

nie wazne za ile tylko nie do KAMINSKIEGO na aleji. legionow :) Serdecznie odradzam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Na pewno warto iść też na kurs kwalifikacja wstępna kraków jak planujecie zostać zaawansowanym, profesjonalnym kierowcami. Praktycznie taki kurs możecie wyrobić sobie w każdej kategorii. Także z pewnością też warto nad tym pomyśleć, tym bardziej kiedy faktycznie lubicie jeździć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej szkoły jazdy to z czystym sumieniem mogę polecić wam http://www.autoszkolalider.pl/ . Tutaj zostałam doskonale przygotowana do egzaminów, nauka tutaj okazałą się czystą przyjemnością

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Ostatnio jedna ze szkół jazdy pokazywała na swoim profilu na FB, że korzysta z tych produktów, jeśli chodzi o renowację lakieru https://www.dlalakierni.pl/. Fajna, ciekawa oferta, która na pewno sprawdzi się w takich sytuacjach. Ja co prawda nic nie zamawiałem, ale wystarczy rzucić okiem po ofercie tego sklepu internetowego, i widać, że propozycje są bardzo ciekawe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Dzięki Belenoolos za polecenie. Sprawdziłem ofertę tego sklepu, jednak po kontakcie z https://filtrytechniczne.pl/ okazało się, że można znaleźć lepsze ceny! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy lomza

Poprzedni linki chyba nie zadziałał - oczywiście chodziło mi o sklep filtrytechniczne.pl - jeszcze raz bardzo serdecznie zachęcam do sprawdzenia ich oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org