piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DJ na wesele

Hej.
Zapewne temat 1000 razy poruszany na forum. Sorki, że pytam. Polecicie kogoś? Wesele w Łomży za niecały rok. Dzięki :)


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

DJ Turek z Suwałk. Polecam z czystym sumieniem! Byliśmy ostatnio na weselu, które prowadził i było mega. Dużo przyśpiewek i gry na akordeonie. Kulturalny facet. Polecam też poczytać o nim opinie w internecie.

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

DJ Listowski.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

W czerwcu byłam na weselu, na którym wodzirejem było małżeństwo (młode). Wiem, że ta agencja nazywa się: wodzirej na wesele.pl. Wesele na ok 300 osób, super poprowadzili. Jak by co to wzięłam wizytówkę. Super, super było. Nie jestem żadną znajomą tych ludzi, byłam gościem weselnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

Dzięki za podpowiedzi. Wiem, że to nie na miejscu, ale mimo to zapytam. Jak średnio oscylują ceny za noc ? Cały czas mówię oczywiście o Łomży.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

Peter zadzwoń do Pana Sławka Chrostowskiego. Cenowo przystępny, a na pewno będziecie zadowoleni.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

DJ ŁOMŻA
Rewelacyjny duet, wszyscy goście bardzo zadowoleni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

Zapraszam Dj Tommek

www.djtommek.pl
Facebook.com/TommekDj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

Polecam dj tommek jest świetny

Wiki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

Dobry DJ czasami może nie wystarczyć jeżeli nie ma zapewnionej dobrej sali do zabawy. Na całe szczęście dom weselny w którym robiłam przyjęcię sprawdził się w 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

Dla mnie Dj to zdecydowanie lepszy pomysł niż zespół. No i tańszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

U przyjaciółki muzykę puszczał znajomy, przygotowaliśmy wspólnie listę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

Peter jeśli nadal szukasz to Pan Listowski w tym roku od kolegi wziął 1700 zł. Przyznam szczerze, że ciężko Ci będzie jeśli wesele w sobotę z kimś naprawdę dobrym podpisać umowę, wszyscy pozajmowane terminy mają w 2019,chyba że tak jak u nas w rodzinie nie w sobotę, a w tygodniu to jest jedynie problem z konkretnym fotografem, jest zajęty. Noo ale najważniejsze i tak co ksiądz na to rzeknie, że nie chcą w sobotę, więc dopiero się okaże jak to będzie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

Przepraszam to nie Pan Listowski wziął tyle, chcieli go, ale miał zajęty termin, to teraz jest wstępnie zarezerwowany ów Pan, cena bardzo podobna. Pozdrawiam.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DJ na wesele

jak ktoś ze śląska to polecam
Dj na wesele Śląsk


Naprawdę dobra impreza i zabawy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org