sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trening.

Kilka zdjęć z treningu ŁKS-u. Zobaczcie w jakich warunkach trenują piłkarze ŁKS-u. Warunki trudne, ale u siebie.


Trening zaczyna się od wywiadu.


Wywiad z jednym z zawodników.


Wywiad między prowadzącymi wywiady.















Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening.

Ładnie ładnie na II ligę to nie wygląda ale będą przygotowani na każdą porę dnia ty to mróz deszcz grad słońce ważne żeby grali nasz ŁKS !!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening.

MOŻE SIĘ STRZEPCIE JESZCZE???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening.

loko lecz się kretynie.

Anthony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening.

I VICE VERSA BUHEHHEHEEEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening.

Anthony (tadeusz wajche przełórz)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening.

to nie jest forum ŁKS, już kurw.a nie moge patrzeć jak codziennie zakładacie po 3 tematy o tym samym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening.

Ja nie widze innego tematu ze zdjeciami treningu LKS-u na wlasnym stadionie(boisku??).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trening.

Ja jakiś czas temu namówiłam w końcu mojego faceta do wzięcia się za siebie ;) Nie było z nim jakiejś tragedii, ale siedzący tryb życia, piwko po pracy i tak dalej doprowadziły do pogorszenia się jego sylwetki. Tak czy owak, namówiłam go i wyszukał sobie ćwiczenia na barki takie jak na przykład te https://www.budujmase.pl/trening/artykuly/trening-barkow-najlepsze-cwiczenia-barki.html Muszę przyznać, że rzeczywiście działają one świetnie. Przy regularnym treningu efekty są dość zauważalne. Także polecam też Waszym facetom treningi :D

W realnym świecie wszyscy zmuszają się nawzajem do różnych rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org