środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \"myšliwskie sidła\" i truł koty!!!


Szanowni Państwo o tym trzeba mówić. O tym zwyrodnialcu proszę przeczytać moj temat z dnia 22 września tu na ogólnym, tam są szczegóły. Mieszkańcy są poruszeni i przerażeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

tępić sierściuchów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Jestem głęboko poruszona, sama nie raz dokarmiałam te zwierzaki, jak można???? A nawet jak wejdą na lub pod ten samochód, to co takiego się stanie? Może po prostu porozmawiać z tym człowiekiem, tak po ludzku... jeśli się da....
Alpamayo jak możesz podaj maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Do speech.
Jak masz się chamie wypowiadać w taki sposób to zamknij swoją mordę i nie wypisuj swoich wypocin. Nie życzę sobie Twoich uwag. Ciekawe czy to samo byś powiedział w cztery oczy. Spójrz na siebie bo może się okazać, że te koty przy Twoim umyśle są mądrzejsze od Ciebie pajacu. Bo chyba w rozwój cywilizacji nic wielkiego nie wniesiesz. Jesteś tylko zwykłym pionkiem i rola jaką spełnisz w swoim życiu jest po prostu bezwartościową pracą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Szanowna Pani Ziutowska Wielki Szacunek dla Pani wobec tych biednych kotków, za dokarmianie i miłośći oraz reakcję na ten smutny temat. Proszę Pani z tym typem nie da sie rozmawiać to jest bestia i kat. To jest jakiś psychol. Proszę przeczytać moj temat z dnia 21 września na temat tego czerwonego ryja. Tam ludzie sie wypowiadają jak on traktuje sąsiadów, opowiadają jak zakładał swoje myśliwskie sidła skradając się po ścianach budynku do okienek piwnicznych, żeby podrzucić zatruty \"jad\" tym biedakom. Kilka ciał tych kotków zostało znalezionych i pochowanych godnie. A ile biedaków musiało odejść w potwornych bólach w nieznanych miejscach..... Są świadkowie, którzy widzieli jak kotki odchodziły w potwornych męczarniach. To jest stary komuch ( dlatego ma przydomek \"czerwony ryj\" ) a jego zajęcie to myślistwo.....Trzeba będzie chama wytropić i złapać na gorącym uczynku i ukarać zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt. Dlatego nagłaśniamy tę sprawę z kolegami i koleżankami. Im więcej ludzi będzie wiedziało i mówiło o tym zwyrodnialcu tym łatwiej będzie nam zarzucić na niego sieci i doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości. To się dzieje od kilu lat. Nie wiem może czuje się bezkarny? bo wszyscy mówią, że był kiedyś milicjantem za komuny. Ludzie mówią, że on kaleczy i rysuje samochody osobom, które postawią swój samochód w jego \"upatrzonym miejscu, gdzie on stawia\" a dlaczego czy on wykupił to miejsce, czy to jego prywatny folwark? Sąsiadkę z tego bloku zaczepił, zaczął Jej ubliżać i straszyć, że zabije Jej czarnego kotka bo chodzi po jego samochodzie, co było kłamstwem wymyślonym przez niego na użytek zabijania tych biedaków. Praktycznie wszyscy ludzie jego tu nie lubią. Proszę przeczytać mój temat o nim z piątku 21 września.
Pozdrawiam Panią serdecznie - z poważaniem, chylę czoło, jeden z wielu poruszonych tą tragedią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\\\\\"myšliwskie sidła\\\\\\\" i truł koty!!!

Alpamayo, otóż mieszkam w tym samym bloku, więc chciałabym wiedzieć na kogo uważać. Wcześniejszy post czytałam i jestem w szoku, że w moim otoczeniu mieszka taka osoba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

\"Sasiadkę z tego bloku zaczepił, zaczął Jej ubliżać i straszyć, że zabije\".....Z całym szacunkiem do tej kobiety, ale jeśli owa Pani nic z tym nie zrobiła to tylko go uświadcza w przekonaniu że jest bezkarny. Cały blok ludzi a tańczą jak im jeden zagra.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Utwierdza w przekonaniu....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Szanowna Pani Ziutowska kolega podał i tak dużo szczegółowych informacji dotyczących tego zwyrodnialca. Blok to nie miasto, więc może Pani zasięgnąć porady znajomych sąsiadów i innych osób mieszkających w tym bloku. Ja też nie mam pewności czy pod tym nikiem nie występuję osoba odmiennej płci lub na skrzypcach nie gra on razem z małżonką itp. Dla tego kolega nie ma zamiaru podawać swojego maila.
Kocham Ojczyznę i Koty, czuję się tym dobrze i jestem z siebie Dumny. Dziękuję
Wam Kochani Rodzice! Zwyrodnialcy i sadyści Won z Mojego Kraju.
A kat ten jeszcze odpowie za zabijanie kotków i inne rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


łał lach, czerwony ryj już agentkę ma, syyx uważaj Dora nadaje, odbiór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Wow! łach, czerwony ryj już agentkę ma, syyx uważaj Dora nadaje, odbiór...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

O co kur..... chodzi?Jakiej Wy pomocy szukacie na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


dnia 22 września Raul napisał:

Autor: Raul (---.etth.elomza.pl)Data: 22-09-18 15:55

Nie rozumiem tego zwyrodnialca .Te koty nie robiły nic złego . Chyba sama obecność ich tego pana rozpraszała .Niestety tak jak obchodzi się ze zwierzętami tak i z ludźmi . Da się to zauważyć ze nawet sąsiedzi omijają go szerokim łukiem .Szkoda bo jeden z tych kociaków bardzo się męczył.Ciekawe jak by tego pana nakarmił trutką na szczury ????

Raul

------------------1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


22 września syyx napisał:

Autor: syyx (---.centertel.pl)Data: 22-09-18 08:29

Ja też słyszałem o tym typie, który w ten okrutny sposób morduje koty. Wiem dobrze co za czerwony ryj to robi. Najgorsze jest to, że koty były wysterylizowane ( z pewnych źródeł) i nie przyczyniały się do rozmnażania następnych pokoleń. Tak czy inaczej niech ten czerwony ryj nie czuje się taki anonimowy jak sobie wyobraża. Dzięki ,, Perspektywie\\\" część tych bezdomnych kotów ma możliwości łagodniejszego przeżycia zimy.


-------------1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


23 września Raul napisał:


Autor: Raul (---.etth.elomza.pl)Data: 23-09-18 00:25

Najśmieszniejsze jest to że tak jak ja czy też wielu innych lokatorów parkuje auta pod tym blokiem i jakoś nigdy nie zauważyłem śladów żeby po kotach .
Przypominam sobie jak któregoś dnia ,wieczorną porą poruszał się przy ścianach bloku ,wydawało mi się że czegoś szuka , a on zapewne rozkładał swoje sidła .
Super czerwony ryj swego czasu sam podkarmiał dzikie gołębie , a jak się na dobre zagnieździły to jej sukcesywnie podtruwał i przeganiał . Najgorsze jest to że na tę chwilę nie możemy temu pajacowi nic zrobić . Możemy tylko liczyć że prędzej czy później dopadnie tą mendę sprawiedliwość i odpokutuje te biedactwa .

Raul

------------1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!



Odpowiedź do Raul:


Autor: Alpamayo (---.centertel.pl) Data: 23-09-18 01:16


Re Raul

Jesteś Wielki. Dziękujemy Ci bardzo za te komentarze. Są bardzo przydatne do rozpracowania operacyjnego tego czerwonego ryja i mówią bardzo wiele o zachwianej osobowości tego sadysty Z tych komentarzy bije także dobroć Twojej Duszy i Serca. Twoi Rodzice wychowali Cię na bardzo Szlachetnego Człowieka!!! Mają powody do Dumy!!! Widać, że cierpisz tak jak i my tu piszący cierpimy. Masz rację, że ta menda poruszając się wieczorem przy ścianach zakładał swoje sidła!!! To dobrze, że go nakryłeś. \\\"Myśliwskie sidła\\\", które wrzucał w postaci zatrutej karmy do piwnicznych okienek. Te otrute kotki odchodziły z tego świata przez trzy, cztery dni w potwornych bólach gdzieś w oddali i ukryciu dlatego nie można im było pomóc a w ostatnich chwilach swego życia przychodziły pod blok. Dlatego byłeś świadkiem jak jeden z nich bardzo cierpiał przed śmiercią.
Bardzo nas wzruszył też okrutny los gołębi i ich cierpienie jakie zadał im ten zwyrodnialec. Takie \\\"chwasty\\\" powinno się eliminować na kilka lat ze społecznego życia. My też mamy taką nadzieję, że dopadnie kanalię sprawiedliwość i odpokutuje za te biedactwa.

Raul Wielki Szacun!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Odpowiedź do Raul:

Autor: Alpamayo (---.centertel.pl)Data: 22-09-18 23:14


Raul napisał:.....jeden z tych kociaków bardzo się męczył.
Drugi był koteczką, która też odeszła w potwornych męczarniach.
Ale zapewniam Was, że te biedactwa miały godny pochówek. Biedactwa już nie muszą sie bać tego kata....Jedna z mieszkanek tego bloku Kasztelańska 1 ma czarnego kota. Kilka miesięcy temu ten szmaciak zaczepił Ją i powiedział, że \\\"załatwi Jej tego kota\\\" ponieważ wymyślił sobie, że kotek chodzi po jego samochodzie co nie było prawdą tylko kłamstwem tego czerwonego ryja. Ta Pani bardzo to przeżyla. To jakiś psychol jest.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Odpowiedź do syyx:

Autor: Alpamayo (---.centertel.pl)Data: 22-09-18 09:13


re syyx

Cieszę się, że upominasz się o te biedactwa a przez to i o inne, które mogą być tak okrutnie potraktowane przez tę kanalię. Budujące jest to, że wspominasz o SM \\\"PERSPEKTYWA\\\".
Wielki Szacunek dla Pana Prezesa Zarządu tej Spółdzielni, że podjął decyzję o stawianiu budek na zimę dla kotków. Widziałem w telewizji w ubiegłym roku, późną jesienią wypowiedź Pana Prezesa w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

I zamiast się zastanowić jak pomóc tym biednym zwierzętom, to wszczynacie niepotrzebne kłótnie i podejrzewacie wszystkich o nie wiadomo co....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


re. Ziutowska

to nie jest portal randkowy i temat o disco polo. Proszę nie kokietować tego czerwonego ryja. Cmokierstwo i fagasostwo do tej kanalii takiej damie nie przystoi, chyba , że nie jest pani damą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Moze zamiast wypisywac tyle rzeczy na forum to wezcie sie za pomaganie tym biednym zwierzetom i wezcie je do domu. Sam nigdy nie popieralem dokarmiania czy wpuszczania kotow do piwnic w blokach. Nie jestescie sami i nie kazdy musi wachac ten smrod. Sa inne, rozsadne sposoby pomagania zwierzetom, ale do wszystkiego potrzebny jest zdrowy rozsadek. Aktualnie nie zachowujecie sie lepiej od tamtego czlowieka wypisujac takie rzeczy na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


re: p.a.

Imię (nazwa) użytkownika: P.A.
Posty: 1700

-----------------

Imię (nazwa) użytkownika: Alpamayo
Posty: 306

-----------------

Kto tu tyle pisze?!!!

Następny Ziutowski, towarzysz czerwonego ryja, kto wie może i z tej samej wioski, czytaj ze zrozumieniem i powoli trollu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Lecz sie, tylko na nogi. Typowy polaczek cebulaczek. Ktos ma inne zdanie to trzeba obrazic. Przy okazji, zobacz, ze nie udzielam sie tylko w tym temacie i to ladnych kilka lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Co do czytania ze zrozumieniem. Ciezko ogarnac twoj belkot i pisanie sam ze soba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Przez dłuższy czas mieszkałem w mieszkaniu na parterze i wiem co to są koty z tej drugiej, złej strony. Ogródek zapaskudzony odchodami kocimi, smród piżmem kocim nie do wytrzymania, jeśli ktoś nie wie jak śmierdzi piżmo kocie to lepiej niech nie dąży do zaspokojenia ciekawości. Balkon, okna, musiały być ciągle zamknięte, te cholerstwo kocie potrafiło wleźć do mieszkania i zeżreć wszystko co leżało na stole, a w nocy, czy ktoś słyszał piski kocie, to jakby darły się małe dzieci, zaśnięcie w takiej sytuacji, to marzenie. A dokarmianie, ludzie !!! o czym wy mówicie, cały ogródek był zawalony resztkami jedzenia, rzucanymi z balkonów i zza ogrodzenia. Pod ogrodzeniem ciągle stawiano jakieś stare naczynia z jedzeniem, które szybko się psuło a smród przy tym był niesamowity. Wy mi tu mówicie o dobroci dla kotów ale tej złej strony nie bierzecie pod uwagę. Trzymajcie swoje pociechy w domach. Koty dzikie, roznosiciele wielu chorób, powinny być niestety zlikwidowane ale w humanitarny sposób i tą sprawą powinny się zająć odpowiednie służby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Autor: Alpamayo (---.centertel.pl)

Autor: syyx (---.centertel.pl)

... piszesz sam ze sobą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Nikt tu nie pisze sam ze sobą. Chyba w ogóle nie pomyślałeś. Centertel to wiadomo że to sieć orange. Pomyśl za nim coś napiszesz. Odnośnie smrodu to zależy wszystko od osoby , która dokarmia. Jak ktoś jest odpowiedzialnym człowiekiem to robi to w sposób odpowiedzialny. Jeżeli ludzie przynoszą wszystkie swoje resztki jedzenia to nic dziwnego, że śmierdziało, bo kot to nie pies byle czego do pyska nie weźmie. Kot nie należy do grupy padlinożerców. A z tymi odchodami kocimi to chyba przesada. Nigdy nie widziałem żeby moja kotka , ktora jest wychodzącą załatwiała się w ogródku. Zawsze na zewnątrz ogródka. Jeśli chodzi o choroby ,to człowiek jest największym roznosicielem chorób. Nie mam zamiaru już nic pisać o kotach , tylko sami swoje potrzeby załatwiacie na dworze to problemu nie widzicie a rączkę na powitanie podajecie znajomym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Re syyx

Super napisałeś tej KODomickiej zapyziałej hołocie na czele z łobywatelami RP. Bezmózgowce nawet nie potrafią rozpoznać trzech najwiekszych operatorów w tym kraj. Z tym gnojem --- speech --- to chętnie bym sie spotkał za to jego ulubione słowo PISlamiści, ciekawe czy wtedy prosto w oczy by mi je wydukał!!!

Magistry i inżyniery po niedzielnych schetynówkach. Dziadostwo nie umie czytać ze zrozumieniem. My tu o mordowaniu zwierząt!!!! piszemy a to KODziarskie dziadostwo za wszelką cenę udaje, ze nie wie o co chodzi i broni zwyrodnialca i kata. Prawdopodobnie znajomki czerwonego ryja!!!
Nie dać gnojom na jeden dzień mydła to wtedy spod tych chinosów będzie śmierdziało, chinosów będzie śmierdziało, chinosów będzie śmierdziało... będzie śmierdział....śmierdziało....

Wymyślają jakieś bajki o balkonach i ogródkach, ze im śmierdzi. Śmierdzi to od was, widziałem waszych towarzyszy jak na Wiejskiej walili w barierki śmierdzącymi pepegami w przepoconych szmatach tiszertach. Won!!! na Czerską!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Alpamayo,
stary dziadu nie rozśmieszaj mnie :)
kto ci rękę rozbuja ?
Dvpę już ci czuć katafalkiem , a ty mi się jeszcze tu odgrażasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Haha parodia, a nie temat o obronie zwierzat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl)Data: 24-09-18 17:05

zanieś pod blok przy ul. Kasztelańska 1 :)))))

tam dobrzy ludzie przygarną :))

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=793152&t=793152

--------------

wykonam benedyktyńską robotę ale cię kiedyś odnajdę dziadu!


NaRa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Dziadygo,
coś się tak zapluł, znowu nie wziąłeś leków? jak cały dzień będziesz napier.dalał głupoty o sierściuchach , to ci żyłka pęknie :)
Ile masz tej renty. Nie starczy na leki ?


ps :
Masz farta, że jestem po piwku, bo bym teraz podjechał i olał cię tetryku ciepłym moczem :)))

... może, jutro jak nie będzie padało, podjadę , tak ok. 17-18tej i zobaczymy łachmaniarzu jaki z ciebie bohater w realu.

Opisz siebie jak wyglądasz, żeby niewinna osoba nie dostała klapsa kutasem na czoło :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Ćwierćinteligencie jak piszesz dziadu to nie pisz stary dziadu bo wiadomo, że dziad nie może być młody. Takie twoje zdrobnienia jak: piwko, pieniążki etc. świadczą o twoim IQ.

I tu wychodzi ta twoja niedzielna schetynówka i słoma z butów. Więcej już ci nie odpiszę, pluj i chrachaj czerwony szmaciaku, sącz jad jaki sączysz tu każdego dnia. Dziwię sie elitom i możnym tego miasta, że po słowach jakich używasz pozwalają ci tak długo dychać na tych łomżyńskich portalach.

Won!!! na Czerską tam masz swoje guru. Spiepszaj dziadu.

NaRa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

No i się teraz popapraniec już zesrał w gacie ze strachu :)
... a taki był kozak z za monitora :)
Pierwszy się odgrażał, że chętnie by się ze mną spotkał .



ps:
głąbie kapuściany, zanim będziesz pouczał innych , sprawdź sobie znaczenie słów :
może być ; dziad -

1. człowiek żebrzący; biedak;
3. mężczyzna o negatywnej opinii
o tu : https://sjp.pl/dziad

... i taki biedny parch, może być i młodym i starym !!

Poczytaj ile synonimów ma słowo \"dziad\" i w jakich wersjach można go użyć :
https://synonim.net/synonim/dziad

obdartusie, łachmaniarzu, łachmyto, szmaciarzu , łajzo ... dziadu :)))))
jak będziesz jutro pod blokiem sierściuchy dokarmiał , o której godz. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


... zapomniałem dopisać :

inteligent i wykształcony dziad się znalazł
matole , kup sobie Słownik języka polskiego -

nie Spiepszaj - tylko , jak coś to : Spieprzaj !!!!!

i co to za słowo : chrachaj ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Widzisz czerwony szmaciaku jak wpadłeś. Przeprowadziłem na tobie test logiczno-obrazkowy.
Uwielbiam zwrot Spieprzaj dziadu w stosunku do takich ludzi jak ty. Wiedziałem, że nie zauważysz, że coś tam było nie tak, nawet sie do tego nie odniosłeś. W ten sposób grzecznie sprawdziłem twoj iloraz inteligencji. Wynik poniżej przeciętny! A ty coś tu kopiujesz i pieprzysz o całkach, silniach i nawiasach zamkniętych. Zostałeś rozpracowany i nawet nikt ci nie pomógł. Cóż ja na to poradzę słoma w butach i wykształciuch po schetynówce. Bez przeklinania obdarłem ci owłosioną i obrzydliwą cutis! ( tłumaczę ci z łaciny na polski to skóra oczywiście brudny łachu). Jesteś totalna wiocha. Krótko, grzecznie i na temat napisane.

Wynocha! na Czerską, tam twoje guru! Spieprzaj dziadu!

Więcej z cieniasem i towarzyszem czerwonego ryja nie piszę!!!!!

NaRa (uwaga to nie znaczy do zobaczenia, mówię bo i tego nie wiesz

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to. (Już ci powiem Szekspir, ofermo)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Głupio się tłumaczysz,

... nie chce mi się czytać o twoim bólu dopy.

Co już mnie teraz nie chcesz odnaleźć i spotkać ? :)))))))))


Żegnam i olewam cię stary, strachliwy dziadu ciepłym moczem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Idź już spać cwelu i tak nic nie zrozumiasz. Przytul się do czerwonego ryja, przecież gracie na tych samych organkach.

Won! na Czerską tam twoje guru. Słynne spieprzaj dziadu na dobranoc.

Wiem, że tam jeszcze googlujesz, kopiujesz i plujesz ale ja juz na twoje paszkwile ci nie odpowiem.
A chachraj to zagadka na jutro. W internecie matole nie znajdziesz, za mało Ojczyznę znasz.

Adieu! Nie chce cie już znać.

NaRa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!



Jeszcze kiedyś odpowie za tortury fizyczne, psychiczne i moralne.

NaRa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Niektórzy ludzie to sumienia nie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Proszę iść zgłosić sprawę na policję, jeżeli są dowody i świadkowie nie będzie problemu z ukaraniem po co tracić czas na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

tia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Przyjdzie pora to na policję się zgłosi. I tak już facet zmienił miejsce postojowe, boi się chyba, żeby mu auta nie uszkodzili. Ciekawe czy ukradkiem znowu nie chodzi pod blokiem lub pod samochodami nie kładzie jedzenia z trucizną. Takiemu typowi to już do końca życia nie można wierzyć. Życzę ci tylko tego samego bo na nic więcej nie zasłużyłeś...….

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


Mieszkańcy mówili, ze otruł wczesną wiosną 2013r. szarą koteczkę pod balkonem sąsiadującym z jego klatką a w sierpniu tegoż roku szylkretową koteczkę tez przy swojej klatce.
Ludzie widzieli jak ta biedna koteczka strasznie sie męczyła, dostała ślinotoku i piana jej z pyszczka leciała. Lokatorzy z sąsiedniego, szczytowego balkonu z przodu Kasztelańskiej 1 próbowali to biedactwo ratować ale nie było szans.
Także ten czerwony rój zakładał te myśliwskie swoje sidła i z przodu i z tylu bloku Kasztelańska 1. To nie ważne gdzie bestia parkuje, on jest wszędzie. Trzeba dorwać drania na gorącym uczynku!!!

syyx dobrze prawisz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!

Alpamayo słyszałem o tych męczarniach kociaków. Trzeba być kompletnie zwyrodnialcem bez jakikolwiek uczyć. Mam nadzieję, że dosięgnie go sprawiedliwa kara za te barbarzyństwo w stosunku do zwierząt. Czekam osobiście na spotkanie tego czerwonego ryja i osobisty przekaz tego co mam mu osobiście do przekazania. Niech skur... , zdaje sobie sprawę, że nikt mu tego nie podaruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bestia i kat z ul. Kasztelańska 1 od kilku lat zakładał swe \\\"myšliwskie sidła\\\" i truł koty!!!


syyx

przecież ten czerwony ryj może na te biedactwa znowu zakładać swoje myśliwskie sidła i dalej truć. Działajcie bo znowu może uderzyć... Czy Wy obserwujecie ten teren Kasztelańskiej 1 tam gdzie on mieszka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org