piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podłogi z drewna.

Gdzie najlepiej i nie za drogo kupić w Łomży podłogi z drewna naturalnego? Zależy mi na cenie gdyż tego trochę będzie. Znam ten stary sklep , ale może gdzieś jest inny wybór towaru , a może ktoś ma promocje?
Netowi bezmózgowcy nie zabierać głosu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

komfort i satyr- o promocje pytaj na miejscu, w komforcie maja obszerny katalog i w ciagu krotkiego czasu dostawa jesli nie ma w aktualnym asortymencie, moze jesli duza powierzchnia to i promocja bedize

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Tam gdzie piszesz to sprzedają panele - ze sztucznego tworzywa. Widziałem nowy sklep na rogu Dwornej i Szkolnej - Magia Drewna czy jakoś tak. Widziałem wywieszone jakieś promocje , sam muszę tam zajrzeć gdyż działam w branży budowlanej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

nie do konca jest tak jak mowisz, maja takze drewno na wyposazeniu, a dokladniej panele drewniane- a nie drewnopodobne,
, fakt ze cena jest kilkakrotnie wyzsza od materialu drewnopobnego troche prztlacza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

jeste jeszcze jedne sklep w lozmy, nigdy nie bylem wiec nie wiem co maja ale moga miec, po lewej stronie ulicy zjazd pare metrow przed wordem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

W Lomzy to i w promocji bedzie drogo:) masz tu dane do producenta maja swoje własne ekipy które układają parkiet cena prezystępna tyle ze to pare kilometrów od Lomzy.
www.jawor.w.precyzja.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Ja słyszałem, że są niedrodzy ale jakość idzie w parze z ceną. Parkieciarz mi mówił, że są reklamacje na ich parkiet w związku z niedosuszaniem drewna. Właśnie jestem na etapie wyboru deski podłogowej lub parkietu- nie zdecyduje się na pewno na małego producenta. To kupuje się na lata i musi być najlepszej jakości. Pewnie pozostanę przy Hajnówce. Muszę się zorientować jak wyglądają ceny w łomżyńskich sklepach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Dziękuję wszystkim , myślę , że niektóre namiary z pewnością mi się przydadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Podłogi drewniane, Parkiet, finishdeska kupisz W Strefa Drewna w Łomży przy ulicy Zjazd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Orientujecie się czy taka podłoga drewniana nadaje sie na ogrzewanie podłogowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Nie z każdego rodzaju drewna. Niektóre rodzaje drewna lepiej nadaja sie na ogrzewanie podłogowe, niektóre gorzej. Jednak bez znaczenia jakie drewno wybierzesz, nie będzie to najlepsze rozwiazanie jakie możesz umieścić na podłodze. O wiele lepsze bedzie położenie płytek drewnopodobnych:
Tubądzin ma na przykład kolekcje płytek, które dobrze naśladują naturalne drewno
Zastanów się nad tą opcją. Płytki bardzo dobrze zatrzymują ciepło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Płytki imitujące drewno? Moim zdaniem tandeta. Na pewno nie dają takiego efektu jak drewno. Poza tym drewno pachnie, jest naturalnym ekologicznym surowcem. My kupowaliśmy parkiet i kleiliśmy: https://podlogi24.net/deski-klejone-do-podloza-o_c_72_1.html i nie wyobrażam sobie innej podłogi niż drewniana. A już na pewno nie wyobrażam sobie imitacji drewna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Taki sam chłam jak płytki. Nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Drewniana podłoga zawsze prezentuje się pięknie! Bez problemu wybierzesz też do niej meble. A co do mebli to polecam sklep Mirjan24. Mają szafy przesuwne , narożniki - w sumie meble do każdego pomieszczenia.

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Odradzam ten sklep. Wszystko tam jest porażką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Dlaczego? Ja mam pozytywne wrażenia z tym sklepem :)

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

też odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Podłogi z drewna na pewno się przydadzą. To jest po podstawa wszystkiego obecnie!
____________________________
Tematy prac magisterskich z Informatyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Uwaga na oszusta mikebond który linkuje do lipnych prac magisterskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Korzystałem z  usług wielu sklepów, oferujących produkty związane z wyposażeniem wnętrz. Najbardziej do gustu przypadł mi https://podlogi24.net. Przede wszystkim bardzo dobra jakość. Sprawny kontakt i nadspodziewanie szybka wysyłka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Odradzam powyższy sklep. Drogi - pieniądze wyrzucone w błoto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Podłogi z drewna to jest wspaniała sprawa. Kocham korzystać z takich rzeczy!
________________________
Pisanie prac zaliczeniowych, a ogłoszenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podłogi z drewna.

Chętnie bym sobie takie podłogi z drewna kupił. Nie jest niestety łatwo mi je kupić.
_______________________
http://pracemagisterskiekrakow.pl/prace-magisterskie-informatyka/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org