czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trądzik - wągry

Jakie sposoby są najlepsze na trądzik, wągry itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Dobre myfło na całą twarz z nosem 15x dziennie. Np. Palmolive. Mocny tonik na spirytusie salicylowym. Taki dla faceta, nie dla light.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

zależy jaki ten trądzik jest, jak mały to kup sobie jakieś toniki, mydło, coś do odkażania skóry, ale jak jest on nasilony, to bez lekarza chyba nie dasz sobie rady. Polecam dr Wrońskiego z Białegostoku i po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

na trądzik preparaty z z drzewa herbacianego i owczaru wirgijskiego czy jakoś tak
a na wągry tylko sauna :), 100% oczyszczenia skóry

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

A jeśli to będzie sauna publiczna, np.taka na basenie, to inni się nie zarażą. Innymi słowy mnie pomoże innym zaszkodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

tak, ale tylko dziewczyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

oblać ćepłym moczem

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Najlepsza papka trądzikowa z Polskiej firmy JADWIGA .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

tylko i wyłącznie okłady z własnej spermy, jakość gwarantowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

zielona glinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

trądzik wągry.. nie myj twarzy wodą z kranu... myj twarz przegotowaną wodą, używaj żelu myjącego , potem po umyciu twarzy użyj toniku, i specjalnego kremu do skóry z problemami trądziku, dwa razy w tygodniu wykonaj peeling.
dobre są do tego problemu kosmetyki garniera albo eveline.

niech moc V-tec będzie z Wami! ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

do słoika zbieraj na majonez, a jak chcesz być fajny to torbę na łeb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Torba na łeb, to oczywiście niezwykle skuteczny sposób, aczkolwiek mocno ogranicza naszą percepcje. Z swojej strony polecam Epiduo jako alternatywę która nie wymaga używania toreb i innych wymienionych tutaj środków produkcji własnej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Mi pomagają kosmetyki apteczne - są dobrze przebadane, delikatne i dlatego też mam do nich zaufanie ;)
Sama posiadam cerę skłonną do trądziku różowatego. Zobacz na tej stronie jakie sposoby na trądzik mają inne osoby. Warto sobie o nich poczytać ponieważ taka wiedza na pewno nie zaszkodzi ;)
Mi pomogły kosmetyki marki Iwostin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Trzeba myć regularnie twarz, nie używać kosmetyków z alkoholem. Nakładać maseczki i nie szorować twarzy;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Oczyszczanie to podstawa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Przede wszystkim higiena i...codziennie wieczorem szklanka przegotowanej,ale nie gorącej wody do wypicia.Po tygodniu efekt murowany-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Codziennie rano i wieczorem umyj twarz żelem oczyszczającym(mogę Ci polecić z Soraya żel głęboko oczyszczający{tylko ten w niebieskiej tubce-nie wysusza skóry} lub z Lirene-oczyszczający żel peelingujący.Przynajmniej raz w tygodniu zrób peeling na twarz aby pozbyć się suchego naskórka który zatyka pory.Polecam Ci jeszcze maseczkę błotną z minerałami z morza martwego z Avon-cudowna rzecz!Na noc nakładaj na twarz papkę do cery trądzikowej z firmy Jadwiga.Nie polecam ci kremów przeciw trądzikowych np.z Vichy czy Garniera bo one nie pomagają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

A w jakim jesteś wieku? Młodzież czy trochę bardziej zaawansowany?
Mnie kiedyś pomogło Epiduo polecane przez Haloo. Z kosmetyków do mycia fajnie sprawdził się Cetaphil oraz La Roche. Także krem Effaclar K z La Roche pomógł.

Ja już lat nastu nie mam, trądzik męczył mnie długo, ale go opanowałam, choć zdaniem jednej lekarki, pomóc miał mi tylko Izotek.
Jeśli teraz daje o sobie porządniej znać, to głównie wtedy, gdy mi się skóra wysusza (ogrzewanie, klima). Dlatego staram się nawilżać, trochę natłuszczać. Jak coś się pojawi, to coś antybakteryjnego punktowo (teraz olejek tamanu). Aaa, i podstawowa zasada: nie ruszać, nie dotykać, nie wyciskać!

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Dobre bzykanko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

PETROLEUM D5 lub D4 najlepsze jedna łyżka stołowa na czo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Z suplementów to iqface - kuracja jest dłuższa, ale faktycznie przynosi efekty. U mnie zmiana była diametralna, trądzik więcej nie powrócił. Natomiast wszelkie kremiki i inne cuda tak na prawdę kompletnie nie dawały efektów. Tutaj postęp rzeczywiście był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Przede wszystkim wizyta u dobrego dermatologa. To na początku jest podstawa. Specjalista postawi odpowiednią diagnozę i będzie wiedział, jak pomóc. Oprócz tego dobrze zakupić sobie również jakiś suplement. Ja od siebie mogę polecić NONACNE - http://www.nonacne.eu/ . Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Suplement bezpieczny dla zdrowia no i co najważniejsze, pomaga pozbyć się wyprysków, zaskórników czy grudek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

czasu trzeba i przejdzie na kogoś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Przede wszystkim dobry lekarz dermatolog i leki. Poza tym zdrowa dieta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Najlepszy na trądzik jest dermatolog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

To zależy od stopnia zaawansowania trądziku, ale ja ze swojego doświadczenia mogę polecić mydło dziegciowe - wspaniale oczyszcza twarz i zmniejsza występowanie trądziku, zapach ma dosyć specyficzny, ale można się przyzwyczaić oraz mydło detox Natura Siberica - naprawdę czyni cuda. Może być tylko problem z dostaniem ich stacjonarnie. No a przede wszystkim należy trzymać się zasad zdrowego odżywiania i starać się stosować tylko naturalne kosmetyki, z tego względu, że nie zapychają w takim stopniu cery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

ja sie zawiodłam na naszych dermatologach, byłam u kilku i zaden nie byl w stanie mi pomoc, ciagle tylko faszerowalam sie antybiotykami dzieki ktorym siadla mi watroba a na twarzy efektow brak..
wiec zaczelam szukac sama jakis domowych sposobow i podziekowalam wizytom u dermatologa, od roku czasu twarz myje szarym mydlem tylko- zaden lekarz mi tego nie polecil tylko przepisywal swoje jakies kosmetyki, a szare mydlo dziala antybakteryjnie, i uzywam masci nagietkowej, dostepna w aptece bardzo dobra na cere tradzikowa, fakt od niedawna bo dopiero 3 tydzien zazywa tabletki Derminax- http://www.dermi-suple.pl/ równiez sama zadecydowalam zeby ich uzywac bo znalazlam na jakims forum wlasnie ten link duzo o nich pioczytalam popatrzylam na opinie wszedzie okazaly sie korzystne wiec zamowilam- i nie zaluje- tak jak pisze efekt juz po 3 tygodniach stosowania zaczyna byc widoczny, moja cera zaczyna sie bardzo korzystnie poprawiac, oczywiscie rowniez uzywam szarego mydla i masci nagietkowej :) moge polecic kuracje walczaca od wewnatrz i nie przynoszaca skutkow ubocznych jak mase innych antybiotykow..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

W sklepach z naturalnymi suplementami jest dużo produktów na trądzik. Ostatnio natrafiłam na http://www.naturala.pl/ parę propozycji mi się podoba Zastanawiam się nas olejem z ogórecznika, stosował ktoś może?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Aplikator na wypryski HB - stosowany systematycznie. Chyba nawet było. Kosmetyk naturalny, może naprawdę przynieść znakomitą odmianę, ale to wszystko wymaga od was rozsądnego działania. Nie oczekujcie, że cera jakoś nagle, zrobi się po chwili idealna. To wymaga pracy ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

kolejny nick trolla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Witam, Do niedawna miałam poważny problem z trądzikiem - wągrami nic mi nie pomagało. Chodziłam do różnych dermatologów i bez skutecznie bo pomagało mi tylko wtedy gdy brałam jakiś antybiotyk a gdy już go odstawiałam wszystko wracało...Dlatego powiedziałam sobie dość dermatologów i postawiłam na coś naturalnego czyli zioła i zdrowy tryb życia czyli dieta tzn produkty które nie zawierają glutenu. Dzień zaczynałam od zdrowych koktajli oczyszczających (przepisy znajdziemy w necie) zero pieczywa a twarz myłam tylko mydłem dla dzieci bambino...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Super zdjęcia na początku tematu! Pokazuje poziom wkurzenia dobrze mi znany. Nie maiłam wprawdzie problemów z jakimś ostrym trądzikiem, ale było kiepsko dokąd pierwszy raz nie skorzystałam z zabiegu oczyszczania skóry twarzy zamówionego przez wyszukiwarkę http://lavito.pl . Zwykle zamawiam przez Lavito.pl korzystając ze zniżek jakie oni oferują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Ja niestety też miałem ten problem bardzo długo, ale na szczęście moja mama znalazła stronę, na której jest mnóstwo ważnych informacji i udało nam się z tego wyjść i już nie mam trądziku :D http://pomocdlacery.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Ja pie.r.dole same trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Aplikator na wypryski HB. Nie to, że od razu działa cuda, ale po czasie jest lepiej. Stopniowo cera się poprawia, eliminowane są zaczerwienienia i nie pozostają żadne ślady, ale oczywiście dojście do fajnego efektu nie jest kwestią chwili. Ludziom przede wszystkim brakuje systematyczności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Zmiana diety - trzeba przestać jeść syf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

0 mięsa, nabiału, pieczywa i chemi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

tlenoterapia.lomza.pl powinno pomóc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

zalicz jakąś panienkę albo idź do burdelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Używajcie aplikatora na wypryski HB - naturalny kosmetyk, powinien pomóc, tylko trzeba systematycznie działać. Powiedzmy, że kwestia dosłownie kilku tygodni i powinno się wam udać wyeliminować wszelkie ślady. Oczywiście wiele zależy po prostu też od danego przypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Jeśli masz duży trądzik to najlepiej będzie jak pójdziesz do dermatologa. Ale jeśli chodzi o drobne krostki to wystarczy jak będziesz codziennie rano i wieczorem myć twarz z Cetaphilem, później jakiś tonik i na koniec krem (ja używam z La Rosche). Raz na jakiś czas możesz sobie zrobić jakąś domową maseczkę oczyszczającą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Ja bylem u dermatologa, na NFZ i prywatnie i nic mi nie pomogl. Przeszlo mi z wiekiem, to znaczy mam delikatny na plecach, na twarzy juz nie. Jest dobrze, juz nie musze sie na to wkurzac.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Najlepsza jest wizyta u dermatologa, który dobierze ci odpowiednie środki i pozbędziesz się problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

to fakt, dermatolog powinien obejrzeć cerę i przepisać odpowiednie leki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Witam,

Na trądzik i wągry mogę z czystym sumieniem polecić maseczkę z węgla organicznego i żelatyny. Jest to maseczka która skutecznie usuwa wągry i oczyszcza problematyczne miejsca. Sam ją stosuje i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Proponuję wizyte u kosmetyczki

http://anetta.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

a ja odradzam wizyty u kosmetyczek jak i dermatologów. Niektórzy po prostu mają ten problem i tak ma być. Organizm osób które ciepią na trądzik daje im do zrozumienia, że nadszedł czas na zmianę nawyków żywieniowych. Czyli zero chemii. Zacznijmy jeść wreszcie zdrowo to nie znaczy, że mamy żyć na samych owocach i warzywach. Po prostu trzeba zwracać większą uwagę na to czym się odżywiamy. Zdrowo to znaczy zero przetworzonej żywności nieznanego pochodzenia i problem zacznie znikać sam (: na początku może to wydawać się trudne bo właściwie teraz prawie wszystko co oferują nam supermarkety jest przetworzone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Olej z czystka tłoczone na zimno. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

NO na pewno nie wyciskanie. Kiedyś namiętnie wyciskałam pryszcze i wągry. Wyciskanie sprawia, że bakterie roznoszą się po skorze i na bank zaraz coś wyskoczy obok pryszcza jaki wycisnęliśmy. Jasne,ze trudno jest wytrzymac z białą diodą na brodzie czy na czole, ale warto ponieważ potem wszystko ładnie zasycha.

Jesli chodzi o kosmetyki to najbardziej pomogła mi seria Iwostin Puritin ( na ich stronie jest pełen katalog: www.iwostin.pl )

Kosmetyki bardzo delikatne, nie zapychaja. Oraz co najważniejsze rzeczywiście poprawiają stan skóry trądzikowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Nie wiem czemu nie dodał sie adres stronki:
http://www.iwostin.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

DOBRZE JEST ZROBIĆ MASECZKĘ DOMOWYM SPOSOBEM:1 ŁYŻKA ŻELATYNY I 1 ŁYŻKA MLEKA ,WYMIESZAĆ I PODGRZAĆ W MIKROFALI 10 SEKUND.Nakładać pędzelkiem i odczekać 10 minut po czy zdjąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Jeśli trądzik i wągry pojawiają się u Was nagle, to może być to naprawdę podejrzana sprawa. Pójdźcie do lekarza się zbadać, bo może być taka sytuacja, że to nużeniec. Nie wiecie co to jest? To zajrzyjcie na stronie Centrum Walki z Nużeńcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się trądziku jest kuracja indywidualnie dobrana przez lekarza dermatologa https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dermatolog . Po dokonaniu oceny problemu dobierze on właściwą kurację oraz niezbędną dla jej powodzenia pielęgnację. Trzeba pamiętać, że terapia wymaga czasu, jednak warto uzbroić się w cierpliwość, by móc cieszyć się później ładną cerą. Może zdarzyć się, iż początkowo zastosowany preparat okaże się nieskuteczny. Wtedy należy poinformować lekarza, który zamieni go na inny specyfik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Jak dobrze nie podupcy to nie zniknie iżadne leki nie pomogą nawet jak będzie się w nich kąpał i jadł jednocześnie. I spadaj trollu z reklamą tylko dziady tak się reklamują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Panią Anetę - dietetyczkę z Perfect Slim. Ułoży odpowiednią dietę i pomoże dobrać odpowiednią pielęgnację i ewentualnie suplementację. Więcej info na stronie poradni: www.perfect-slim.pl

Becia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Cześć na wągry dobrze sprawdza się mycie twarzy czarnym mydłem.Jest to naturalny produkt, takie mydło można kupić np w Hebe. dobrze się też sprawdza peeling kawitacyjny tylko trzeba na niego chodzić regularnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Polecam olej kokosowy zamiast kremu. Super jest żel do mhycia twarzy Ziaja Liście Manuka. Tabletki ziołowe które super działają na krosty Royal Skin 500: https://zyciebeztradziku.pl/royal-skin-500-tabletki-na-tradzik/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

popros kolege to ci naszcza na ryj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

naszczaj ci na ryj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Kwas Omega3 jako pielęgnacja od wewnątrz jest niezbędny przy silnym trądziku.

Czytając komentarze wcześniej zastanawiam się jak można myć twarz mydłem?
Niszczy naturalne pH skóry, wysusza i odwadnia, absolutnie nikomu nie polecam oczyszczać twarz mydlem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

spróbuj ze zmianą diety, czesto nabiał odpowiada za trądzik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Tutaj są fajne różne naturalne sposoby https://longevitas.pl/jak-zachowac-twarz-czyli-najlepsze-domowe-sposoby-na-tradzik/, ja sobie niektóre przywłaszczam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Polecam stosować odpowiednie kosmetyki do cery trądzikowej i tłustej, dbać o nawilżanie i regularne oczyszczanie twarzy. ;) Jeżeli nie wiesz jak dobrze dbać o cerę, to polecam Ci np. blog http://www.dermoprofil.pl/, jest tam kilka ciekawych porad od dermatologa i nie tylko. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Walka z trądzikiem nie jest prosta,ale trzeba próbować,w końcu chodzi tu nie tylko o nasz wygląd, ale też o nasze zdrowie.Trądzik,to zmora nastolatków,ale i starsi ludzie miewają z nim problemy.
By pozbyć się w bezpieczny sposób,warto udać się do doświadczonego dermatologa,który pomoże pozbyć się nam tego kłopotu.W Centrum Medycznym Danea http://danea.pl/ pracują specjaliści,którzy chętnie służą radą i pomocą w każdej sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

tradzik towarzyszyl mi od lat mlodzienczych i dopiero 3 dermatolog byl w stanie mi pomoc go okielznac. teraz go nie ma ale musze dbac o cere bo jak odpuszcze na kilka dni to pojawia sie masa syfków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

rabatka i jakich kosmetykow uzywasz by nie pogorszyc cery?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

a roznych, nie mam jakiejs ulubionej firmy, czesto szukam promocji np na notino i zamawiam na probe i zapisuje czy bylo ok czy nie by wiedziec na przyszlosc co warto miec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

rozumiem, szkoda myslalam ze cos polecisz :D pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Na wągry, to może plastry? Na pewno trzeba unikać kosmetyków z silikonem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Fajny odkurzacz do wągrów zamówiłam na necie, sprawdza się, można usunąć wągry. A tak jeśli chodzi o kosmetyki do cery trądzikowej córka używa z linii Botanical Clays z Bielendy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trądzik - wągry

Przy trądziku przemywałam buzie leczniczym mydłem Aleppo Szmir, przyspieszało gojenie ran

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org