czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca licencjacka

Wiatam forumowicze
Właśnie zajmuje się pisaniem pracy lincencjackiej, przyznam, że nie sądziłam, że będzie to tak skomplikowana sprawa. Sama chyba nie dam rady sięz tym uporać. Macie to za sobą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca licencjacka

A pozniej taki nieudaczniki mowi ze ma wyksztalcenie. Ktos oszukuje siebie i innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca licencjacka

Zaraz troll wklei link ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca licencjacka

prawda, jaki to absolwent co nie potrafi sam napisać pracy, jakim będzie pracownikiem ??? strach się bać takich pomazańców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca licencjacka

Myślę, że przesadzanie, warto jets poprosić o pomoc taką firmę http://www.pracazekonomii.pl aby mieć pracę wykonaną bezbłędnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca licencjacka

namaxa ty pewnie bez szkoły skoro przyszło ci zarabiać dziadując wklejaniem linków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca licencjacka

Temat to jedno, a czy piszesz w ojczystym języku ? Czy studiujesz filologie angielską na przykład? ;) Bo wtedy nieuniknionym będzie skorzystanie z tłumaczenie angielski online, skoro przerasta Cię sama myśl o tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org