czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zawieszka

Hej. Mój dobry przyjaciel ma za niedługo urodziny, a że jest wielkim patriotą to chciałbym mu zamówić jakąś zawieszkę np z Godłem Polski, zamawialiście już coś takiego może?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka

Odkąd patomłodzież przyjęła modę obnoszenia się z patriotyzmem, to siara mieć na sobie takie symbole :). Patriotyzm ma się w sercu, a nie na ubraniu.

Druga sprawa, że to głupia pseudoreklama jakiegoś nieudanego sklepu z pseupatriotycznym ścierwem. Czekam na link z ubolewaniem. Żegnam ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje ;) Sądzę, że bez wątpienia przyda mi się to.

[...] istnieją marzenia, które nawiedzają nas tuż po przebudzeniu. To one sprawiają, że warto żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka

znalazłem https://sklep.enigmaonline.pl/bizuteria-meska/zawieszki mieliscie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka

wypierd.alaj z tym spamem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka

Moja żona to kupuje zawieszki w Rosmanie, takie zapachowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka

i co na pępku wiesza - to już teraz wiesz po co kolczyk na pępku choinkę zawiesić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka

Nie, nie na pępku. Na kiblu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka

g.ó.w.n.i.a.n.a strona i g.ó.w.n.i.a.n.a jakość

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org