poniedziałek, 22 kwietnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
księgowa przy działaności

Jaka księgowa polecacie przy działalności - początkujący.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: księgowa przy działaności

Polecam
Komputerowa Obsługa Firm Prywatnych
Tel. 862160615

dziekuje

Najlepsza księgowa to często mała firma prywatna, żadna korporacja.

wiesz co najlepiej znaleźć sprawdzoną księgową, ja mogę Ci powiedzieć że księgowa w otwocku z biuro rachunkowe Otwock , jest bardzo skrupulatna i rzetelna. Ludzie którzy tam pracują mają duże doświadczenie, pomogą, zajmują się księgowością od podstaw, kadrami także myślę że są firmą godną zaufania.

Przy małej działalności wszystko można samemu ogarnąć wystarczy się trochę poduczyć to nie takie trudne jak się wydaje.

_____
blog

Zawsze możecie polegać na waszym biurze księgowym, w jakich sprawach wam pomagają? Znajomy wysłał mi artykuł o optymalizacji podatkowej https://epolka.pl/co-to-jest-optymalizacja-podatkowa/ chciałabym wiedzieć co można zrobić żeby koszty prowadzenia firmy były niższe. Prowadzić ją w rozsądny sposób.

Tak jak ktoś napisał, przy małej działalności zrobisz wszystko sam. Wystarczy program do faktur i dokumentów i nie zostaje Ci dużo pracy. Zobacz https://afaktury.pl/. Można z nich korzystać przez 30 dni za darmo i się przekonać.

Ja bym jednak wybrała biuro rachunkowe, zerknij na ofertę Edyta Cyburt, szczególnie jeżeli jesteś początkującym przedsiębiorcą. Na początku zajmowanie się rachunkami może przysporzyć wiele kłopotu, a z biurem rachunkowym, już nie trzeba się o to martwić.

Naarie na h.u.j komu księgowa z Wrocławia. Troll !!! Nie wchodźcie i nie nabijajcie wyświetleń bo za to mu płacą. Nie ważne że nikt nie skorzysta z ich usług. Ważne by ludzie klikali w link.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0