czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stolarz Śniadowo

Witam czy w Śniadowie jest więcej niż jeden stolarz pan Tyszka?

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Witam, jest jeszcze kilku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Ale Tyszka najlepszy i najtańszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Hehe reklama znowu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Nie reklama, fanka bociania ciągle pisze głupoty :D ;)
A tam w Sniadowie nie ma końca go zapytać? Tam przecież wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Nie przepraszam bardzo żadna reklama.Widzę że na tym forum już o nic normalnie zapytać nie można. Bo albo wyśmiewane albo oskarżenia o reklamę. Zwyczajnie kobieta się pyta ,a odpowiedzi jak zwykle.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

zadzwoń do mojego męża i nie szukaj w Śniadowie tylko w okolicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Robił trumnę dla cioci mojego szwagra dosłownie za grosze i na dodatek cały czas płakał tak mu kobieciny było szkoda, teraz mało już jest takich rzemieślników.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

To dajcie namiary na dobrego stolarza.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo


Nie reklama, fanka bociania ciągle pisze głupoty :D ;)
A tam w Śniadowie nie ma kogo zapytać? Tam przecież wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą :P
Tam pytaj a nie w Łomży :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Głupio podchodzisz do sprawy.
Musi być ze Śniadowa lub okolic a nie np. z Łomży, Ostrołęki lub Zambrowa ?
Po pierwsze zależy co chcesz robić i z czego to ma być.
Kumam, że żaden znajomy ostatnio nic nie robił i nikt nie może ci nic polecić.
A więc poszukaj w ogłoszeniach i na necie : stolarz Łomża ...
... i tak już ryzykujesz nie widząc wcześniej roboty, tego niby ze Śniadowa .
Niekoniecznie zawsze jest tak, że stolarz z małej wsi/gminy musi być tańszy od tego z centrum np. Łomży .
Masz jakiś projekt, albo koncepcję ? Jak nie , to każdy stolarz ci doradzi .
Wstępnie naszkicuj sobie co chcesz z uwzględnionymi orientacyjnymi wymiarami.
Pamiętaj ZAWSZE porównuj to samo , czyli nie tylko sam projekt ale i WAŻNE z jakiego materiału (... zakładam u ciebie płytę , nie lite np.dębowe, mahoniowe )
- najlepiej, jak np. w hurtowni Okleina lub ta za Prymą wybierzesz konkretny model , spiszesz numer katalogowy i podasz stolarzowi, że właśnie z tego ty chcesz - ceny płyt mogą się różnić podwójnie i potrójnie w m2. a to zasadniczo rzutuje na ogólną cenę. Płyta zwykła, akrylowa etc.
Ważne są też i okucia, akcesoria szczególnie kuchenne (... zawiasy, teleskopy do półek itp.) - dowiesz się w hurtowni.
- tu też ważne ustalić jakiej firmy chce ci dać stolarz - najtańszą chińszczyznę czy półka wyżej , a ceny też różne. W przypadku kuchni jest to bardzo istotne i kosztowne.

W Łomży pojeździj po zakładach stolarskich , porównaj ceny.
Po wstępnym rozeznaniu każdy stolarz , (... jak zamówienie będzie tego warte) pojedzie i na najdalszą wieś .
Sam wtedy już zrobi dokładne pomiary.
Po wykonaniu mebli, każdy stolarz przywiezie ci to na miejsce i wraz ze swoją ekipą dokona montażu.

Summa summarum zawsze zacznij najpierw od rozeznania w hurtowni.

ps:
polecam p. Olender ma zakład na Nowogrodzkiej , solidny, dokładny, słowny i w porównaniu do kilku sprawdzonych zakładów stolarskich - stosunkowo tani. Sama porównasz oferty, np. za dużą kuchnię w domu jednorodzinnym cena u takiego jednego w Konarzycach była o 70% większa, a u drugiego na Wojska Polskiego aż 110% więcej .

Jak z litego drewna - stolarz Lewicki z ul. Meblowej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Wiem Olender robił mi kuchnię i pokój jest naprawdę dobry ,ale ma dużo zamówień i trzeba czekać przeszło 3 msc.Widziałam na zdjęciach przedpokój i dostałam odpowiedź że to wykonał stolarz ze śniadowa stąd moje pytanie czy w śniadowie jest więcej niż jeden stolarz pan Tyszka.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Tyszka to chyba ten za Strażą Pożarną , jadąc do cmentarza,
jest i drugi , na tzw. działkach , osiedle nowych domów jednorodzinnych ( na wysokości bloku ) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz Śniadowo

Jest tam stolarz. Można go polecić

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org