czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie kupić pellet?

Gdzie polecacie kupić pellet? Najlepiej, żeby był od producenta. Ktoś może kupuje z Piszu (firma Ekopal)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Kolego w Śniadowie robią pelet .wiem ze był gdziesz około 700 zł za tonę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Andrzejewo za Zambrowie 590zl tona

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Daj namiary na ten pellet po 590zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Ja też poproszę o namiary na pellet po 590zł, a tymczasem zapraszam po pellet do Eko Park ul. Poznańska 103 tel. 606 844 200

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

nie wiem czy tu moge numer podawac , dajcie maila to podesle , od razu mowie ze juz maja dluga liste oczekujacych i dopiero gdzies na wrzesien ,pazdziernik bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

A może ktoś ma namiary na drzewo opałowe po dobrej cenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Witam Daje namiary na tani pelet dębowo bukowy oraz drewno opałowe- 514223851

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Jaka cena jest teraz najniższa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Pellet, ekogroszek kupicie na składzie Sobianek, dowożą do domu w całym kraju. Mają tu opał najwyższej klasy, z certyfikatami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Pellet na pewno znajdzies zna tym serwisie ogłoszeniowym w podkategorii opał i ogrzewanie - https://pl.rekin.com/ogrzewanie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Czy ktoś kupował już pellet ze Śniadowa?

BioTechnik Cena jest OK na zdjęciach wygląda na jasny, bez dodatków itp ... a jak jest w praktyce?

Było już w okolicy kilka składów z pelletem, po którym palniki były całe pozaklejane itp :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić pellet?

Przy zakupie opału dobrze będzie postawić między innymi na to co proponuje Drewmat z Wielkopolskich Krzykos - http://drewmat-krzykosy.pl/. Firma sprzedaje pellet, ekogroszek, drewno opałowe więc w zależności od tego jaki system grzewczy będzie się stosowało uda się wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org