piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomoc drogowa

Mój kolega który mieszka w anglii kupił sobie jakieś stare auto do remontu. Poprosił mnie żebym zamówiła mu lawetę z http://pomocdrogowa-wroclaw.eu/ ponieważ kilka razy korzystał już z ich usług ale tylko na terenie polski. Jak myślicie czy przyjmą zlecenie na anglie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc drogowa

Wal ten link trollu . W Łomży mamy tańsze lawety .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc drogowa

Kolega chyba upośledzony , a ty TROLLU za idiotów masz użytkowników tego forum.

pomocdrogowa-wroclaw.eu nie polecam, dziady po forach się muszą reklamować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc drogowa

Won z ta reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc drogowa

Z uwagi na to, że awarie na drodze się zdarzają, na taką ewentualność warto byłoby być przygotowanym... Szukając firmy, która mogłaby nam w tym przypadku pomóc, warto jest zgłosić się do http://www.goldencars.pl/ - świadczy swoje usługi głównie na terenie Wrocławia, ale nie tylko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc drogowa

w.y.p.i.e.r.d.a.la.ć trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc drogowa

Natomiast jakby wam była potrzebna pomoc dotycząca ogumienia, to tutaj doskonale może sprawdzić się mobilna wulkanizacja Częstochowa mobilnyserwis24h.pl. Oni świadczą usługi na wysokim poziomie. Naprawdę można na nich liczyć, ponieważ działają sprawnie i rzetelnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org