czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

DUŻO SIĘ OSTATNIO O TYM SŁYSZY,CO O TYM MYŚLICIE LUDZISKA?PRAWDA CZY BUJDA.......JEŚLI BUJDA TO SPOKO A JEŚLI PRAWDA TO CO?MOŻE W KOSMOS SIE UDAĆ ŻEBY PRZEŻYĆ ALBO BUNKIER WYKOPAĆ,ZAKUPY W BIEDRONCE ZROBIĆ NA PRZYNAJMNIEJ ROK:)))

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

...przecież żyjemy na zielonej wyspie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

... ja bym zrobił w LIDRZE te zakupy .. :-))))))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Nie znasz dnia ani godziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

pier dolę i ropy trza kupać w baniaki, jak będą się strzali czym zaorać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Dla mnie zwykła bujda nic poza tym, ile końców świata już przeżyłeś? Na pewno dla kogoś z czytających ten temat świat skończy się dziś, jutro czy pojutrze (może nawet dla mnie) ale mnie to nie przeraża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Znaleźli nowe kalendarze majów, które przewidują rozwój i trwanie cywilizacji do roku 7000. ("History-revue" nr 4. str 13)

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Według niektórych badaczy wciąż jesteśmy narażeni na koniec świata. W dużej mierze samodzielnie walczymy o to, by nasze życie na Ziemi się skończyło, nie dbając o naszą planetę, jak i cały Wszechświat. W jednym artykule znalezionym na stronie https://www.koniecswiata.org/ przeczytałam, że może się odwrócić pole magnetyczne biegunów, przez co świat może zniknąć w mgnieniu oka. To, że w grudniu 2012 roku nie nadszedł koniec, nie oznacza, że jutro go nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Niech w końcu nadejdzie,bo już się patrzeć nie da na to co się na tym świecie.wszędzie wojny ,zabijanie dzieci,żądzą pieniądza, narkotyki,sex straszenie nas falą imigrantów nie da już się na to patrzeć.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Codziennie dla kogoś jest koniec świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Kajka a co masz do sexu? Nooo chyba że zakonnicą jesteś lub nie lubisz...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

O koniec świata najlepiej zapytać świadków .... Oni już przewidzieli niemało tych co miały nastąpić. To i pewnie do przodu jakieś pewne terminy mają w zanadrzu.
Kasia, pomyliłaś końce. Temat dotyczy świata, nie chłopa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Nic nie pomyliłam.Widzę dokładnie jakie powody aby koniec świata nadszedł wymieniła Kajka.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Kasiu, jeśli już Kajka, to tylko Kaja Kraska z youtube. Kanał \"globstory\". Wpisz w wyszukiwarce youtube na swoim tablecie i pooglądaj.
Zajefajna dziewczyna i nieźle sobą prezentuje. Znaczy, podróże przez świat, filmy i relacje z owych.
Cieszy że takie dziewczyny w Polsce mamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Jeśli wszystkie Kaje takie, to faceci-czapki z głów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Kobieta sama podróżując po świecie? Ostatnio znaleźli Niemca zamordowanego i Polaka z odciętą głową w Meksyku, też tak podróżował.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Na razie jej się farci. Chociaż jak sama opowiedziała, nie ze wszystkim. Mieszkanie się spaliło w swoim czasie, sprzęt audio-video też poszedł w pisdu. Ale się nie załamała.
I skoro z Chin, Kuby, czy Iranu, wyjechała cało, to może i dalej dopisze jej szczęście. Chociaż, powinno się wiedzieć kiedy przystopować. Nie można losu wyzywać w nieskończoność.
Z drugiej zaś strony, również w naszym nieszczęśliwym kraju, niejedna dziewczyna pożegnała się z życiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

A rok temu jedna samotna polska turystka w Egipcie nawaliła się psychotropami i wyskoczyła z hotelowego okna .
Też była samotna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Właśnie słucham jak owa Kaja, wraz z narzeczonym wynajęli mieszkanie w Barcelonie. Więc chyba aż taką samotniczką nie jest. Widać że, nie samymi kulturami i krajobrazami żyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Nie załamywać się bo straciło się jakiś sprzęt, a za bardzo ryzykować własnym życiem to dwie różne rzeczy. Fakt nikt nie wie co go czeka, ale obserwując ludzie często właśnie nie wiedzą kiedy przystopować. Pewnie że fajnie gdy się nie siedzi w 4 ścianach, ale nie samej kobiecie podróżować w każdy zakątek. Ale jak to moja córka mówi gdy się krzywię i martwię bo już ją gdzieś niesie też jak nie woda to góry albo jeszcze co innego. Mówi -przecież jak ma mi się coś stać to nawet wtedy gdy rowerem będę jechała, co komu pisane....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Posłuchaj Kasia jednego Kajki wrażenia z Balcerony:

https://www.youtube.com/watch?v=Chn7X7qXVeo

Była pod wrażeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Jedzenie w ciemności i tego co podadzą, czyli też w ciemno.Dla mnie ta rybka na talerzu różnie by skończyć się mogła.A teraz to ja muszę podjechać ewentualnie podejść do sklepu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Lepiej podjechać, bo podejść daleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

podejrzewam, że bunkry i kosmos na nic się zdadzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONIEC ŚWIATA...ILE W TYM PRAWDY???

Owszem i lepiej by było podjechać, ale teraz już po zakupach.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org