wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziewczyna z oddziału psychiatrycznego

Witam choruje na nerwicę lękową w 2016 roku jakoś na początku wakacji tak się złożyło że trafiłem na odzial psychiatryczny z atakiem paniki i tak się złożyło że stwierdzili u mnie nerwicę lękową ale nie o tym mowa. Na oddziale tym także akurat leżała piękna dziewczyna niestety nie w głowie było mi akurat zapoznawanie nowych osób potem rok później widziałem ją jeszcze w autobusie gdzie wysiadała na ks Janusza niestety nie miałem odwagi zagadać i tu pytanie może ktoś leżał w mniej więcej tym samym czasie na tym odziale i kojarzy ją dziewczyna mniej więcej 160-165 cm wzrostu włosy ciemny blond z grzywką piękne ciało troszkę opalona miała na imię Ola lub Olga jeśli ktoś by ją znał lub miał kontakt do niej bardzo proszę o podanie bardzo chciałbym ją poznać dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyna z oddziału psychiatrycznego

ja pie....le . psychiatryk to dobre miejscie na poznanie kogos hehe.idz do ordynator i powiedz jeje ze tu taka lezala i chcesz jej adres hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyna z oddziału psychiatrycznego

Każdy ma prawo do szczęścia - idioto ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyna z oddziału psychiatrycznego

Tak czy inaczej marne szanse trzeba było do niej startować w szpitalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyna z oddziału psychiatrycznego

Weż przykład z rolnika i daj ogłoszenie: Szukam żony z przyhiatryka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyna z oddziału psychiatrycznego

No wezcie trochę empati dla tego człowieka. Nie ładnie tak się z kogoś naśmiewać.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyna z oddziału psychiatrycznego

Ależ nikt się nie naśmiewa taka żona to ideał. ( Mąż zresztą też ) Ciężko teraz w ogóle znależ głupszego od siebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org