wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wrozka

dobra wrozka w Łomży-jest taka czy nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozka

Mogę ci pomóc, napisz na e-mail czego potrzebujesz: monika.sz33@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozka

Osoba wierząca, która na serio traktuje wiarę i nauczanie Kościoła Katolickiego, nie ma prawa korzystać z usług wróżbitów czy jasnowidzów. Pokusa poznania przyszłości
czy odpowiedzi na palące pytania potrafi być bardzo silna. Pójście za nią do gabinetu wróżki, wiąże się z grzechem przeciwko pierwszemu przykazaniu. Stanowisko Kościoła Katolickiego jest w tej kwestii bardzo klarowne, co tak zapisane jest w Katechizmie: \"Należy odrzucić wszystkie formy wróżbiarstwa: odwoływanie się do Szatana
lub demonów, przywoływanie zmarłych lub inne praktyki mające rzekomo odsłaniać przyszłość. Korzystanie z horoskopów, astrologia, chiromancja, wyjaśnianie przepowiedni i wróżb, zjawiska jasnowidztwa, posługiwanie się medium są przejawami chęci panowania nad czasem, nad historią i wreszcie nad ludźmi, a jednocześnie pragnieniem zjednania sobie ukrytych mocy. Praktyki te są sprzeczne ze czcią i szacunkiem – połączonym z miłującą bojaźnią – które należą się jedynie Bogu\" (KKK 2116). Biblia korzystanie z takich usług nazywa jeszcze dosadniej, bo nierządem! „Przeciwko każdemu, kto zwróci się do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać nierząd z nimi, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu… Bo Ja jestem Pan, Bóg wasz” (Kpł 20, 6-7) Wierząca osoba wszelką nadzieję powinna pokładać w Bogu, a nie \"przepowiedniach\"
wróżbitów czy kartach tarota. Dlatego jeśli kiedykolwiek korzystałeś z ich usług, wyznaj ten grzech na spowiedzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozka

xx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozka

Mogę postawić Pani TAROTA , jeśli ma Pani jakiś problem to proszę o kontakt
riotmaudie@gmail.com

P.s....do gościa powyżej- A dlaczego zakładasz ,że ta kobieta jest wogóle katoliczką .....? LOL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozka

w kościele katolickim to nazywa się PROROCTWA ,poza kościołem wróżby ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozka

Napoleonka: zakłada na to na takiej samej podstawie na jakiej ty wytarotujesz

prymulce przyszłość i prawdę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozka

Misia2

Jest mała różnica. Ja się nie narzucam....:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wrozka

Autor: Napoleonka88 (---.etth.elomza.pl) Data: 03-06-18 10:18

Mogę postawić Pani TAROTA , jeśli ma Pani jakiś problem to proszę o kontakt
riotmaudie@gmail.com

------------------------------------

Autor: Monika.Sz. (---.etth.elomza.pl) Data: 02-06-18 15:39

Mogę ci pomóc, napisz na e-mail czego potrzebujesz: monika.sz33@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org