wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent na Dzień Matki

Jakie macie pomysły na niebanalny prezent dla swojej Mamy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Karnet na masaż 660345055

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Jaki to masaż i gdzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Też nie miałem pomysłu na prezent dla mamy, ale akurat robiłem zamówienie w aptece Melissa i tam był ładny zestaw kosmetyków, więc go kupiłem. Mam nadzieję, że mamie się spodoba i będzie zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Może, coś z kobiecej garderoby idzie lato to może jakąś tunikę czy sukienkę albo biżuterię. Albo jak nie masz pomysłu, to może po prostu kup voucher na zakupy w zoio. Z pewnością mam będzie zadowolona, bo sama będzie w stanie uzupełnić swoją garderobę w to czego potrzebuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

No coż. Mozliwości jest bardzo wiele. Jesli nie macie dużo kasy to proponowałbym:
własnoręcznie upieczone ciasto
kubeczek z napisem
ewentualnie czekoladki

Jeśli jednak możecie szarpnąć się na coś droższego to proponowałbym jakąś elegancką skórzaną torebkę.Spore promocje ma ten sklep:
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki/klasyczne.html

Ewentualnie wykupicie mamie karnet na jakies zabiegi na ciało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Wydaje mi się, że najlepszą opcją były by kwiaty i jakaś biżuteria. W sklepie https://www.otozegarki.pl/ można zamówić biżuterię z grawerem, jeśli mamy pomysł na jakiś odpowiedni cytat to naprawdę świetny prezent.
Mój mąż z kolei planuje przygotować dla swojej mamy po prostu wykwintną kolację, myślę że coś takiego też jest ciekawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Jeśli Twoja mama pali papierosy to moze dzieki prezentowi w postaci epapierosa zmieni swoje życie. Polecam sklep na niemcewicza kolo kebab Kleopatra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Moja córka podarowała własnoręcznie wykonany kwiatek, myślę że takie rękodzieło najbardziej ujmie rodzica.

Jeżeli meblujesz pokój dziecka potrzebne jest łóżko dziecięce - https://artbo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Ja w tym roku podarowałam mamie bilety do kina. Ale gdybym wiedziała, że śpi w podartej pościeli, zaraz kupiłabym coś z tej oferty, bo bardzo podobają mi się ich wzory i kolory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

Ja podarowałam swojej książkę jej ulubionej autorki. Sama również - od swoich dzieci, otrzymałam książkę :)

Isabella



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na Dzień Matki

kwiaty przez telepoczte

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org