czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak to ogarnąć

Witajcie

W mojej kwiaciarni zaczyna być więcej faktur, i całej reszty dokumentacji niż kwiatów :)) poradzili mi żeby poskanować to wszystko i przenieść do komputera, tylko jak?

poradzićie coś /?


pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

Sam skaner, albo drukarka ze skanerem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

Składasz w kostkę i wkładasz do CD/DVD playera i powinno znaleźć się na dysku, jak nie będzie to musisz wysunąć tackę i powtórzyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

zaraz troll - twórca postu zaserwuje nam reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

Skaner nie wchodzi w gre przy takiej ilości.czekam, na info z jakimś ciekawym pomysłem a urządzenie wielofunkcyjne z taką funkcją że kłade plik dokumentów i automatycznie skanuje i zapisuje, jest cos takiego??moze mozna gdzies wyporzyczyć coś takiego o ile istnieje w google nie znalazłem ale może są jakieś profesjonalne rozwiązania???

ps . ten patent z kostką nie działa. dzięki za dobre chęci od prawie wszystkich co odp... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

pieprzysz głupoty i brak ci elementarnej wiedzy na temat urządzeń wielofunkcyjnych. A teraz dawaj tu swoją reklamę i spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

Wystarczy urządzenie skaner lub urządzenie wielofunkcyjne (bardziej użyteczne o ile nie masz drukarki) z automatycznym podajnikiem i wszystko sobie zeskanujesz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

tak robie skanuje pojedyńczo ale to jest hurtowa ilosć dokumentacji,myslałam że jakoś da się to automatycznie zrobić.czytam wlasnie o skanerach z automatycznym podajnikiem... zeby poszerzyć elementarna wiedze :)dzieki za rade tak czy tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

Nie ma problemu jak będą jakieś dodatkowe pytania co do konkretnych sprzętów to też śmiało mogę podpowiedzieć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

W mojej kwiaciarni zaczyna być więcej faktur, i całej reszty dokumentacji niż kwiatów :)) poradzili mi żeby poskanować to wszystko i przenieść do komputera,

a do tej pory jak to robiłaś? Po co to skanować i przenosić do komputera? Wiem, jak tu obecni koledzy, że nieudolnie próbujesz coś reklamować, ale trochę poczytaj na temat podstawowych zasad prowadzenia firmy. Nie pogrążaj się na starcie. Może na początek kup jakieś kwiaty i ciesz się, że rosną !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

kolego czuje negatywną energie,zupełnie nie potrzebnie.Nie chcesz pomóc to nie pisz.Chociaż wymiana zdań całkiem pouczająca, mógłbyś pomóc mi w interesie nie szukasz pracy? :)
A wracając do tematu jest opcja wypożyczenia takiej maszyny czekam na info z firmy z okolic ul.Żurawia bodajże..

pozdrawiam Wszystkich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

Nie opłaca się wynajmować maszyny faktycznie lepiej skorzystać np http://scancentre.pl/ oni zajmują się masową archiwizacją i całą resztą z tym związaną...

dzięki za zainteresowanie tematem i pomoc oraz nakierunkowanie w odpowiednią stronę

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak to ogarnąć

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...

Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org