piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysły na wycieczkę

Hejka wszystkim :) chce z rodziną wyjechać w jakieś fajne miejsce w przyszłym miesiącu i zastanawiamy się Gdzie i czy wziąć hotel czy lepiej motel? Macie jakieś pomysły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Znalazłem coś takiego http://www.hotelcrocus.pl/url]. Co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Co lubicie robić? Czasami nawet wycieczki rowerowe po okolicy są ciekawe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Motel będzie tańszy. Ja zamierzacie podróżować a w miejscówce tylko spać to nie ma co przepłacać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Jak byłem jeszcze młody i pieknych i wybierałem się na wycieczkę ze znajomymi ze studiów to najważniejsza była dla mnie cena noclegu. Tak wiec nocowaliśmy glównie w tańszych hostelach. Jedzenie robiliśmy sobie samodzielnie. Jednak z czasem człowiek robi się coraz bardziej wygodny i woli jednak zabukowac sobie wygodny hotel, jeść na mieście. Śniadania zwykle robię sobie na wakacjach samodzielnie, jednak obiad wole już zjeść konkretny a nie konserwy :P
Polecam zajrzeć sobie do tego artykułu:
https://wortale.net/turystyka,ac237/gdzie-wyjechac-z-rodzina-w-wojewodztwie-pomorskim,7425

Jest tutaj opisane kilka miejsc w które warto wybrać sie z rodziną w Pomorskim. Polecam szczególnie zobaczyć zamek w Malborku. Robi niesamowite wrażenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Dobrym pomysłem jest wyjazd na Majorkę bo są tam ciekawe miejsca jak w opisanym tutaj artykule https://www.polisaturystyczna.pl/poradniki/wakacje-na-majorce-5-waznych-wskazowek-przed-podroza

Miłość nie potrzebuje powodu. Nienawiść potrzebuje powodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Do Mielna 1500 za tydzień, dziś czytałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

A polecicie coś w górach?

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Wiele osob wybiera Zakopane, sam jednak jestem zdania,ze lepiej jest poszukac noclegów w spokojniejszej miejscowości. Będzie o wiele taniej jeśli chodzi o wynajęcie pokoju czy mieszkania. Poza tym mniej turystów sprawi,ze będziecie mogli o wiele lepiej wypocząć.
Przyjemnie jest w Istebnej
https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wgorach-istebna-1299

Daję tutaj namiary na wynajęcie własnego mieszkania.W miejscowości jest wiele ciekawych szlaków.Poza tym widoki są piękne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

To rzeczywiście może być niezły pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Góry są wyjątkowe, ale ja zbieram się do Warszawy. A dlaczego? Bo mieszkam w górach, znam je już wystarczająco dobrze, natomiast stolica jest mi mało znana. Chciałabym zobaczyć odbudowany Zamek Królewski, Belweder, Pałac Prezydencki, Sejm, Stare Miasto........oj jest co zwiedzać, jest. Przy okazji pobytu mąż chce koniecznie z synem pójść na tory gokartowe do Kartingowego Narodowego (https://kartingowynarodowy.pl/
) byli tam na wiosnę i wrócili tak zadowoleni, że chcą zrobić powtórkę. Podobno można tam świetnie spędzić czas z całą rodziną. No zobaczymy. Voucher już wykupili pomału się pakujemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Nie jestem w stanie pomóc. Nie jest to mój obszar wiedzy.

wyglądasz jak osiem nieszczęść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

jak ja za długo siedze w domu, to aż mnie nosi, żeby się wyrwać gdziekolwiek, coś zobaczyć, coś przeżyć. Zostanę nową Martyną Wojciechowską, tylko w takim wypadku bedzie mnie stać na to wszystko Very Happy
jak tak wymieniamy to w moim przypadku: Lizbona, Faro, Londyn dwa razy ale z pewnoscią to nie koniec Liverpool, Manchester, Barcelona, Sewilla, Paryż, kilkakrotnie Niemcy (przyjaciele rodziców), Praga, Wilno, Amsterdam, Bruksela, Włochy kilkakrotnie, szczególnie Toskania, ale tez Rzym, Bolonia, Rawenna i jeszcze tak typowo wypoczynkowo-kurortowo to Thassos w Grecji, gdzieś w Tunezji jak byłam mała i to chyba tyle Wink
a co do podróży w Polsce to to tez lubię, chociaż mniej, np. nie potrafię sie przekonać do Krakowa, nie lubię tego miasta, jest dla mnie totalnie przereklamowane, kolejne podejscie do Warszawy zrobię za dwa tygodnie, może mi się spodoba, generlanie to mój Wrocław jest najpiękniejszy <3

Jeśli lubicie sportowe atrakcje polecam kajaki tleń - świetne miejsce, w którym naprawdę mozna sobie wypocząć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

ja to marzę o tym, żeby wyrwać się z miasta w góry choćby na jeden dzień ale ciągle nie mam czasu i ciągle nie ma kiedy. Tak to życie przez palce przelatuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

No coś w tym jest niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

Polecam Wrocław, miasto zrobiło na mnie osobiście duże wrażenie. Długo zbierałem się do wycieczki do Wrocławia, który chciałem odwiedzić już lata temu, jednak w tym roku żona stwierdziła, ze jak będziemy się tak długo zbierali do wycieczki to nigdy sie nie wybierzemy. Tak wiec postanowiliśmy się wybrać i przy okazji Wrocławia zwiedziliśmy również Dolny Śląsk ( jednak to właśnie Wrocłąw zrobił na nas największe wrażenie, piekny był w sumie również Zamek Książ) Jesli szukalibyście wygodnego noclegu blisko dworca pkp
https://www.accorhotels.com/polska/thematic/hotele-we-wroclawiu-blisko-dworca-pkp.pl.shtml polecam zerknąć sobie na stronę. Jak jedziemy gdzieś w Polskę, staramy się rezerwować nocleg właśnie w tej sieci z uwagi na to, ze jesteśmy pewni standardu. Poza tym cenowo wcale nie jest tak źle, w przypadku rezerwacji noclegu z wyprzedzeniem bywa taniej niż na popularnym serwisie airbnb

No i lubię mieć śniadanie z rana niż wieczorem kombinować co by tutaj sobie kupić na rano na śniadanie, czy polegać na jedzeniu na mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysły na wycieczkę

A może lepiej do domków letniskowych: sielpiadomki.pl Miejscowość w centralnej Polsce nad atrakcyjnym zbiornikiem wodnym. Piękne plaże z żółtym piaskiem, kajaki, łódki, rowerki wodne, molo, kawiarenki i knajpki z pysznym piwkiem. Domki letniskowe są o tyle fajne, że wieczorami można z rodzinką bądź znajomymi pobiesiadować przy grillu. Sielpia leży w pobliżu Gór Świętokrzyskich a co się z tym wiąże sporo miejsc do zwiedzania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org