wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

Podobno mają sobie zagrać urzędnicy miejscy z dziennikarzami ?
Fajna majówkowa impreza towarzyska, a przy tym można się pokazać.
Zawsze to ociepli wizerunek urzędników miejskich a podparte to odpowiednio dobranymi relacjami zaprzyjaźnionych dziennikarzy , ze zorganizowanej przy tej okazji społecznej zbiórki pieniężnej na działalność łomżyńskiego hospicjum,
spotkanie grupki kolegów i znajomych, przekształci się w mecz charytatywny :)
Ciekawe ile tej kasy uzbierają ?
Bo, że autopromocja będzie, to pewne .

Tak, czy siak inicjatywa godna poparcia, każdy grosz się przyda łomżyńskiemu hospicjum, zwłaszcza po obcięciu dotacji na Św. Ducha przez prezydenta Chrzanowskiego.
Igrzyska się gawiedzi zapewni, społeczeństwo samo złoży się do puszek na hospicjum,
a przy tym można zapunktować przed zbliżającymi się wyborami.


PS: organizatorem jest Ratusz czy MOSiR , a ci dziennikarze, to z jakich gazet, Tv, radia czy też portali ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

Chyba dobrze, że coś takiego jest zorganizowane. Ale trzeba się przecież czepiać wszystkiego co można. Portal 4lomza mógł przecież grać i się pokazać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

Ciekawe czy zaprosili też panią Teresę Steckiewicz , prezesa i kierownika łomżyńskiego hospicjum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

Autor: zair4
vel Autor: norman_x (---.centertel.pl) - norman_x (---.etth.elomza.pl)

już jest :)
czekam teraz na następny nick ratuszowego TROLLa
Autor: Rupert (---.play-internet.pl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

sorry, zapomniałem o nicku
Autor: turner (---.dynamic.gprs.plus.pl) :))))))

W piłkę to ona już nie musi grać, ale na trybunie jako gość honorowy mogłaby wystąpić, co nie zmieściła się wśród was ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

TROLLu Autor: zair4, a co się pienisz, że usunięto ci wcześniej klakierze konto i teraz przed chwilą twój post z nicku Autor: turner (---.dynamic.gprs.plus.pl) ?

PS: redakcja 4lomza dobrze zrobiła, bojkotując ten meczyk towarzystwa wzajemnej adoracji :)

... a na Biało - Czerwony Piknik Rodzinny i tak bez tego, może się wybrać i wrzucić datki do puszki na łomżyńskie hospicjum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

TROLLu @zair4, a czego ty się tak boisz, chowając się za proxy ?

PS: i nie mam na imię Czarek !
musisz mnie z kimś mylić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

... i tu TEŻ PUDŁO :)))

zapewniam, że nie jestem MaciusiemB , ani żadnym miksem: Maciarek :))))

TROLLu, jakbyś zaglądał tu na forum od kilku lat, a nie aktywował się tylko w okresie kampanii wyborczej,
to byś wiedział, jak wielu tu piszących użytkowników, że nie mam nic wspólnego z tymi ww osobami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

Speech obrońca 4lomza. Może mają wiele wspólnego hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

Z dziesiątek kont założonych na forum przez jednego TROLLa i klakiera ratuszowego pozostało tylko :
@norman_x
@Rupert
@Odolan
@zair4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

I znowu speech, szeryf 4lomza działa tylko gwiazdy mu brak, menda, burak czerwony, prowokator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

@: DLACZEGO, pedałku powiedz kto cię spłodził, to cię pomścimy :)
następny pokrzywdzony przez los,

dzidzia i tylko tyle masz do powiedzenia w ww temacie ?

Chciałaś się chłopczyno głupio odgryźć, jak ten mały kundelek, który gdy nie może ugryźć, to sobie chociaż poszczeka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

zair4, jakim ty musisz być deklem :)

PISAŁEM CI JUŻ, ŻE NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z CZARKIEM !!!

nie kompromituj się tu TROLLu !

Widziałeś redaktora/administratora forum, BY KIEDYKOLWIEK SAM SOBIE KONTO BLOKOWAŁ ?
Durniu, a mnie jednak tu to się zdarzyło, że dostałem bana na forum,
jak za ostro krytykowałem podłą zmianę :)

Na forum Polityka, wszyscy dobrze o tym wiedzą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?



I co, rzucał TROLL Autor: zair4 jakimiś pomówieniami i wypisywał brednie pod adresem redakcji 4lomza oraz personalnie przeciw redaktorowi Cz. -
i teraz BANA DOSTAŁ NA KONTO :)
znów będzie płakał, że go skrzywdzono ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

@ DLACZEGO, ile ty chłopczyku masz latek , bawi cię to, - to może pedałku powiesz mi to prosto w twarz , osobiście ?

Podaj miejsce i czas...

Pazurki pedałku malujesz, to też i pewnie kucasz, jak sikasz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

Wątek traci sens i ciągłość , jak administrator teraz skasował post @DLACZEGO - gdzie nie było nic, ani me ani be - tylko wklejka damskiej dłoni z pomalowanymi paznokciami i wyprostowanym środkowym palcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

o proszę
speechowi temat strollowali co za pech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

Najlepsza metoda to niech troll piszę sam do siebie aż mu się znudzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

assan, chłopczyku o muzułmańsko brzmiącym nicku,
ty też czujesz się dziecinko pokrzywdzonym przez los ?

Czy wszystkie psie siurki - pisiurki , są takimi matołami ?
Czy wy naprawdę nie macie nic do powiedzenia w ww temacie,
a tylko próbujecie mi się nieudolnie odgryźć ?
Co mamusia kieszonkowe zabrała, za neta ci nie zapłaciła, to teraz chłopczyku będziesz jechał za FREE?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

pedałku @DLACZEGO, już raz , parę minut wcześniej ci tą wklejkę z palcem w górze skasowali , teraz szczylu znów próbujesz ?

może pedałku powiesz mi to prosto w twarz , osobiście ?

Podaj miejsce i czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co to za meczyk w piłkę kopaną będzie dziś o 13tej na boisku Orlik przy ul. Katyńskiej ?

prosimy nie karmić trolla

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org