sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Majster dom budowy domu

witam poszukuję dobrych fachowców do wybudowania domu jednorodzinnego proszę o jakieś namiary pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

Witam
Budo Rem jest zainteresowana budową
Tel.515339727

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

Ja polecam Pana, który budował mi dom.
Jestem mega zadowolony, szybko, sprawnie. Majster zna się na projekcie, dużo doradził, podpowiedział. Z ceną i ze wszystkim idzie się dogadać.
Mogę dać nr tel
696567214

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

Również poszukuje, najlepiej z natychmiastową gotowością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

Bym zrobił. Ale gdzie budowa i kiedy wypłata ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

Powiem Ci, że te dobre są rzadkie, a te drogie to trochę za dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

Najlepiej zbudować samemu ;) Ale pomijając śmieszki, Erbud miał kiedyś odnogę firmy zajmującą się domami jednorodzinnymi - dobrze mi się z nimi współpracowało i bardzo fajnie dom mi odpicowali, dla mnie pozostało tylko wykończenie wnętrz (ale to także zleciłem do Imello.pl aby mi to ogarnęli). Co prawda drogo mieli, ale dobzi fachowcy tam pracują a kierownik budowy bardzo fajne rozwiązania podwał, widać, że zatrudniali tam fachowców wtedy. Nie wiem tylko, czy ndal oferują takie usługi, bo firma bardzo się rozrosła i pamiętam, że ostatnio budowali jakiś hotel w Krakowie, trzeba by popatrzeć na ich stronkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

Taki majster na pewno zawsze się przyda. To jest naprawdę doskonała sprawa w moim przekonaniu. Kocham takie rzeczy po prostu. To jest świetne!!!
_____________________________-_-
pracelicencjackiezarzadzanie.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

POBET Konarzyce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Majster dom budowy domu

jeśli będziesz poszukiwać inspiracji wnętrzarskich to zajrzyj na stronę sklepu meblowego mirjan24. Mają znakomite propozycje za niewielkie pieniądze!

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org