czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
piekarnia

Która piekarnia w ŁOMŻY czy w okolicach wypieka dobry, zdrowy chleb z zakwasem bez trujących dodatków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

żadna wszyscy i wszędzie walą chemię itp...teraz zdrowej żywności nie ma...a tym bardziej piekarnie i inni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Tylko w domu samemu wiesz co robisz a nie jest to trudne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Wszystkie to wyzyskiwacze i liczy się zysk a człowiek jest na drugim i dalszym planie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Racja, jak długo można jeść taki chleb a bułki jak guma, wszystko pleśnieje a czas spożycia jest mocno ograniczony. Nawet często nie nadaje się do jedzenia.
Jest to jawne podtruwanie ludzi. Nie idzie tu o jakość ale o ilość. Czy ktoś to sprawdza, nie ma żadnych nalepek na chlebie o składzie. Młode pokolenie jest jawnie podtruwane, stąd różne choroby i nowotwory.
masakra......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

U nich tylko tyrać każą do upadłego za grosze i na okrągło! Teraz jak są niedziele nie handlowe to dyżury są czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Dlaczego bochenek chleba nie posiada nalepki na chlebie , kiedyś był chleb z nalepkami i czytałeś jakie składniki się w tym pieczywie znajdują i jaka piekarnia wypiekała . Bardzo szkoda z kontrole to tolerują .

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Bo naklejka musiała by być na pół bochenka, żeby dali rade wymienić na niej te wszystkie E

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

madzik33: napędziłeś mi stracha tym E.
Chyba trzeba samemu piec chleb a z piekarni zrezygnować i żądać właściwej kontroli razem z naklejką o zawartości składników jak inne opisy produktów spożywczych, chyba że piekarń ...........ta procedura nie obowiązuje.
Pani Bosadzka z TV ma rację pokazując co się dzieje na rynku spożywczym, ludzi trują na potęgę. Masakra............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Piekarnie w Łomży i nie tylko to prywatne i żadne procedury ani prawo pracy tam nie obowiazują!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

... to prywatne folwarki...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Odwiedziłam 2 sklepy , gdzie sprzedają pieczywo i żadna ze sprzedawczyń nie umiała mi odpowiedzieć o składzie chleba podając tylko ogóle dane, że zawierają 2 rodzaje mąki i sól dalej cisza jakby ich zamurowało. Nic więcej się nie dowiedziałam, tajemnica. Ale nawet wisiała informacja na ścianie ale tylko do wiadomości sprzedawczyni, nikt o to nie pyta! Inna szukała w dokumentacji w godzinę i nic nie znalazła.
....masakra...tylko trzeba robić wypieki samemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

Masakra z wypiekami z naszych piekarń. Liczy sie ilość a nie jakość. Człowiek wszystko zje i pożre a konsekwencje zdrowotne się nie liczą.
Masakra....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piekarnia

A jest jakiś chleb, który polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org