czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
500+

500+ jest to machina do tworzenia co raz większej ilości nierobów i robiąca im wielką krzywdę, tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

Proszę nie karmić trolla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

100% RACJI !
patologia mnoży się jak króliki, chlając i po pijaku płodząc bachory za 500+
po co im pracować, jak uczciwie pracujący ludzie zapłacą za nich ze swoich podatków ?
4x500+ do tego pomoc socjalna z opieki społecznej i komu będzie się chciało pracować - teraz propozycja Gowina, że NIGDY NIE PRACUJĄCA MATKA ma mieć płaconą emeryturę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

assan18 mało ci patologii w tym kraju no to 500+ tworzy ich co raz więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

assan, synku z patologicznej rodziny a o co ciebie chodzi pedałku z ulicy Księcia Janusza 2 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

Lepiej by Polaków było więcej nawet tych biedniejszych niż żeby Polskę wszy oblazły
które udają Polaków...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

Patologią jest wasza obecność i wasze posty na tym forum robicie obciach z Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

Mnie to wali mam 6 cioro smarków na każdego biorę 500+ pracuję z żonką w Holandii w ogrodnictwie tam trzepiemy kasiorkę niezłą tu jesteśmy jako bezrobotni i z mops też ciągniemy ile się da,w tamtym roku szlachetna paczka była u nas pierwsza,na wakację smarki jadą na kolonie z Caritasu i w lipcu i w sierpniu,mieszkamy u teściów oboje mają sybirackie pozałatwiane emerytury hehe po 4000+ i uwielbiam ten kraj i te rozdawnictwo aha kto nie kombinuję nic nie ma na tylko garb,we wrześniu PiS obiecał wyprawkę 300+ dla dzieci,my mamy też mieszkanie socjalne wynajmujemy oczywiście i za niezłą kasę dużo by pisać żonka jest z 7 w ciąży ,zagłosuję całą rodziną i obiema rękoma na PiS,pozdrawiam, aha pod koniec czerwca zasłużone wakacje lecimy do Budapesztu na 8 dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

Ha ha ha i dobrze na pohybel tym co żałują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

Ta ciota o pseudonimie rafalala to wasz ziomek takich ludzi hołdujecie a nie 500+
I tak się zachowujecie tutaj jak ta rafalala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

lepiej dac 500+ dla swoich,niż dla tych pseudo uchodzców,ciapków i itp.(oczywiscie nie obrażajac tu nikogo )tylko lepiej powinni to kontrolowac

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

kali55 gadasz glupoty
500+ to jest jakaś alternatywa żeby ludzie nie jechali to krajów uni za lepszym życiem tylko zostali tutaj i mieli dzieci (jak najwięcej dzieci) żeby było komu pracować w naszym kraju i żeby pieniążki szły na twoją i moją emeryturkę.

Wielu moich kumpli i znajomych co ma rodziny bierze 500+ i nie jest to patologia.

A kto pisze że wszyscy co biorą 500+ to patologia jest totalnym debilem.
Oczywiście są tacy co żyją z dzieci i 500+ ale jest to margines.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

Nie dziwne że rodzice mający kilkoro dzieci biorą 500+ i nie pracują. W takim układzie praca za minimalną pensję a nawet 2000 netto z wynajęciem opiekunki się nie opłaca. Czas spędzony z dziećmi jest bezcenny a wiem to bo sam jestem ojcem pracującym bo mam za mało dzieci aby nie pracować




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500+

Pod nickiem DLACZEGO kryje sie wlasciciel 4Lomza ktory za pieniadze Sorosa pluje na wszystko co polskie. Taka mala menda bez zębów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org