środa, 26 września 2018 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kredyt

Witam. W jakim banku opłaca się wziąść korzystny kredyt ok 80tys.? Jakie trzeba wymogi spełniać?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kredyt

Najlepiej w ziemskim .

Jak nie masz siana to dzwoń do bociana ;)
A tak poważnie to np. PKO BP, jakie wymogi dowiesz się na miejscu.

hej

Pytanie:
Czy ma to być kredyt gotówkowy?
czy kredyt hipoteczny?
Ile zarabiasz? Jaka jest Twoja historia kredytowa? Oraz czy masz jakieś ewentualne zabezpieczenia jakie mozesz przedstawić w banku gdyby jendak nie chceli Ci dac kredytu?
Wydaje mi się,że pytanie to jest raczej na to forum kredytowe: http://www.forum-kredytowe.pl
Z racji tego,że udzielają się tam doradcy kredytowi.

Na pewno do otrzymania kredytu należy mieć stały dochód. Jest naprawdę wiele akceptowalnych źródeł dochodu. Na co dzień zajmuję się udzielaniem kredytów oraz doradztwem finansowym, chętnie pomogę, doradzę. W razie pytań zapraszam do kontaktu : 603 839 521

Sporo osób zaciąga pożyczki przez internet. Dlaczego niesie to ze sobą tyle zalet?
Jesz szybkie, bo bez wychodzenia z domu, wypełniamy formularz i jedziemy z tematem.
Kredyt zaciągnięty zdalnie, może być rozwiązany w ciągu 14 dni (tak mówi prawo konsumenckie).
Bywa, że jest sporo taniej, bo konkurencja jest zażarta. Widać to bardzo dobrze na tej porównywarce: http://www.finanovacash.pl/pozyczki-online/

Dzien Dobry !

BIURO KREDYTOWE

Mamy oferty wielu bankow i pozyczki pozabankowe :

- gotowkowe
- hipoteczne
- konsolidacyjne
- inwestycyjne
- kredyty samochodowe +leasing
- faktoring
- prywatne pozyczki pod zastaw

----------------

W przypadku zainteresowania proszę o odpowiedzi na maila na kilka pytań lub wysłac sms o tresci \"kredyt\" na nr:
nr 506930248 i czekac na kontakt z Doradca :

jak obsługiwane są dotychczasowe kredyty ??
ile dni opóźnienia w spłacie bieżących kredytów ??
jakie obciążenia – jakie banki/raty/kwoty do spłaty ??
jaka wysokość dochodu i z jakiego źródła ??
w jakich bankach były składane wnioski ??

czy ma Pan/i raport z BIK-u ?? /ew. proszę o przysłanie do analizy, to bardzo pomoże/

gdzie Pan/i mieszka ??

nr tel. - ?

Pozdrawiam !
AK/Biuro Kredytowe
signum@opoczta.pl
506930248

próbuj w np open finance- znajdą ci odpowiednią ofertę

Adam

W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy na dowolny cel. Czas spłaty nawet do 8 lat.

Wiem też, że w Pekao mają dobre oferty, sama nie raz korzystałam, może tam się udaj? Limity są przeróżne. A jak już jesteśmy w temacie pożyczek, to czy ktoś z Was był w placówce Kredytu OK - https://kredytok.pl/oddzialy/kredytok-lomza/ ? Pytam, bo mam zablokowaną możliwość kredytu w bankach i zastanawiam się, czy by tam nie pożyczyć małej kwoty na 3 miesiące. Możecie coś o nich powiedzieć?

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest także taki ranking pożyczek na raty. Dzięki temu możemy wybrać optymalną ofertę :)

Zawsze byłem zdania, że człowiek jest inteligentny. To ludzie są głupi.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

180921103922.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0