czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SMARTFON

kochani czy warto kupic jakiegos chinczyka typu Xiaomi, LENOVO, OKITEL czy moze wiecej dolozyc i jakiegos SAMSUNGA czy SONY ?
czy te chinskie telefony sa dobre ? psuja sie wam ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Ja msm huawei i jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Z Szajsunga zamieniłem na Sony Xperia Z1 Comptacs i cud. Nic mi się nie wiesza aż miło. Bateria też długo trzyma i tryby (Stamina) to co się przydaje w najmniej oczekiwanym momencie. Żałuję tylko że tak późno się zdecydowałem na zmianę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Hej ja mam LG K10 20017 i nie wlacza mi sie pobudka z rana a jest ustawiona wycisza sie tez klikanie po ekranie

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

zobacz sobie w tym sklepie internetowym bestcena.pl , ja tam juz kilka telefonów i nawet jakieś części do komputera kupiłam, dobre ceny mają . Synowi ostatnio Xiaomi kupiłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Ostatnio zastanawiałam sie nad kupnem sobie nowego telefonu. Moje wymagania to:
cena do 700 zł
zgrabny wygląd
wytrzymała szybka
dobry aparat
koniecznie nowy i na gwarancji
Co sądzicie moze o tym outletowym modelu?
at-outlet.pl/telefony/oukitel-k3-64gb-4gb-jet-black-nowy-gw12



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

chinskie telefony teraz sa porownywalne do samsungow itd wiec smalo kupuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

chinskie sa dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

greatest poszukaj u was w szczecinku forum i tam się pochwal swoimi sprostrzeżeniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Moja koleżanka kupiła ostatnio telefon jednej z firm, którą wymieniłeś. Jak na razie na niego nie narzeka. Parametry są bardzo podobne do popularnych marek, więc myślę, że możesz śmiało wybrać jakiś model danej marki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Ja mam xiaomi od dwóch lat i sprawdza się znakomicie, net śmiga super, nie zacina się a parametry są takie jak niektóre droższe smartphony. Za tą cenę rewelacja.



_____
Blog



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

zto sobie zobacz w bestcena.pl ja u nich kupowałam Xiaomi tam to dopiero taniocha, no i jest w czym wybierac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Xiaomi są bardzo dobre, też mam teraz Xiaomi Mi Mix3 z Play i jest b. wydajny, szybki, zupełnei się nie zacina i bardzo czytelny https://www.play.pl/telefony/xiaomi/xiaomi-mi-mix3/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Znalazłem bardzo fajny blog na https://serwis-iphone-wroclaw-apple.business.site/. Dużo przydatnych informacji o iPhone. Posty dodawane są cyklicznie, więc warto być na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Znalazłem bardzo fajny blog na https://serwis-iphone-wroclaw-apple.business.site/. Dużo przydatnych informacji o iPhone. Posty dodawane są cyklicznie, więc warto być na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

U mnie najlepiej sprawdza się iPhone, nawet te starsze są lepsze niż najnowsze androidy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SMARTFON

Kupiłam xiaomi jak tylko weszły na rynek i nie zmieniłam producenta do tej pory. Mąż ma dużo droższego samsunga i nie widzę różnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org