sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziewczyny co raz grubsze

Dziewczyny opamiętajcie się, przestańcie tak się obżerać, więcej ruchu i diety. Rosną Wam strasznie wielkie, tłuste, wstrętne tyłki. Wiosna pokazuje po zdjęciu kurtek zimowych prawdę o Was. Tyle co jest w tej chwili młodych dziewczyn z grubymi dupami to jeszcze nikt nie widział. Do niedawna polskie dziewczyny słynęły z pięknej urody i szczupłości a teraz tylko z urody. Czy nie zależy Wam na ładnej szczupłej figurze ? Oczywiście usprawiedliwione są te osoby, które tyją z powodu choroby ale reszta, wstydu nie macie !!! Idzie taka, stęka, sapie, poci się ale w ręku trzyma torbę z chipsami i żre a **** robi się co raz większa jak wrota od stodoły itd...itd..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Nie ma choroby ktora powoduje otyłość, jedynie otylosc moze byc powodem choroby. A swoja droga problem nieie dotyczy tylko kobiet ale i mężczyzn.
Coraz wiecej widzi sie lazacych misiów z brzuchem po kolana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

A człowieniu nie zgodzę się z tobą, zawsze były i takie i sraki* lachony, a śmigają na mieście niezłe dziunie, że furką można się rozjeba* o barierki, a kiedyś aż takich nie widywałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

po mieście chodzą i takie i srakie, nie to ładne co się Tobie podoba, a to co się komu podoba .... jak takie same brzydkie to patrz na chłopców ... skoro Ci się kobiety nie podobają


jak powiedział klasyk kabaretu ...
na starość wszystkie będą grube,
bierz grubą to nie zgrubieje !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

To, że się obżerają to ich sprawa itd... ale uroku to nie dodaje. A już młode dziewczyny wyglądają jak Godzilla i po wyjściu ze sklepu coś jedzą.
Najgorsze jest to, że ubierają się w legginsy i wygląda to .... masakrycznie. Podkreśla figurę jeśli ktoś ją ma, a nie .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Jeden woli piwo a inny wodke.. Kazdy ma swoj gust i wybiera co mu sie podoba, a jak chcesz popatrzec to wacz sobie internet. Nie licz na to, ze kazdy na ulice bedzie podpasowywal sie pod twoje pojecie estetyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

I mala uwaga, sa oczywiscie choroby ktore powoduja nadwage u ludzi i chocby chcieli to maja problemy z waga, a jesc cos musza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Autor: Feldkurat Katz, jak tam wrażenia z koncertu Maleńczuka w Zambrowie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

jezeli sa choroby medyczne ktore powoduja grubość u ludzi to prosze podac choc jedna. natomiast zgadzam sie ze sa choroby psychiczne ktore powoduja w swoich symptomach ochote na coraz wieksze żarcie....przykładowo depresja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Bylo tak w Zambrowie na koncercie mendy...siedzieliśmy w ośmiu w pierwszym rzędzie i kazdy mial na sobie podkoszulek z napisem Popieram PiS. Jak menda to zobaczyła to zbladł i zaczął sie jąkać. Myśmy grzecznie czekali az zacznie wyć i szarpać za struny ale po chwile mieliśmy tak dosyc tego ględzenia ze zaczęliśmy tupać i bic brawo w miejscach nieodpowiednich. Kolega kupil w Tesko takie cukierki ktore wyglądają jak srebrniki wiec zaczęliśmy w mendę rzucac, tak ze uciekł ze sceny. Na scenę wszedł jakis spocony grubasek i zaczął nas straszyć ale poleciały na niego pomidory. Po chwili przyszła policja ale dlatego ze byl z nami Pan Poseł na Sejm RP to nic nie mogli zrobic bo sami sie wystraszyli.
Na tym koncert mendy sie zakończył a wszyscy obecni na sali odśpiewali przed wyjściem Rotę. W czasie wychodzenia wielu ludzi złorzeczylo Schetynie i Tuskowi nazywając ich zdrajcami co bardzo mi sie podobało. Z Zambrowa Malenczuk wyjechał samochodem na ukraińskich rejestracjach krzycząc przez okno ze jeszcze wróci i urządzi nam drugi Wołyn....ale w to wątpie bo jestesmy na jego powrot gotowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Np choroby tarczycy, glownie choroby hormonalne. Nie widze potrzeby wypisywac tobie przykladow, bo sa dostepne w internecie, a i mozesz spytac swojego lekarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Autor: Feldkurat Katz , MENDĄ i do tego kłamliwą to ty jesteś ,
chętnie bym poznał twoją twarz bohaterze :)

... jaki to poseł na Sejm RP był z wami, to tajemnica ?
... a było, aż ośmiu członków w koszulkach z napisem PiS:)))

... i siedział w pierwszym rzędzie :)))

a GDZIE to ? może ty to ten smutas w czerwonych portkach z kwaśną miną ?
jakaś niebieska kurtka jest na kolanach





http://aktualnosci.zambrow.org/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=24950
relacja z koncertu
http://zambrowiacy.pl/kult/maciej-malenczuk-odwiedzil-zambrow-foto/

***** w rurkach i nie prawdą jest , że ktokolwiek śpiewał tam Rotę !!!!
A już ten samochód na ukraińskich numerach i okrzyki Maleńczuka o robieniu komuś Wołyniu, to wierutne kłamstwo, które mogła wymyślić tylko taka MENDA , jak ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Zdjecie ktore przedstawiasz zostało wykonane w czasie spotkania bylych funkcjonariuszy UB i SB z posłem PO, niejakim Neumannem, aby oprotestować obniżki emerytur. Na spotkaniu byl tez wnuk Gomułki, niejaki Budka, dziwie sie ze nie ująłeś go na zdjeciu. My staliśmy wtedy na dworze na mrozie i obserwowaliśmy kto wchodzi na ta sale. Wsiadać tam bylo znanych prokuratorów i śledczych z czasow UBecji ktorzy w więzieniach i kazamatach UBecji mordowali Polakow. Czesc z nich to potomkowie ukraincow ktorzy mordowali w okropny sposob Polakow na Wolyniu. Malenczuk odjechał z Zambrowa czarnym Oplem Vectrom namukrainskich numerach rejestracyjnych, na szybie samochod mial naklejony znak tryzuba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Widzisz ferdek , a tak mordę darłeś .
Kłamstwo ma krótkie nogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Autor: Feldkurat Katz

MENDO nie kłam !

Spotkam cię w Łomży pedałku , to ci mordę oklepię !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

A jak mają wyglądać kobiety czy mężczyźni jak od małego się fastfoodami opychają, kiedyś w szkołach były normalne obiady to i się dzieci normalnie odżywiały. A dziś na każdym rogu budka z hot-dogami.



_______
Mój blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Niestety są choroby ,które powodują otyłość np.
Niedoczynność tarczycy ,Zespół Cushinga ,Choroby genetyczne
Cukrzyca typu 2 . Otyłość nie tyle co powodują te choroby ,a leki które się przyjmuje.
Otyłośc to nie tylko problem kobiet ,ale i mężczyzn zamiast sie śmiać z tych osób i oceniać wejdź w ich buty i przejdź ich życie potem oceniaj bo nie których mogło by to przerosnąć ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Autor: Feldkurat Katz

Który ty ty jesteś na tym zdjęciu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Teraz już taki problem można rozwiązać na różne sposoby. Oczywiście, dobrze jest się trochę ruszać, ale w razie czego zawsze można znaleźć jakieś zabiegi wyszczuplające czy termolifting, a jak nie pomoże, to jeszcze zostaje lipoliza medyczna chociaż to już trochę hardcore jest, jak dla mnie ;)

Na wszelki wypadek wkładam zaraz cienki dresik i ruszam w pole... Tak ogólnie, to uważam, że problem zaczyna się już w szkole, gdzie nauczyciele (niestety) bardzo często tolerują lewe zwolnienia oraz czasem też od rodziców, którym się wydaje, że jak zwolnią córkę z zajęć po raz 10-ty, to nic się nie stanie. W końcu nie codziennie zjada całą tabliczkę czekolady i dwie porcje frytek, a zresztą kochanego ciała nigdy za wiele itd... ;)

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

No niestety, nic na świecie nie zmierza w dobrym kierunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

za dużo żrą, za mało się ruszają

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Żrą maciory ile wlezie. Mieszkam na przeciwko I LO i widzę co jedzą w czasie przerw. Idąc do szkoły o godz. 8 rano już żrą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Myślę, że to wszystko jest przyczyną tego śmieciowego jedzenia. Ja rozumiem od czasu do czasu pozwolić sobie na jakąś pizzę czy hamburgera, ale nie dzień w dzień. Sam zresztą nie jestem święty, bo tym względem, bo lubię od czasu do czasu zjeść sobie dobrą pizzę, którą zresztą wyszukuję poprzez taki ranking najlepszych pizzerii w Warszawie (gdzie aktualnie mieszkam), ale dbam również o to, aby dieta moja była zbilansowana i przy tym dużo ćwiczę, także otyłością nie muszę się przejmować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Oczywiście zgadzam się z tym dziewczyny za dużo jedzą i właśnie przede wszystkim tłustego niezdrowego jedzenia. Mało która dba o zdrową dietę. Ja jednak miałam bardzo duże problemy z niestrawnością zaczęłam stosować http://www.sylimarol.pl/sylimarol.html i mój problem ustąpił jednak dowiedziałam się że lek działa również na oczyszczanie organizmu z toksyn po regularnym stosowaniu czuję się lekko i mnie sięgam już po niezdrowe jedzenie ponieważ nawet mnie do tego nie ciągnie. Lek jest ziołowy i bezpieczny a przede wszystkim tani.

sylwia9977

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

U mnie w pracy tego jakoś nie widać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Autor: DLACZEGO , ty nie pokarzesz swojej dVpy i facjaty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

@DLACZEGO , następny skrzywdzony przez los ?
powiedz synku, kto cię spłodził, to cię pomścimy :)

pazurki malujesz , to i pewnie kucasz, jak sikasz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

Autor: DLACZEGO

... pedałku, ryj cię swędzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziewczyny co raz grubsze

a to jaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org