czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
elektryk

Możecie polecić usługi elektryczne na terenie Łomży? Może telefon kontaktowy? Potrzebny fachowiec do drobnej przeróbki instalacji oświetleniowej w pokoju dziennym w bloku. Potrzeba dołożyć jeden obwód do zasilenia oświetlenia typu LED. Niby nic wielkiego, ale nie chcę, aby grzebał się przy tym pracownik bez kierunkowego wykształcenia. Z góry dziękuję.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryk

Zadzwoń do spółdzielni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryk

Amper Instal 784027077 polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryk

Ja bardzo potrzebuję usługi elektryczne ożarów mazowiecki ponieważ mam mały kłopot i nie wiem, jak sobie z nim poradzić. Chciałabym, aby usługi elektryczne na jakie się zdecyduję były najlepszej jakości, dlatego szukam na forach opinii. Może jakaś pomoc się znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: elektryk

miki podaj mi link do portugalii bo jadę tam na wczasy to może się przyda skoro jesteś taki pomocny. Ty musisz jeszcze powklejać tych linków by cokolwiek zarobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org