piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Park J.P.II

Nie mogę się doczekać aby nasz Park J.P.II był godny istnienia JEGO IMIENIA.Abym mogła się pochwalić,że coś nowoczesnego i ładnego mamy w ŁOMŻY.Trzymajmy za wykonanie zadań KCIUKI.

Maria47

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

pomnik marnotrastwa publicznych pieniedzy, lepsze bylyby bulwary w calej okazalosci a nie przykoscielna laczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Jeszcze będziecie płakać, jak przyjdzie co roku dokładać z kasy miejskiej grube tysiące złotych do bieżącego utrzymania tej łączki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Najpierw zrobią a potem zaorzą i wyleją betonem.Tak jak to zrobili ze Starym Rynkiem.Nie,nie Stary Rynek to był kiedyś,a teraz nie wiem jak się nazywa ten plac kostką wyłożony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Przecież już raz zapłaciliśmy ok. miliona złotych z miejskiej kasy za wybudowanie tam kręgów dla kosmitów, by po roku czasu łomżyński gospodarz się rozmyślił i kazał to zaorać, bo wydumał sobie tężnię .
Ciekawe na jaki pomysł wpadnie z rok ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Ten plac wyłożony kostką nazwany kiedyś Plac Żeglickiego rynek w łomży są foty z fontanną i nasadzeniami dendrologicznymi (kim był Żeglicki) a skrót od j.p.2 to Jumać Płacić 2 razy na panów w czarnych kieckach,a Wojtyła powiedział nie stawiajcie mi pomników ..(sbecja wiedziała o synu adamie w Krakowie i konkubinie).w google karol wojtyła z synem adamem i konkubiną są foty ,no ale święci nie byli za życia tacy święci.A co u bronko billa z sezamkowej i jego nową kochanką ,czyżby czyżyk pożucił synka karolka .......

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Żenada ! Precz z Chrzanowkskim!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Ten \"park\" pod wezwaniem kumpla pedofili, to jawne szyderstwo z mieszkancow miasta.




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Ten park to bardzo fajne miejsce. Chyba dobrze, że będzie wyglądał jeszcze lepiej. Pogoda dopisuje to jest tam pełno ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Park J.P.II

Odolan, a ty ratuszowy TROLLu i klakierze już od samego rana klakę robisz swojemu pryncypałowi ?
Już cię dawno na politycznym rozszyfrowali, że piszesz pod kilkoma nickami jednocześnie. Dawaj , przeloguj się teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org