czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła jazdy

Która jest najlepsza w mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła jazdy

miliard razy temat powtarzany dla mnie juz to sie staje nudne naprawde moim zdaniem OSK Bocian ma najwięcej samochodów i bardzo dużo dobrych instrukorów dziekuje temat zamkniety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła jazdy

Analiza statystyczna za 2017 r. w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w ośrodkach szkolenia kierowców na terenie miasta Łomża i liczby uwzględnionych skarg złożonych na dany ośrodek.
http://www.lomza.pl/bip/index.php?wiad=15179
Po przeanalizowaniu OSK METELSKI i OSK TOCZKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła jazdy

nie znam pewnie w ciągu roku przeszkolą max 3 kursantów hihi wyjdz na środek Lomzy i przez 30 minut policz samochody nauki jazdy odpowiedz nasunie sie sama ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła jazdy

Są pączki od Cendroskich i z Biedronki, ja wolę od Cendrowskich ilość nie idzie w jakość. Wojskowi szkolą najlepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła jazdy

Analizuję i się okazuje, że peleton zamyka na 22 ośrodki BOCIAN , GRUSZFELD, LESIAK, WOJTEK i LOGOS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła jazdy

Ja też jestem zdania, że u Cendrowskich jest lepiej.


_______________________
http://akumulatornia.pl/region/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła jazdy

A słyszeliście o tej akademii jazdy? Nie jest to wprawdzie stricte szkoła jazdy, za to rewelacyjnie prowadzą tam zajęcia z doskonalenia techniki jazdy dla osób, które pomimo zdanego egzaminu boją się jeździć.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org