czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komunia 2018

W maju idę na komunię i pech chce, że jestem chrzestnym. Co teraz daje się w prezencie? Nie chcę wydawać grubych milionów... Najgorsze jest to, że siostrzenica ma praktycznie wszystko, a ode mnie zażyczyła sobie iphone, którego przecież nie kupię. Moim zdaniem to zdecydowanie za drogi prezent, a poza tym - po co 9 latce taki telefon?!

Pozdrawiam,
Robert



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia 2018

od dawien dawna najlepsze są pieniądze, bo dziecko może sobie uzbierać na coś o czym marzy, co de facto nie zawsze jest dla niego dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia 2018

Lepszy i tańszy jest smartwach. Poczytaj o nim. Poza tym może coś do uprawiania sportu, może się czymś interesuje lub chodzi na zajęcia dodatkowe. Może jakaś wycieczka w sensie kolonii podczas wakacjo. Cena nie będzie aż tak wysoka jak przy iPhonie. Co do tego to podzielam Twoje zdanie w pełni. Sama pieniędzy bym nie dała. Czeku skończy się czasy zegarków, rowerów itp a zaczęły kopert pełnych gotówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia 2018

My zawsze dajemy pieniądze.A rodzice albo odkładają je dziecku albo dziecko sobie za uzbierane kupuje co chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia 2018

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komunia 2018

Taaaaa,masakra co to się wyprawia :D w głowach co niektórym się przewraca od życzeń :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org