piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Kto ma klucze lub kto zarządza boiskiem znajdującym się przy byłym już Domu dziecka obok Sp5???? Taki fajny obiekt a juz dawno nie widziałem żeby na nim ktoś grał. Na Sp5 ten niby orlik to już ściachany porządnie i też swieci pustkami!

Syf osiedlowy!!! Kiedyś o tereny dookoła szkoły piątki dbali uczniaki i nie było takiego śmietniska co teraz!!! Gdzie do **** coś trza z tym zrobić. Ludzie z osiedla mogą też podziałać w tej sprawie bo jak sie idzie to aż razi w oczy ten SYF!!!!! Korona z głowy nikomu nie spadnie jak zakasa rękawy i pozbiera troche butelek, puszek, folii. Za razem da dobry przykład inym. Swoją drogą przydały by sie na całym osiedlu pojemniki na śmieci(odpady) i na gównna po psach bo kundlów też w *** lata. Bardzo mało jest na Łomżycy binów. Ośkaa

f e l a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Nawet jak był dom dziecka ( który pewnie był zarządcą boiska) to i tak boisko było zazwyczaj zamknięte żeby przypadkiem nie poniszczyć... Podobno było dla dzieci z \"bidula\" tak przynajmniej było w wersji oficjalnej bo w praktyce ich tam nie wpuszczali. Ot kolejny przykład - wydać pieniądze budżetowe na cokolwiek aby tylko nie zwrócić...smutne ale prawdziwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Feluś daj przykład, przyjdź z rodzin i posprzątaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Powyżej opinia pospolitego prowincjonalnego ciecia, który ma swobodny stosunek do czystości i porządku w sferze przestrzeni publicznej. To właśnie tacy drobi prostaczkowie śmiecą gdzie popadnie, wychowani w subkulturze bylejakości i ignorancji ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Widzisz lewacki fiucie tak się właśnie składa, że ja nie zostawiam po sobie śmieci, czy to jadąc w plener czy chodząc po mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Twój złośliwy komentarz w stosunku do założyciela wątku oraz bydlęca narracja w odpowiedzi do mnie stawiają cię w szeregu owych prowincjonalnych cieci, do których jak się okazało niebezpodstawnie cię zakwalifikowałem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Z umysłowymi amebami nie ma innego sposobu komunikacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Ułomny ma całe życie pod górkę, dlatego nadrabia obelgą ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

patrze od groma wpisów związanych z tematem... Nie pytany hujem zwany... Na forum se cisno ostrooo... zwykłe cioteksy! JeEebać aferzystów!!!

Biore worek na śmieciory i połaże pozbieram aaaa póznieej wywale gdzieś w las.
Robcie tak dalej fajansy.

f e l a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyca (boisko, syf osiedlowy)

Nie pytaj co miasto może zrobić dla ciebie ale co ty możesz zrobić dla miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org