środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miód

Witam.
Chciałabym się dowiedzieć od czego zależy cena miodu. Chce kupić większą ilość i jak się okazuje ceny w internecie różnią się diametralnie. Od 20 złotych do 60 . Chce kupić miód dobrej jakości nie jakaś podróbka. Może zna ktoś jakąś stronę i moze polecic ? byłabym, bardzo wdzieczna bo sprawa dość ważna
z Góry dziękuje ):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Ten miód to też na wesele? Na zagrychę pod wódkę raczej nie nadaje się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Od jakości! Możesz kupić \"miód\"a możesz kupić miód dobrej jakości prawdziwy miodek. Ja w internecie bym nie kupiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Miód to raczej lubią degustować panie, mężczyźnie oczywiście ze wolą coś mocniejszego i niekoniecznie słodkiego. Wydaje mi się że już powyżej 20 zł są raczej lepszej jakości miody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Nie nie na wesele. Młodzi zażyczyli sobie zamiast kwiatów różne miody np. https://www.forfiterexclusive.pl/nalewka-i-miod-pitny/ . I zeby nie bylo oklepane chciałabym coś dobrego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

To rzeczywiście praktyczniejsze niż kwiaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Najlepiej poszukać w swojej okolicy. Ja często, jak jadę gdzieś autem widzę tabliczkę \\\"miód\\\", \\\"sprzedaż miodu\\\" itd. W takim miejscu kupisz bardzo dobry miód, z pewnych rąk i w atrakcyjnej cenie.

Pozdrawiam,
Anna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

BolekVege za 20zł? Pół kilo tak ale nie kilogramowy słoik. Chyba że w Biedr......... ale to już nie jest miód

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miód

Ja polecam miód z http://www.miod24.com.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org