czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowanie

Moja koleżanka straciła męża w wypadku samochodowym gdy wracał z delegacji jako pasażer. Poleciłam jej żeby wynajęła specjalistów od uzyskiwania odszkodowań z tego typu wypadków. Jak myślicie czy uda jej się wywalczyć jakieś odszkodowanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Łatwo jest doradzać komuś w nie swojej sprawie...

Trudniej będzie znosić wdowie przykrości wracania do sprawy, oskarżeń wobec kierowcy (może bliskiego znajomego) rodziny, przesłuchań, sprawy w sądzie, wyciągania różnych nieprzyjemnych historii, świadków, pomówień, itp.

Jeśli się na to godzi, ma pieniądze na prawników i siły - to może zaczynać walkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

PROWOKACJA tyle tych firm odszkowawczych jest , zaraz się zacznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

tu nie trzeba walczyć tylko złożyć stosowne dokumenty ....a ,,specjaliści ,, wyłomoczą ją na co najmniej 30-40% należnego odszkodowania.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Spadaj trollu . Zaraz będzie adres gównokancelarii .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie



stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Proponowałbym zapytać się jak wyglada kwestia wynagrodzenia dla kancelarii. Czy biorą pieniądze od uzyskanej wygranej ( jest to najlepsza opcja ponieważ niczym nie ryzykujesz).
czy też z góry biorą kaskę bez znaczenia czy uda im się coś uzyskać czy może nie. Jest to druga wersja. Niestety o wiele mniej opłacalna od tej pierwszej.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Witam, proszę sie odezwać na emaila. Znam kogoś kto zajmuje się takimi sprawami. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Proszę sprawdzić emaila. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

to troll nie osoba zainteresowana więc spokojnie grześ24. Na nim nie zarobisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Skorzystałam z usług https://www.kompensja.pl/ . Polecam tych fachowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

no i już reklama się znalazła.
Nie klikajcie w te linki bo trolle zarabiają na tym że nagle wzrasta liczba odwiedzin linkowych przez nich stron. Nieważne, że nie idzie za tym żadna sprzedaż. Dlatego by wyeliminowąć te trolle nie wchodźmy na te strony a może poszukają nowego portalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org