wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
płyta indukcyjna

Kochani forumowicze w związku z tym,że jestem w trakcie urządzania domu będę często zakładała nowe tematy, proszę o dobre rady i tak jak wyżej do kuchni płyta indukcyjna czy gazowa? Może ktoś kiedyś stał przed takim wyborem i może się wypowiedzieć na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

tylko indukcja bez zastanowienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

Ja ostatnio przeszłam z gotowania na kuchni gazowej na indukcję. Plusy łatwiejsze czyszczenie, szybsze gotowanie i jeszcze kilka innych rzeczy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

szybsze gotowanie to bajka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

Ale przy indukcyjnej trzeba uważać jak się ma stymulator serca, bo może się przestawić, osobiście wolę ceramiczną elektryczną też są dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

Indukcja, gaz lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

ok super dzięki a jakie są różnice w zużyciu prądu w przypadku płyty indukcyjnej drożej wychodzi niż na gaz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

Różnice w zużyciu prądu są takie, że kuchnia gazowa tego prądu nie zużywa wcale ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

Normalny to nie bajka ale fakt, na polu booster woda na herbatę gotuje się momentalnie.Majatyszka ja mam podłączoną indukcję do tzw siły,korzystam dopiero od grudnia więc osobiście jeszcze trudno mi się odnieść do kosztów.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

wiadomo, że gazowa nie zużywa prądu źle się wyraziłam chce się dowiedzieć co drożej wychodzi w użytkowaniu czy indukcja jest aż tak droga jak nie którzy mówią. Dzięki Kasia.. za odp więc jesteś zadowolona z indukcyjnej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

Czy zadowolona? Bardziej mi się podoba płyta gazowa,siostra urzadzając kuchnie u siebie w domu zamontowała gazową i jakoś wizualnie bardziej mi się podoba, u nas padło na indukcję z tego względu że jest podłączona siła,no i u mnie brak jest gazu ziemnego został by ten w butli. Kupując indukcję musisz mieć odpowiednie garnki i resztę sprzętu. Z tymi rachunkami to prawdopodobnie nie jest w ogóle drogo,no chyba że nie podłączysz tego do siły, to i rachunki i obciążenie dla kabli może okazać się zbyt duże. Ja dopiero po 6 mcach bedę miała zsumowanie zużycia prądu, a to jeszcze trochę od grudnia brakuje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

Ja tez nie mam gazu ziemnego a wymieniać butle też jest pewnym utrudnieniem itp także decyzja jakoby podjęta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

mam indukcje od dziesięciu lat i na nic innego bym nie zamienił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

Niby indukcja lepiej, ale co będzie jak prądu braknie, bo gaz raczej jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płyta indukcyjna

nie będzie prądu to przed domem ognisko się rozpali hehe żartuje raczej rzadko prąd zabierają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org