piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karta stałego pobytu

Witam przyjaciel ma w planach staranie się o kartę stałego pobytu, tak, żeby przez dłuższy czas mieszkać w Polsce. chciałabym mu pomóc. Nie wiem jednak, które z informacji znajdujących się w internecie są rzetelne, zwłaszcza jeżeli chodzi o jakąś firmę, która pomaga w rozwiązywaniu tego typu rzeczy. Mam już coś na oku, ale może ktoś mógłby polecić mi sprawdzonych ludzi, którzy za nieduże pieniądze pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta stałego pobytu

Najpierw wezcie ślub



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta stałego pobytu

Pomogą w czym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta stałego pobytu

Nie bierz ślubu u was wystarczy 3 razy powiedzieć sakramentalne zdanie
Będziesz ze mną chodziła...ha ha ha i już po ślubie , rozwód z przyjacielem też
bierze się łatwo w ciągu dnia 3 razy sakramentalne ... słowo ROZWÓD i już
bież torbę i masz wolność... Ło cie florek... a pracować na utrzymanie kobieta może
na dwa sposoby jeden rodzić dzieci...przyjaciel porejestruje za granicą , lub i tu
kiepsko widzę praca w agencji np. w Holdingu Roksa ...jak tam chłopaki z cbś cuś
wywąchaliście ? bo ja wszystko...ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta stałego pobytu

Jest ciekawe info tu: https://visaandwork.pl/dla-cudzoziemcow/karta-pobytu-dla-ukrainca-cudzoziemca/karta-stalego-pobytu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karta stałego pobytu

Jest ciekawe info tu: karta-pobytu-dla-ukrainca-cudzoziemca/karta-stalego-pobytu



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org