piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Błagam, przestańcie juz z Piorunkami!! Litości ,nie piszcie o tych lamusach !!!!!! LITOŚCI!!! Kto to jest?> co za LAMUS? rzygam jak o nich słyszę:(

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

a co ty LAMUSIE masz do powiedzenia ??? ty nawet Jacka nie znasz !!!
Gdybys go znal osobiscie to mial bys inne zdanie ,,,

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

To jest wszechstronnie uzdolniony człowiek były prokurator,z-ca Starosty Łomży
,z-ca burmistrza Wizny , przewodniczący PO w Łomży,w-ce Marszałek woj. Podlaskiego
Radny Sejmiku a do tego żeglarz ,działacz społeczny , dobroczyńca Mlekowity ,
dobroczyńca Nowogrodu i Zbójnej uch ale się zmachałem...łociec dwojga dzieci
i mąż prezes Sądu...i co mało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Lamusie!! tego lamusa z Pieknej lu grobli jednaczewskiej, lub Nadnarwiańskiej znam 60 lat,Lamusie! i jego lamusów pobratymców żałosnych przedsiębiorcuf! brykieciarzy !! ! i jego zony prezesowe w sądach !! i jego matki z ulicy Pięknej Lamusie!!! morda w kubeł lamusie!!!!! kmiocie z wiochy!!!!!

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

on były prokurator? chyba w chlewie PO ,hhehehehe on i prokurator! za głupi jest !!!, w postawowce nr 2 pisać pajac nie umial !! heheheheheh kontroluj farmazon , wez bo sioe zrzygam nim i jego nazwiskiem i ahanbionym peło !- hanba!!!!!!! !!!

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Jacek to ty? brata bronisz? tfuj bat jest na dnie ! jak tytanyc!!!!!!!!!!!!!! gin !!!!!!!

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Te rozbójnik a co ty tak na niego nastajesz zazdrość przez ciebie przemawia
pewno Mroczkoś cię napuścił bo chłopina ci nie pomógł ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

bez chwili zwłoki biskupem powinien zostać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

O i tak powinno być ...a dla znawcy jego wieku podaję rok ur 1965 a więc ma latek
53 i nie możesz go znać od 60 chyba ,że z ojcem i matką coś uzgadniałeś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Alibaba - 100% racji
Lomzanin - nie rozśmieszaj, bo pęknę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

On biskupem nie zostanie, bo o wiele lepiej wychodzi mu wdzięczenie się do biskupów. I nikt z możnych tego łomżyńskiego świata nie zamierza zrezygnować z tego komediowego widowiska. Taaak tego \"załatwiacza\" zrobią kierownikiem sejmiku - ulica sezamkowa będzie miała dodatkowe fundusze i darmowy \"sioł\" z uściskiem łapki biskupa. W nagrodę idol lomzanina dostanie przecięcie wstęgi, przy otwarciu szaletu i fotkę w lokalnych mediach, która i tak mu nie pomoże w jakichkolwiek wyborach, bo wszyscy wiedzą co to i kto to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Ludzie wy nawet pisać po polsku nie potraficie.
Lomzanin zostaw ludzi takich jak Don Pedro bo to człowiek nieudacznik , któremu nawet w życiu prywatnym się nie powiodło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Zwykły człowiek - jesteś niezwykły ze swoimi rewelacjami. Powinieneś w KGB lub CIA pracować . Mała pomyłka z twojej strony, ja nie jestem robert.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

donpedro to ZENEK , PiSzowska SZMATA - zrobie ci FRAJERZE niespodzianke !!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

alibaba - stary cvelu ,,, dojade cie
bedziesz kwiczal jak kot twego PANA !!!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

lomzanin hamuj pietą, jestem do ciebie życzliwie nastawiony, ale możesz to zmienić i na Maspeth, to ja mogę wskoczyć. Wtedy dopiero będziesz miał niespodziankę. A tak, żebyś trochę ochłonął, to wieczorowa podstawówka u Orciucha mówi ci to coś ? Uważaj z bluzgami, bo któregoś dnia jak przesadzisz, to połkniesz cygaro. Nie znasz się na polityce, to się nie wypowiadaj, a to, że przy grillu ci dobrze z tym czy z tamtym, to twoja prywatna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

CZEKAM !!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Oj tam, oj tam. Będzie, to będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

oj, klapnął nam lomzanin.
Tak jak powiedziałem, wspierać go na biskupa.
Obecny nie nadaje się, bo nic nie robi.
Wstęgę przetnie o abstynencji i nietrzeźwości się często wygłupia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

HAHAHAHA - lomzanin CALA te PATOLOGIE lomzynska ma w ***** !!!
I te psychiczne towarzystwo sPiSkowe doslownie

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Lomzanin masz rację, zostaw tą łomżyńska patologię, nie rzucaj się za nią na forum. Masz dobrze tam gdzie mieszkasz, przyjedziesz na chwilę, to niczego nie kumasz. Dla ciebie absolwent prawa to kosmos, jednego znasz i się jarasz. Takich gości po prawie, to w kraju na pęczki. A jak chcesz coś pisać , to napisz, co mamy dzięki twojemu idolowi. Jaki pomysł miał i ma na Łomżę , jak go realizował i czy zrealizował. Jakim pomysłem, czy dokonaniem może się pochwalić. Co usprawnił, co uporządkował, jak dopomógł społeczeństwu. Chętnie poczytam, o wiele chętniej niż to, że partia zrobiła go sołtysem, wójtem lub zastępcą pionka. To dzięki partii siedzi przez cały czas na jakimś stołku i niczym pozytywnym się nie wyróżnia. Partia da go tu, partia go da tam, partia wyśle go sram. Sam bez partii i pracy z tym związanej, pozostawiony na ulicy na kromkę chleba może nie zarobi. I to jest właśnie patologia (i nie tylko łomżyńska), że mamy na utrzymaniu całe tabuny działaczy z nadania partyjnego, którzy absolutnie niczym na plus się nie wykazują. Za to są butni i przodują w bufonadzie. Przecież w Łomży po przegranych wyborach nic się miało nie dziać, bo ten pożal się Boże mąż opatrznościowy- \"wszystko załatwię\" przegrał i rozgoryczony porażką wróżył straszne czasy dla grodu- chyba z fusów kawy. Ile trzeba mieć tupetu, bezczelności, jak mocno uwierzyć w siebie, żeby takie bzdety opowiadać. Ale jak widać znajdują się jeszcze tacy co mu wierzą, a lomzanin chce nawet kogoś \"dojechać \", albo robić \"niespodziankę\". Wcale nie trzeba być zwolennikiem pisu, aby tego kitu nie łykać. Wystarczy myśleć. I tobie lomzanin tego życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

zenek , cygar nie pale , szkole skonczylem normalna , pieta nie hamuje :)
a jezeli chodzi o PATOLOGIE to chodzilo mi o ciebie ( miedzy innymi)
I radze ci odstaw swoje zawistne zachowanie , a jesli chodzi o jacka dzialania
to jako 60 latek powinienes wiedziec ze chocby lomzynskie bulwary sa dzielem
jak ty to piszesz patologi :):):)
NIE pozdrawiam - Marek

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

mario ..nie karm trola!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Przecież wiem, że nie palisz cygar, a nawet skończyłeś normalna szkołę. Pisałem, że jestem do ciebie życzliwie nastawiony, a ty wyjeżdżasz do mnie, jak nie frajerze, to patologia. Straszny niewdzięcznik z ciebie. Chcesz zmienić moje nastawienie ? Próbuj . Bardzo chętnie poczytam, o bulwarach i twoim idolu. Może zmienię zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

No co tam mario, vel lomzanin, vel Marek łatwo rzucać bzdety bez pokrycia, a trudniej je uzasadnić. Znasz Bolchę(jesteś mu wdzięczny dużo ci pomógł w życiu, też go lubię) zawodowo ściąga samochody, po wypadkach, zepsute. Za to bierze szmal - taki zawód i na zdrowie mu. Nie przyszło ci do bani, że cała Łomża i okolica powinna mu być za to wdzięczna ? Bo przecież jakby nie on, to pewnie do dzisiaj by te rozbite, popsute samochody stały na drogach. :) Powiedz mario, vel lomzani, vel Marek dlaczego taki pomysł ci nie przyszedł do głowy ? Podpowiem ci, bo Bolcha ma firmę i sam jest panem sytuacji i nie musi ciebie karmić kłamstwami, tak jak Piorunek. Żyje, zarabia i nie musi nikomu opowiadać bajek, bo go nikt nie wybiera. Przechodząc do \"twojego\" Piorunka, tak ci naukładał w głowie, że jeszcze trochę, to jego zasługą będzie ciepła woda w kranie i ty prosty chłopak, (który nie pali cygar i skończył normalna szkołę) z rozdziawiona gębą będziesz stał i mu wierzył. Zrozum, że zawodowo mógł podpisywać różne dokumenty związane z budowa bulwarów , basenu, czy jakiejś drogi, ale to w ramach wykonywanego zawodu. Nie on, to ktoś inny postawiony na tym stanowisku przez partie też by podpisywał i brał za to pieniądze w ramach wynagrodzenia. Jaka to zasługa ? To tak jakby kierowca ciężarówki, który dowoził piach lub kamienie opowiadał, że dzięki niemu powstały bulwary, basen, czy droga. Mario, vel lomzanin, vel Marek tylko ty jesteś w stanie uwierzyć w te bzdety głoszone przez Piorunka. I jak chcesz , to przy grillu, wódzi, czy w innych okolicznościach słuchaj i wierz, ale nie głoś ich na forum, bo się ośmieszasz. W innym miejscu na forum jest wątek dotyczący radnego Modzelewskiego tego od MOSIRu, to przecież ta sama ścieżka którą szedł Piorunek. Partia go wcisnęła i jest szefem MOSIRu. Jeszcze go kilka razy wstawi tu i tam na stanowisko i będziemy mieli drugiego - wybitnego specjalistę. Taka to partyjna ścieżka kariery wszelkiej maści działaczy, \"wybitnych specjalistów\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Zapomniałem dodać, że społeczeństwo ma by tym wszystkim, wybitnym specjalistom wdzięczne :) Pewnie jeszcze bardziej niż rodziny żyjące z ich pensji. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Jest taki serial NARKOS o syndykatach kartelach ,o komży powinien taki powstać serial SEKTOMAFIOS citykomża ,patrone biszopi tego całego tałatajstwa ,karty i figury się zmieniają w tasowaniach wyborczych ale zawsze na kler luxusy jest ,na przekręty (działki pod lidl) jest na kochanki kleru jest a dla ciemnego ludu łomży nic nima ,koleżanka miała rację powidziała mi w 2001r. tak słuchaj ja tu mieszkam od lat i w łomży masz tylko prawo jeść ,spać i srać ....teraz po latach wiem o czym mie oszczegała.....urzędy z ludzi ściągną w podatkach a kościoły zciągną z złudnych nadzeji.....Bóg już dawno wyprowadził się z łomży a Watykan coś Franciszek mówił że takie powiązania są z mocy watykanu EKSKOMUNIKOWANE więc cała łomża i diecezja jest exkomunikowana i gdzie tu się pomodlić szczerze w wierze no może wierza babell...

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jacek Piorunek będzie przewodniczącym Sejmiku?

Nooo z tym Lidlem, to popelina straszna. Pomijając kto ile do kieszeni schował, kto komu i jak w łapę dawał. To za sam fakt postawienia baraku w tak reprezentacyjnym miejscu architekt i decydenci powinni beknąć. Pewnie ojców tego \"sukcesu\" próżno szukać. A \"wybitni specjaliści\" z politycznych koterii co o tym sądzili i sadzą ? Były protesty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org