czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Ostatnio często bywałem w naszym Szpitalu . Dało mi się zauważyć , że co bardziej wypasione samochody parkują na miejscach dla niepełnosprawnych . Z ciekawości spoglądając na przednią szybę nie zauważyłem żadnych odznak zezwalających na korzystanie z tego miejsca postojowego . Czy jest to zwykłe przeoczenie , czy też lekceważenie osób niepełnosprawnych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Nie tylko parkują w miejscach dla niepełnosprawnych.
Parkują na chodnikach na trawnikach jednym słowem gdzie popadnie ten szpital to jeden wielki burdel. Zmieniają się dyrektorzy szpitala a burdel jak był tak jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Godne uwagi jest też przyzwolenie na cały tabun palaczy, którzy często w szpitalnych garniturach i kapciach zaciągają się dymem przed samym wejściem do szpitala.
Czasami samo przejście obok nich może spowodować raka płuc.
Ale to przecież szpital :)
Może osoby odpowiedzialne, za przyzwolenie na taki stan rzeczy wchodzą i wychodzą innym wyjściem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Niektórzy gdyby mogli to by wjechali swoimi samochodami do środka bo przecież ciężko jest przejść 100 m więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

@jeniec
Idzie dobra zmiana (podobno). Ludzie się bogacą, inwalidzi też. Już nie jeżdżą starymi trabantami, jak kiedyś. Trzeba się do tego przyzwyczaić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

WSZYSTKIM gamoniom parkujacym bo tak wygodnie zycze by
kiedys w zyciu mogli przekonac jak to jest gdy naprwde sie jest
niepelnosprawnym a jakis CWANY DUPEK zajal mu miejsce na kopercie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Szpital znajduję się na terenie miasta, więc Straż Miejska powiadomiona o takim przypadku przyjedzie i nałoży mandat 500 zł, policja także. Każdy ma teraz telefon przy sobie, więc niech dzwoni. Tel. do Straży Miejskiej 86 215 67 56. Jak taki gostek zapłaci to 10-temu powie żeby uważał gdzie parkuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

O czym mówisz sami niepełnosprawni nie szanują tych miejsc np Przykoszarowa 36 niepełnosprawny posiada jedną karę a parkuje 2 auta na kopercie ma w d... wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Assan to ty musisz byc synem tego burdelu.... tak mi sie wydawalo ze taki jelop to tylko w burdelu mogl byc poczety...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Pytanie czy te miejsca są rzeczywiście dla niepełnosprawnych. Moim zdaniem one są źle oznaczona i praktycznie każdy bez żadnych konsekwencji może na nich parkować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org