środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komunia

Dobry tani lokal na komunię co polecacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

na ten rok podejrzewam że nie znajdziesz już nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

spróbuj w bistro apetyt na księcia Janusza, może tam maja miejsca bo to nowy lokal i maja dobre jedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Ja szukam na następny rok i co polecacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

na następny rok? żartujesz... a znasz termin? bo to chyba za wcześnie, półtora roku i już szukać sali? niemal jak na wesele... a fotograf i kamerzysta fryzjer i kosmetyczka też umówione??

a co do sal to wg mnie wygrywają Concordia, Retro, Gracja w Kupiskach,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Fakt półtora roku wole znać opinie wcześniej a nie na ostatni guzik będę się zastanawiać który lokal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

myslę że cena będzie też zależała od ilości gości. Sprawdź w starej waciarni na nowogrodzkiej, tam mają dość tanie obiady na co dzień może i imprezowe menu nie bedzie drogie. a i zawsze jest opcja dogadać sie z innymi rodzicami \"komunistów\" wynająć salę gimnastyczną czy coś takiego i katering zamówić. z reguły taka opcja wymaga trochę zachodu i przygotowań wcześniej ale z reguły jest najtańsza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Masakra. Obiad wystarczy, ale niektórzy robią z Komunii wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Stawki tegoroczne to ok. 85-120 zł/ os.
W Starej Waciarni tanio nie jest, bo życzyli sobie o ile dobrze pamiętam to 110 zł. Nie wspominając, że na jednej sali ma być kilka komunii, z 5 czy 6, więc o spokoju i prywatności można pomarzyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Zgadzam się z tobą ale mam za małe mieszkanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Z tego co się orientuję już trwają zapisy w lokalach na organizowanie komunii w 2017 roku. Niektóre Parafie mają swoje typy która konkretnie niedziela. Reszta zależy od księdza czy zmieni datę np. 2 miesiące przed komunią jak to miało miejsce w jednej z Łomzyńskich Parafii chyba 3 lata temu- ale było zamieszanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Jaki prezent polecacie dla dziewczynki? Myślałam o kolczykach, ale czy to się teraz daje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

My robiliśmy w Hotelu Hanza w restauracji :) Naprawdę byliśmy zadowoleni - wszystko dopięte na ostatni guzik, jedzenie smaczne, obsługa miła. Mozna podpatrzeć tutaj: https://hotelhanza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komunia

Kiedy najlepiej rezerwować salę/restaurację na komunię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org