poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

Rozmowa z osobą obsługującą sklep:
<Obsługująca> - w czym mogę pomóc
<Ja> - chcę kupić aparat fotograficzny Nikon ....
<O> - nie mamy takiego na stanie
<Ja> - ale w Białymstoku mają w sieci waszego sklepu, proszę sprowadźcie aparat do Łomży
<O> - nie sprowadzimy bo u nas jest bardzo słaba sprzedaż aparatów fotograficznych, proszę jechać do Białegostoku i tam kupić
<Ja> - chyba to są żarty
<O> - może Pan ewentualnie kupić jakiś aparat z naszej półki wystawowej
<Ja> - jaki jest upust cenowy sprzętu wystawowego
<0> - żaden
<Ja> - takie sprzęty powinny być sprzedawane po obniżonych cenach tak to się robi w innych sklepach czy krajach
<O> - to proszę jechać za granicę /odwróciła się i dumna poszła sobie/
Tak zakończyła się \"miła\" rozmowa, cena aparatu to ok.2500 zł.
Dziś zadzwoniłem do Białegostoku i powiedziano mi że nie ma problemu, mogą przysłać aparat do Łomży abym mógł sobie go obejrzeć bez obowiązku kupowania a nawet jeśli się zdecyduję kupić do otrzymam 100 zł. rabatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

nie będę bronił tej osoby, która Ciebie obsługiwała...Jednakże zachowujesz się, jakbyś był/była PĘPKIEM ŚWIATA!!!!!

Zamiast tracić czas na wypisywanie głupot na tym forum, to lepiej będzie jak zadzwonisz do Centrali firmy i o tym opowiesz.

No chyba, że jesteś PĘPKIEM ŚWIATA i chcesz aby każdy wiedział o każdym Twoim problemiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

RTV Euro AGD w Łomży to porażka. Dlatego nie kupuję u nich już dawno tylko u konkurencji. Albo przez internet. I jest w sklepie taka jedna pani która wciśnie Wam każde kłamstwo żeby sprzedać towar, a później jak przyjdziecie z reklamacją to powie że Was informowała o wadzie i ma zaraz świadka ja ktoś będzie drążył. Nic u niej nie kupuje itd...
A co do ekspozycji wystawowej to tylko w Polsce w regularnej cenie sprzedają co każdy to dotyka i testuje. Wiadomo, że towar używany powinien być sprzedany po niższej cenie. Także UOKiK dowie się i może coś z tym zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

Do jakiej centrali? Hahaha tam nic nikt nie wie, moja sytuacja, płyta indukcyjna trójfazowa, zapewnienia Pani sprzedającej, po rozpakowaniu niestety okazuje się co innego. I bez hejtu typu było trzeba sprawdzić w sklepie bo to sprzedawca ma udzielać rzetelnych informacji! Poza tym komu tak cokolwiek zgłaszać jak kierowniczka sklepu jest ze wszystkimi na Ty ☺️
Nie martwię się jeszcze lepiej jest w media expert, tam w poniedziałek jest promocja a jak we wtorek idziesz kupić po zastanowieniu się to już promocji nie ma ☺️ Ponad to drugi sprzedawca twierdzi ze promocji żadnej nawet w poniedziałek nie było ☺️
Natomiast ten sam sklep w innym mieście niebo a ziemia. Jakby inny wymiar czasoprzestrzenny, mentalność, szkolenia i profesjonalizm. Odsyłam do Ostrołęki ☺️

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

arcziwald to chyba Ty zachowujesz się jak Pępek Świata, to nie jest tylko mój problem ale dotyczy nas wszystkich i jeśli uważasz że tan opisany fakt jest bez znaczenia to gratuluję i obyś był wszędzie tak obsługiwany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

No i co zyskujesz przez to, że klepiesz w tą klawiaturę wlewając jad na to forum? Czy problem zakupu aparatu rozwiązujesz w ten sposób? Jednak pępek świata....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

arcziwald dokładnie, pępek,ale nie świata. Co tu się dziwić, takich zjebusów w łomży nie brakuje. Wielki bulwers! Problem z zakupem aparatu za 2500zł, bo to przecież poważna sprawa jest, poważna kasa i sprzęt więc jak tak można było obsłużyć jaśnie pana majętnego z miasta łomża.

Masz problem z zakupem czegoś? Podziękuj, wyjdź, jedź dalej gdzieś indziej gdzie będzie ci odpowiadało a nie zachowujesz się jak mała dziewczynka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

A ja w owym sklepie przed Świętami Bożego Narodzenia kupowałam cały sprzęt Agd do zabudowy, chciałam okap, którego nie było na stanie i Pan bez problemu powiedział że może mi go zamówić na sklep.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

Wyprane_gacie twój styl i forma wypowiedzi świadczy o tym tylko że jesteś prostym, zwykłym chamem nienawidzącym Łomży i ludzi tu żyjących a cham to każdy wie że to jest istota \"nieodgadniona\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

arcziwald no właśnie po co Ty klepiesz na tym forum, jeśli coś cię nie interesuje to wyjdź stąd i daj się na spokój. A tyle co wiem to Ty krytykujesz wszystkie posty jakie pojawiają się na tym forum, dorośnij człowieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

DLACZEGO...a może ktoś z obsługi dostrzegł z koim ma do czynienia i dał sobie spokój. Może jesteś z tych co to niemal za darmo chcą kupować i jeszcze wówczas jest za drogo (bo mu się należy)....to takie PĘPKI ŚWIATA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

Posłuchaj arcziwald, będąc na studiach pewien Profesor wpajał mnie jak i innym studentom wiele mądrych zachowań w życiu i jedną z nauk Tobie przytoczę. Jak mądry cię krytykuje to zacznij z nim rozmawiać a na pewno dojdziecie do porozumienia, jeśli czyni to głupi ustąp mu i daj do zrozumienia że ma rację a więc tak czynię, arcziwald masz rację jestem PĘPKIEM ŚWIATA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

DLACZEGO chłopaku studia życia Cię nie nauczą, chociaż pewnie miałeś nadzieję że tak jest. Ja lubię Łomżę pod pewnymi dla mnie względami. Mam spedyficzny przekaz, którego ty nie pojmiesz i wniosków nie wyniesiesz bo was na studiach m.in tego nie nauczyli, szerszego patrzenia. Studenci często zamiast wynieść jak najwięcej wiedzy o kierunku mają jakieś dziwne mniemanie o sobie i panoszenie się tym jak mocno się wyuczyli życia. Taki gamoń wyjdzie w miasto i ma problem z sklepem. Na studiach nie nauczyli jak zakupić aparat za 2500zł, a szkoda bo już byś cykał zdjęcia zamiast pisać pierdoły na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

Wyprane_gacie, masz w 100 % rację !!! Wielki szacunek dla Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

Kiedyś chciałem tam kupić wieżę, trochę droższą bo za 5 klocków. Do wzięcia był tylko egzemplarz wystawowy i w dodatku niższy model, o nieco gorszych parametrach. Zapytałem, czy mogą dla mnie sprowadzić ten lepszy model, abym mógł trochę posłuchać jak gra. Jak myślicie, co usłyszałem w odpowiedzi?

PS. Wieżę kupiłem bez problemu, ale w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

Wyprane gacie ma racje, ale nie do konca. Do tego sklepu jak i do każdego innego może przyjść ktokolwiek. Czy to po studiach, czy podstawowce i obowiazkiem sprzedawcy jest pomóc klientowi. Co ja mowie sobie pomóc, bo każda sprzedaż jest z zyskiem dla sklepu oraz pracownika. W tej chwili ten konkretny pracodawca ma podstawę zeby wywalić takiego sprzedawcę na bruk. Z innej beczki powiem, że od pewnego czasu można w internetowym sklepie zamówić sprzęt do sklepu iobejrzec go sobie bez obowiązku kupowania. Tak jestw każdym markecie rtv w Łomży. Także jeśli autor tego postu wypocil już te parę zdań, to rownie dobrze w tym czasie już bu oglądał ten aparat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

Ty co chciałeś kupić aparat, chciałeś go k....wa za darmo sprzedawca dobrze ci powiedział jedz do Białegostoku.a nie szukasz darmochy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep RTVeuroAGDw Łomży - rozmowa

f16 wszyscy w domu zdrowi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org