piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki program wspomagający zarządzanie?

Witam!
Poszukuję programu, który pomógłby mi w zarządzaniu własną firmą. Potrzebuję jakiejś aplikacji, która by mi pomagała w zarządzaniu budżetem, przypisywaniem konkretnych osób do danych zadań, ustalanie ile mają na to czasu. Czy ktoś może polecić jakiś tego typu program?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Ja mogę Tobie polecić ten program, który sam używam we własnej firmie. Jest to http://pmcompass.pl/, korzystam z niego od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Ma on wszystkie funkcje jakie potrzebujesz. Polecam! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Hm z programami to różnie bywa, uważaj, żeby nie były zhakowane. Teraz to różnie bywa. Ja bym Ci proponował zapoznanie się z terminem zarządzanie lean . U mojego bliskiego kuzyna się sprawdziło, może i tobie pomoże w wszelkich zmianach i poprawach.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Najlepiej wybierz program, który będzie można łatwo dopasować do potrzeb Twojej firmy. Z tego co wiem coraz większa popularność zyskują ostatnio ms dynamics Są to przede wszystko sprawdzone systemy, ulepszane na bieżąco. Można też liczyć na duże wsparcie odnośnie ich wdrożenia czy konfiguracji. Najlepiej poczytaj opinie w internecie, a na pewno się do nich przekonasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Im większa firma, tym większe potrzeby na przechowywanie danych oraz ich analizę pod kątem nie tylko biznesowym. Szczególnie polecanym oprogramowaniem do analizowania dużych ilości danych jest obecnie sap hana szczególnie dla firm działających w sieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

lalinn, potwierdzam, program, który polecasz jest bardzo dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

A czy wiecie, że istnieje możliwość zdobycia unijnej dotacji na zakup oprogramowania do firmy? Jeśli nie, koniecznie poczytajcie tu o tego rodzaju możliwościach, może i Wam się należy?

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Jeżeli prowadzisz przedszkole, to program do zarządzania https://przedszkole.pl/ idealnie się sprawdzi. Obejmuje wszystkie aspekty zarządzania taką działalnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Polecam zastanowić się nad oprogramowaniem dedykowanym do firmy. Szczególnie w sytuacji kiedy żaden program nie pasuje:
http://www.itnews24.pl/oprogramowanie-dedykowane-gdy-zaden-inny-program-nie-pasuje/

Na stronie jest opisane jakie moduły ma takie oprogramowanie oraz co może Ci dac.Rozwiązania dedykowane mogą być tworzone na poniższych obszarach
księgowości
HR
produkcji
logistyki
magazynu
e-commerce
zarzadzania procesami
kontaktów B2B
controllingu

Będzie to na pewno spore ułatwienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Obecnie jest dostępnych wiele rozwiązań na rynku. Warto się z nimi zapoznać. Obecnie odpowiednio dobrane oprogramowanie skutecznie pomaga w codziennej pracy chyba już w każdej branży. Z tego, co mi wiadomo, to już nawet przychodnie lekarskie wdrażają takie rozwiązania. Coraz bardziej popularny w tej branży staje się Medchart. Tutaj znajdziesz informacje na ten temat https://medchart.pl/rozwiazania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Jednym z lepszych programów wspomagających zarządzanie firmą jest: https://www.cfi.pl/vendo-erp/ Możliwe jest rozbudowanie funkcji w programie dla własnych potrzeb. W ten sposób możliwe jest dopasowanie oprogramowania do struktury firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Bardzo słaby program. Zdecydowanie odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Dziękuję za radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Moim zdaniem Statistica to świetny program wspomagający zarządzanie. On jest doskonały w moim przekonaniu!!!
________________________________
Prace licencjackie i magisterskie - Poznań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie firmy, która pomoże Wam usprawnić pracę oraz różne procesy w firmie, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy SellIntegro - integracje dla sklepu internetowego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org